USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцькому слідчому ізоляторі вбили ув'язненого

7 Травня 2019 11:55
У луцькому СІЗО вбили ув’язненого.

Про це пише "Під Прицілом" з посиланням на власні джерела.

У Луцькому слідчому ізоляторі стався жахливий інцидент − троє ув’язнених вбили іншого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКОМУ ІЗОЛЯТОРІ ВІД ЕПІЛЕПСІЇ ПОМЕР ЧОЛОВІК, ЯКОГО СУД НЕ ВІДПУСТИВ НА ЛІКУВАННЯ

За інформацією джерела, в ніч на 7 травня між ув’язненими виник конфлікт, спричинилась бійка, внаслідок якої, помер чоловік.

Інформаційне агентство Волинські Новини звернулось за коментарем до слідчого ізолятору, проте черговий повідомив, що у закладі триває перевірка, а тому з'єднати з керівництвом він не може, аби не відволікати від роботи.

З власних джерел у правоохоронних органах ІА Волинські Новини стало відомо, що 7 травня 2019 року зі служби 102 надійшло повідомлення в ГУНП про те, що за адресою вул. Нестора Бурчака, 3 ( де знаходиться СІЗО) від тілесних ушкоджень помер засуджений.

Про характер ушкоджень, а також хто їх наніс наразі нічого не відомо. На місці працює слідчо-оперативна група.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Хрен собачий Показати IP 7 Травня 2019 12:36
Звірі в клітці...Жеруть один одного...І це ще не зона, а тільки СІЗО.
Ароль Показати IP 7 Травня 2019 13:15
І знову начальник невинен.вбивають,забивають до смерті
Кірєєв до Ароль Показати IP 7 Травня 2019 14:23
Заходь, поговоримо
Я до Кірєєв Показати IP 8 Травня 2019 02:28
Начальник своэ прiзвище пише без помилок
Руслан Показати IP 7 Травня 2019 13:16
За даним фактом Луцьким ВП ГУНП у Волинській області внесені відомості до ЄРДР за ч.2 ст.121 ККУ Крім цього галузевим підрозділом прокуратури області розпочато перевірку за вказаним фактом!
МВС Показати IP 7 Травня 2019 16:12
Порозпускали зеків по тюрмах своїм гуманізмом от і маємо результат. Спочатку Черкаси, потім Луцьк. Пора вводити спецназ і наводити порядки, а то скоро і на працівників нападати будуть.
Ооо Показати IP 7 Травня 2019 22:39
А чого він вже 2 роки у сізо???? Суди не працюють??? Можливо перевантажене сізо!!!!!!!
Володя Показати IP 8 Травня 2019 07:44
Я думаю, що начальник установи знає добре своє прізвище та не буде робити у ньому дві помилки під час коментарів, тому цікаво - хто робить подібні провокації??
Ого Показати IP 8 Травня 2019 09:09
Видно убитий підсудний комусь заважав, через те і вбили.
Вахтанг Показати IP 8 Травня 2019 13:32
Горілочки менше пити треба