USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Три смуги руху і нові тротуари: в Луцьку відремонтують міст на Шевченка

28 Серпня 2020 11:32
Наступного року в Луцьку буде здійснено капітальний ремонт мосту, що на вулиці Шевченка.

Про це йшлося 28 серпня під час позачергового засідання сесії Луцької міської ради.

Під час обговорення питання про внесення змін до бюджету міста депутат, радник місього голови Ігор Поліщук запропонував передбачити в бюджеті 100 тисяч гривень, аби була змога оголосити тендер на розробку проєктно-кошторисної документації на реконструкцію мосту на вулиці Шевченка.

Депутат звернув увагу, що міст, особливо його пішохідна частина, давно знаходиться в аварійному стані, і поточні ремонти не надто покращують ситуацію.

Тож, аби наступного року була змога відремонтувати міст, уже зараз потрібно оголосити тендер на розробку проєктно-кошторисної документації.

До робіт планують приступити вже у квітні наступного року.

У планах – розширити проїзну частину до трьох смуг руху та зробити на ділянці реверсний рух (дві смуги у цент до обіду, дві смуги з центру після обіду), а також відремонтувати тротуари.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Andrij Показати IP 28 Серпня 2020 12:27
А куда вы хотите 3 полосы пустить? Одна наверное по воде )))
ЛМР до Andrij Показати IP 28 Серпня 2020 14:14
Одна буде у вигляді другого поверху.
Ау до Andrij Показати IP 28 Серпня 2020 14:38
Забрати одну пішохідну сторону.
777 Показати IP 28 Серпня 2020 12:32
Так ремонтировали недавно вроде.или можно вечно туда денег списывать?
Ірина Показати IP 28 Серпня 2020 12:33
Велодоріжка,я так розумію, знову нікому не потрібна...
К.лучанин Показати IP 28 Серпня 2020 12:38
Терміни нереальні, якісь фантастичніі .надумані , а треба ще додаткові опори мосту , а насипи ... і т.д. Документація 100тис. , а вартість робіт невідома , там потягне на мільйони . То як можна говорити що це реалізується в 2021р при початку робіт з квітня? Я уявляю що буде з рухом транспорту і яке навантаження буде на красненський міст- одні затори. Звичайно, це тимчасове явище буде, але кошмарне для мешканців з доїздом на роботу і школярів на навчання. Я памятаю, як красненський міст розширяли до 900 річчя Луцька , то транспорт пустили в обїзд на Бена міст. По термінам це потягне на рік більше при умові що роботи будуть іти чітко за графіком, але мало ймовірнно. І ще одне питання , гроші. Звідки будуть? Знову кредити ЄБРР? Борги, борги... Країна готовиться до продажу ...
Василь Показати IP 28 Серпня 2020 13:11
Потрібно побудувати новий міст та дорогу, яка з'єднає вул. Яровиця та вул. Чернишевського поблизу госпіталю МВС
К.лучанин до Василь Показати IP 28 Серпня 2020 14:08
Нове фентезі? Це сотні мільйонів гривень! Звідки у бідної держави? І для чого це, міст та дорога , який сенс є у цьому? Якщо взяти цю ідею -фентезі, то це буде капець вул. Чернишевського, колись спокійної , тихої сільської вулиці . Старожили це памятають, а ті хто "понаїхали" це не знають , вони є чужі і історії Кучкарівки не знають.
Ірина до К.лучанин Показати IP 28 Серпня 2020 18:08
Запитай в голови правління Укрпошти чи Укрзалізниці звідки сотні мільйонів у бідної держави...
К.лучанин до Ірина Показати IP 28 Серпня 2020 21:36
А при чому тут Укрпошта та ще якась Урка....? Ще НАФТОГАЗ забули назвати.... Я мав на увазі кошторис будівництва на ці пропозиції - фентезі .які подають певно з бодуна дописувачі. Якщо серйозно , то повинен бути генплан Луцька на перспективу . років на 30-50. Над цим мали працювати і я думаю працюють думаючі архітектори, бо колись про це вели мову.
Ау до Василь Показати IP 28 Серпня 2020 14:39
Логічно. Давно пора!
TR Показати IP 28 Серпня 2020 13:15
навіщо було робити нові бордюри і огородження, щоб потім розвалити?
Ау до TR Показати IP 28 Серпня 2020 14:40
Ось тут дійсно дибілізм. Затупили