USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку більше сотні автівок утворили ялинку: кадри з висоти

30 Грудня 2020 22:34
Близько сотні автомобілістів зібрались на площі перед замком Любарта, аби фігурно утворити «живу ялинку».

Як розповіли учасники дійства, таким чином вони намагались поширити новорічну атмосферу і привітати лучан з прийдешніми святами.

Організатори розмістили автомобілі так, аби з висоти пташиного польоту вони виглядали, як новорічна ялинка. Водії засвітили фари і «аварійки», тому з висоти дійсно виглядало, наче святкове новорічне дерево.

Загалом участь в дійстві взяли близько сотні автомобілів. Окремі учасники прибули в костюмах новорічних героїв та вітали присутніх з прийдешнім Новим роком та Різдвом.

Відзначимо, подібні акції автомобілісти провели у Києві, Дніпрі, Харкові та Вінниці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
задачник з математик Показати IP 31 Грудня 2020 05:40
от для чого?
Лучанка до задачник з математик Показати IP 1 Січня 2021 17:42
Для настрою :)
Ввв Показати IP 31 Грудня 2020 06:40
Краще кошти за бензин та каву.. Віддали на благодійність...хворим..чи сиротам..
вввв до Ввв Показати IP 31 Грудня 2020 09:32
краще б час який витрачаєте на написання коментаря витратили на роботу, щоб дозаробити кошти які зможете витратити на благодійність. І каву, чай не пийте вдома, гроші які нанеї витрачаєте можна віддати на благодійність... хворим.. чи сиротам.. І на новий рік та різдво можна перловки поїсти, а зекономлені кошти можна віддати на благодійність.
Житель Показати IP 31 Грудня 2020 09:08
Є дітки,які навіть гілочки ялинки не мають на новий рік бо не має можливості купити. А ви таким займаєтесь.
Мда до Житель Показати IP 31 Грудня 2020 10:11
Дійсно, якби автомобілісти не зібралися б на цю акцію, то у всіх діток з’явилися б іграшки, подарунки та смаколики на столах. До того ж купа волонтерів навідують діток у дитбудинках. Напевно ви у їх числі, так??
Лучанка до Житель Показати IP 1 Січня 2021 17:45
Взагалі, дітки нічого не мають, бо вони ще дітки. Я б хвилювалася за діток які мають...
лучанин Показати IP 31 Грудня 2020 09:39
Панты у сєлі - велика штука :)))
Л Показати IP 31 Грудня 2020 09:56
Супер, молодці!
Л Показати IP 31 Грудня 2020 09:57
Наш Луцьк рулить! Ріспект організаторам!
Л Показати IP 31 Грудня 2020 10:00
Про наше місто мають говорити, тоді у нас буде більше туристів! Треба у всьому шукати позитивні сторони!
Л Показати IP 31 Грудня 2020 10:02
Думаю , що багато з цих водіїв , виступають і благодійниками, активна людина - активна у всьому!
Дід Єгор до Л Показати IP 31 Грудня 2020 11:36
Підтримую повністю... Шкода тільки, що мало реклами при організації подібних дійсьтв; ми б теж долучилися б.. З прийдешніми святами Лучани!!!!! Всім Миру і Добра!!!
Мала Показати IP 31 Грудня 2020 13:16
Зазвичай ті хто пишуть своє "фе" на подібні речі ніколи не були благодійниками ((( Будьте добріші і позитивніші))) А учасникам акції респект, молодці!!!!
якутський скульптор Показати IP 31 Грудня 2020 13:39
гарно вийшло, в мене так піднявся настрій новорічний
Лучанка Показати IP 1 Січня 2021 17:47
Дуже гарно, молодці. Зібралися і зробили свято всім.