USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.15
  • PLN 9.85 10.00

У Луцьку на найбільшому виші змінюють вивіску. Фото

6 Листопада 2020 15:06
На будівлі головного корпусу Волинського національного університеті імені Лесі Українки, що на проспекті Волі, міняють вивіску.

Нагадаємо,нещодавно вишу повернули назву «Волинський національний університет імені Лесі Українки». Рішення про перейменування університету було підтримано на факультетах та на конференції трудового колективу. Для університету вже розроблено новий логотип, а в тестовому режимі запущено нову версію офіційного сайту.

15 жовтня було оголошено про завершення процедури перейменування Лесиного вишу. Зауважимо, найбільший виш Волині у жовтня відзначив 80-річчя.

6 листопада пообіді робітники знімають літери зі старої назви, аби прилаштувати нову.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
bob Показати IP 6 Листопада 2020 15:16
Жахливе шрифтове рішення.
доб до bob Показати IP 6 Листопада 2020 16:20
Та вам диванним що не зроби - все нетак!
Лучанин до доб Показати IP 6 Листопада 2020 17:09
Все дуже просто - треба робити добре і якісно.
Лучанин Показати IP 6 Листопада 2020 16:24
Краще б зображення герба замінили на щось солідне, бо вісить якийсь шматок металопластику. Герб же в нас не міняється так часто як назва університету
Їван з Гнідави Показати IP 6 Листопада 2020 16:46
Ото ви, панове, як шрифт зробили - то такі від вас і спеціалісти виходять ! У вас же якийсь інститут мистецтв є, якась кафедра дизайну є - і ото все, на шо ви спроможні розродитись ! З картонного ящика з гофрованого картону з-під холодильника букви повирізали і на плінтуси прикрутили .Та в Гіркій Полонці сільський хлопчина без спеціальної освіти більш талановито зробив напис ГОЛІВУД !
Лучанин Показати IP 6 Листопада 2020 17:13
Виш - це абривіатура чи скорочення? Це типу вища школа? Змінюють не на "виші", а на будівлі "вишу". Хіба ні?
Анонім Показати IP 6 Листопада 2020 17:16
То не но довго.
Лучанин Показати IP 6 Листопада 2020 18:47
Колись був вуз _вищиц учбовий заклад.а зараз виш як розшифрувати.
якось так до Лучанин Показати IP 6 Листопада 2020 23:48
вши
Юля коса Показати IP 6 Листопада 2020 20:43
Тепер треба рокіровку, Тараса до драмтеатру ім.його, а Леську до ВНУ ім. Її
До Косої Юлі Показати IP 6 Листопада 2020 22:12
А нашо пам'ятники совати ! Мона простіше - університет перенести в драмтеатр, а драмтеатр - в університет ! Тіко професорські портфелі і театральний реквізит перенесли - і всьо !