USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.00

У Луцьку чоловік через сварку з коханою вистрілив собі в голову

14 Липня 2018 12:14
30-річний чоловік вистрілив собі в голову з револьвера. Він загинув на місці. Трагедія трапилась в ніч на суботу, 14-го липня, на проспекті Соборності, - повідомляє "Волинь24".

Чоловік застрелився в стані алкогольного сп'яніння.

Причиною самогубства близькі називають - сварку з коханою дівчиною. Так, чоловік нещодавно розлучився з дружиною через дівчину. Однак кохана його кинула.

Після сварки він подзвонив до подруги, аби та з ним зустрілась та поговорила. Їй він розповів, що кохана дівчина його кинула.

Під час розмови чоловік дістав свій револьвер, який був у його сумці. Він тримав його в руках і крутив. Подруга забрала зброю, поклала собі в сумку, але згодом повернула йому.

Потім чоловік знову взяв револьвер та зробив два постріли в землю. Тоді різко підняв зброю, приклав до голови та застрелився на очах в дівчини.

За словами близьких, раніше чоловік вже пробував покінчити життя самогубством - різав вени.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Дамус Ностра Показати IP 14 Липня 2018 12:22
Дебіли, бля!
Вася до Дамус Ностра Показати IP 15 Липня 2018 09:32
Погоджуюсь на всі 100%. Більше того, знизу іде купа коментарів, які показують суть нинішніх "відносин і шлюбів". Одним словом - як твоя голова і життя пусте, безцільне, то тоді і плаваєш в ньому як дещо в ополонці. І від вибрика якоїсь мадами може так закінчитись. Чоловіки, займіться собою - здоров'ям, кар'єрою, житлом, хоббі, наповніть смислом своє життя. А якщо і хочете, щоб поряд з вами була жінка - то розумійте, для чого вам треба стосунки і яка це людина має бути. З багатьма жінками зараз просто спати стрьомно, а не те що в життя своє пускати. Хай собі тішаться фразами про "мамашині спідниці" і щось там тянуть (невідомо що і ким зароблене і побуловане), без таких набагато спокійніше)
Вячеслав Показати IP 14 Липня 2018 13:30
Треба бути обережним в барах,кафе і взагалі там де наливають.Хто знає в кого шо в кишені,і які можуть думки спасти людям що поряд.А може ваш день може стати остатнім у вашому житті саме в цьому місці.
мда Показати IP 14 Липня 2018 14:14
Жінки творять що хочуть, ходячі пилорами... а мужиків цнс не витримує... Такі реалії панове....
мні до мда Показати IP 14 Липня 2018 17:19
Жінки в нашій країні давно перестали бути жінками, а стали робочими коняками, бо мусять заробляти гроші,вирішувати проблеми, тягнуть дітей і хату, а ніжні своріння мужики заливають баньки і стаждають х..нею від важкого життя. Отакі реалії панове. Не витримує цнс, то не шукайте собі жінок, а сидіть біля мамашиних спідниць до пенсії.І добре, що жінки з цієї історії не захотіли вішати собі на шию такого мужика.
Знайома до мні Показати IP 14 Липня 2018 22:11
А ви знаєте цю історію, що розказуєте так впевнено?? Чому не можна прикрити свого рота, а не "філосовствувати" під подібними трагічними новинами? Коли люди стануть більш стриманими в своїх висловлюваннях там де не треба?! Не там патякаєте! Гидоття
Сама до Знайома Показати IP 14 Липня 2018 23:56
закрий свого рота! Гидоття, це коли істеричний вбуханий ідіот через баб розносить собі башку, в той час коли щодня на війні гинуть молоді хлопці і залишаються сиротами діти і матері. Калюжа соплів.
Анонім Показати IP 14 Липня 2018 16:36
коментар було видалено
Вітя Показати IP 14 Липня 2018 17:26
"Розлучився з дружиною", "Кохана кинула", "подзвонив до подруги, "... хтось щось зрозумів ? ...
Та до Вітя Показати IP 14 Липня 2018 19:02
по типу " всім назло вийду на вулицю без шапки і відморожу собі вуха" - от і доморозився.
Просто Показати IP 14 Липня 2018 21:14
Молодець! Мінус один д@&іл. Дівчину шкода тільки через дурака.
Правда Показати IP 15 Липня 2018 07:26
Пяний носить собі в сумці заряджений револьвер і ще тут хтось філософствує.Жах.Де він його придбав?Сумніви в законності.Вільний продаж зброї!!!Ну-ну....
Євробидло Показати IP 15 Липня 2018 22:28
Вона його застрелила. Пістолет за півметра від трупа лежить.