USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку на Гордіюк обікрали три квартири у багатоповерхівці

21 Лютого 2020 13:07
У Луцьку на вулиці Гордіюк, 10 у першому під’їзді на третьому поверсі обікрали три квартири.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини, це сталося вдень 20 лютого, коли більшість людей були на роботі.

За повідомленнями очевидців, двері у квартири відкрили відмичками.

Вкрали коштовності та гроші.

До слова, на четвертому і п’ятому поверсі вдома були сусіди, але ніхто з них нічого не бачив і не чув.

Зауважимо, нещодавно зламався кодовий замок в дверях під’їзду, тож вони не зачиняються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
конфет Показати IP 21 Лютого 2020 13:14
На камерах відеонагляду не зекономиш.
додік Показати IP 21 Лютого 2020 13:36
НХЯ нікого не знайдуть. Як завжди. Мою квартиру обікрали 3 роки тому ...
лія до додік Показати IP 21 Лютого 2020 14:11
таки да. мою півроку назад. запий холодною водою.
Так,так...200% до додік Показати IP 21 Лютого 2020 23:30
До мене в хату дерлись і обід,в рукавичках на машині,я розгледіла обличчя і номер авто запам'ятала але нашій поліції це не цікаво!За те в нас є генерал і Юнона.Я думаю вони в долі і разом мутять.
Тьотік Показати IP 21 Лютого 2020 16:18
А ви пообіцяйте ментам поділитися знайденим, або заплатіть їм пару тисяч( бажано уо) , зразу знайдуть ( або призначать) злодіїв, як у жіночки на вул. Кравчука, яку обікрали на півтора мільйони- підозрюваних затримали на другий день. Куди нам грішним. У нас теж 2 роки назад підвал пограбували- результату. 0. Слава ментам!! Це тільки медиків та вчителів гадити прийнято, які у свій вихідний готуються до уроків чи навідуються до важкохворих за мізерні зарплати, а поліціянтів ніхто не зачіпає за їхню бездіяльність.
Василь Показати IP 21 Лютого 2020 16:59
В мене особисто два тижні тому намагались влізти вночі. Відлякав. Визвав поліцію.Приїхали два пацани. Покивали гривою. Сказали ,проникнення не було. І поїхали. Вже знайшов.сам. Дай Боже здоров"я поліції.
Анонім Показати IP 21 Лютого 2020 17:30
Сьогодні мене обікрали. Ніхто із сусідів нічого не бачив. Як позавчора коханець приходив, то всі бачили.
Лучанка до Анонім Показати IP 21 Лютого 2020 18:01
;)))))))))))
За те декларації в с Показати IP 21 Лютого 2020 23:47
За те декларації в слідчих щорічно багатшають на чергові земельні ділянки, авто,і квартири.
Часний детектив Показати IP 21 Лютого 2020 23:51
Поліція в нас тільки катаються,як діти...
Луцьк Показати IP 22 Лютого 2020 06:51
Слава мусарам . Дармоїди ура вам .ПНХ разом з Аваковим. Коли приймуть закон про зброю в Україні-тоді можна буде відстріляли трохи злодюґ.
Анатолій Показати IP 24 Лютого 2020 07:52
У переважній більшості, в квартирах , пересічних жителів Луцька, (як і взагалі в країні) , встановлені замки які не відповідають теперішнім вимогам безпеки помешкань. Від незаконного проникнення , звичайно ніхто не застрахований , але коли вхідні двері обладнані якісним , та надійним замком, ( а краще двома замками із різними системами секретності),то зловмисникам , для проникнення у ваше помешкання, знадобиться більше часу . Отже, коли ви, встановите на ваші двері , хороші замки, ви не будете мати абсолютної безпеки, але , шанси вберегти ваше майно та заощадження , значно зростуть. Ну і звичайно не забувайте про охоронні служби.