USD 39.35 39.68
  • USD 39.35 39.68
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку автобус в'їхав у вантажівку. ОНОВЛЕНО

4 Серпня 2017 10:54
У Луцьку сталася аварія, під час якої зіткнулися вантажівка і маршрутка. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

ДТП трапилася 4 серпня на вулиці Ковельській ма мосту між спиртзаводом і обласним госпіталем для інвалідів війни.

Рейсовий автобус Луцьк-Колки-Рожище врізався в КамАЗ.

Як повідомили ІА Волинські Новини у прес-службі патрульної поліції Луцька, на місце ДТП виїхав екіпаж з правоохоронцями.

Зі слів очевидців, на місці працює 5 машин швидкої.

"Мабуть, багато постраждалих, бо 5 швидких стоїть, і багато людей в крові", - розповіли очевидці.

В автобусі знаходилося приблизно 15 пасажирів, серед них були діти. Після зіткнення на службу 103 надійшло кілька викликів, і 8 карет бригади швидкої забрали усіх присутніх в маршрутці.

На місці ДТП ситуацію не коментують, працюють слідчі.

Тим часом на вулиці Ковельській через ДТП утворився затор.



Також фото з місця аварії розмістив у Фейсбуці Владимир Торопко‎ в групі АвтоАндони Луцька
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 4 Серпня 2017 11:09
по фото видно що маршрутка вїхала в вантажівкку.
Анонім до Анонім Показати IP 11 Серпня 2017 10:39
На передньому сидини сидив мий брат вин най бильше постраждав
555 Показати IP 4 Серпня 2017 11:15
У Луцьку сталася аварія, під час якої вантажівка в'їхала в маршрутку. чи маршрутка в вантажівку?
555 Показати IP 4 Серпня 2017 11:23
а де дякую?
Редакція) до 555 Показати IP 4 Серпня 2017 11:42
Дякуємо)
Лучанин Показати IP 4 Серпня 2017 11:51
Ви хоч думаєте що пишете?
jet Показати IP 4 Серпня 2017 12:01
Що з людьми ? Усі живі ?
Я Показати IP 4 Серпня 2017 12:11
На передньому сидінні хтось постражнав найбільше,якщо не гірше..а як би тримались за поручні,хочаб притримувались,ожливо менше постраждали,а то зайдеш в маршрутку,а там всі в телефонах...одним словом,біда,хай видужують
Бо до Я Показати IP 4 Серпня 2017 12:57
якби в нас маршрутки нарешті стали їздити цивілізовано, а не намагалися якнайбільше , як оселедців в бочку, напхати пасажирів, які стоять ледь не одне в одного на головах, то і люди б не вмирали в салонах від спеки, бо якщо буде далі так продовжуватись, то та смерть в 15 тролейбусі буде не останньою, і в таких страшних випадках було б менше постраждалих.
Муу до Бо Показати IP 4 Серпня 2017 15:47
Не ний... купи машину і не лізь в повну маршрутку
ЛУЧАНКА Показати IP 4 Серпня 2017 18:58
А де міст між ГОСПІТАЛЕМ ТА СПИРТЗАВОДОМ?
Анонім Показати IP 5 Серпня 2017 01:31
ось тут https://www.google.com.ua/maps/@50.7491065,25.2936688,616a,35y,7.13h/data=!3m1!1e3?hl=uk