USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку вантажівка зачепила дах будинку

10 Вересня 2018 14:14
У Луцьку на вулиці Макарова вантажівка зачепила дах житлового будинку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

У прес-службі патрульних повідомили, що водій Renault не впорався з керуванням та в'їхав у приватний будинок. Внаслідок аварії пошкоджено покрівлю будинку.

На місці події працює патрульна поліція. За фактом ДТП на водія вантажівки склали протокол за ст.124 ККУ.

Як стверджують свідки, такі аварії тут трапляються не вперше. Місцеві мешканці запевняють, що неодноразово звертались до міської влади з проханням обмежити рух великогабаритного транспорту через цю вулицю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Олег Показати IP 10 Вересня 2018 14:54
Якого х... Грузове авто робить у мiстi ? знаки для кого стоять ? По цiлому мiстi лiтають фури , полiцiя слiпа не баче ? Хай там як але при даi такого безладу не було, хоть були i сво`i мiнуси .
Cc до Олег Показати IP 11 Вересня 2018 07:24
Почитай правила спочатку
Вася Показати IP 10 Вересня 2018 15:12
Якого чорта будинок стоїть впритул до дороги? Про червону лінію чули, га?
Сусід до Вася Показати IP 10 Вересня 2018 16:29
Тут той будинок стояв ще до розмежування вулиць... тоді і вулиці толком не було
123 Показати IP 10 Вересня 2018 16:00
Район Кічкарівка-це раніше було село, і тому будинку можливо років з 100 і тоді не було червоних ліній, фур...... одні брички
По справедливості ! Показати IP 10 Вересня 2018 16:10
Однозначно порушення при забудові земельної ділянки. Нехай будовник пред'явить будівельний паспорт. Чому паркан стоїть на тротуарі ? Підніміть проект житлового кварталу і проект будівництва дороги. Замозахват землі і самовільне будівництво однозначно ! Розгляньте проект газифікації будинку.Подивіться чи застрахований будинок. А водій авто, якщо порушив ПДР , - нехай відповідає. Вчіться жити по закону !
Да ну? до По справедливості ! Показати IP 10 Вересня 2018 16:35
Чому ви такий злий (зла)? Оточуючі в цьому точно не винні. А коли був побудований будинок тут і так видно на фото для тих хто здатний бачити. Там дороги не повинно було бути, тому з самозахватом до дорожників. І закони тоді були інші. Можете запропонувати людині віддати хату не гірше цієї в іншому місці, а цю привести до справедливості. Да, доречі, справедливість теж передбачає врахування інтересів другої сторони відповідно до законодавства, а ви вже це відкидаєте нав'язуючи лише те що вам подобається не розбираючись в суті справи. І гаражі, які по місту позносили муніпицали, теж були абсолютно законно встановлені, а не самозахватом. Кожне встановлення гаража було підписане чиновниками і без цього ніхто не міг раніше нічого побудувати чи встановити. От тільки закони чомусь постійно міняються і чомусь постійно без врахування інтересів людей.
Свідок до Да ну? Показати IP 10 Вересня 2018 16:45
Ви про, що?? Там такі машини не можуть їздити, про це іде мова
Свідок Показати IP 10 Вересня 2018 16:29
Будинок цей побудований ще до 1939 року , в ньому ще поляки жили , що там порушено , не пишіть єрунди люди...А червоні лінії придумала вже наша держава, в нас половину старих будинків на червоних лініях
FRM Показати IP 10 Вересня 2018 19:31
А дах то давно пора замінити.От і нагода з"явилась:)
бандерівець Показати IP 10 Вересня 2018 21:44
це біля мебельного? там легковою страшно їхати
Сусід Показати IP 11 Вересня 2018 09:16
Чому в жилій зоні де проживає багато маленький дітей і людей похилого віку приїжає великогабаритний транспорт для розгрузки та загрузки товарів???? Транспорт протягом року знищив дорогу на наших вулицях і всі про це мовчать!!!!! Це не промислова зона!!! Чому орендатор не користується заїздом з Ковельської?????
Сусід. Показати IP 11 Вересня 2018 12:41
Там за аренду території треба платити,а де він гроші візьме? А тут дорога державна безкоштовна!