USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку викрали BMW: лучан просять допомогти в розшуку

18 Грудня 2018 17:18
Дороговартісний седан BMW 7 серії 2016 року випуску викрали у Луцьку серед білого дня.

Про це у Фейсбуці повідомив користувач Олег Ковальчук.

«Сьогодні об 11:30 на проспекті Перемоги, 1 (біля ДОСААФ) було викрадено авто BMW 7 2016 року випуску чорного кольору. Номерний знак АС 0999 ВК. Поширте і допоможіть знайти за винагороду», – йдеться в дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 48
макс Показати IP 18 Грудня 2018 17:33
Як прийшла так і ушла, на таких їздять тільки депутати, корупціонери та бандюки.
Луцьк до макс Показати IP 18 Грудня 2018 18:30
Депутати-корупціонери, це одне і те ж, і пишеться через дефіс)))
Аня Показати IP 18 Грудня 2018 17:37
Молодці, вкрав гроші купити беху, вкрали в тебе беху, такі авто купляють для понтів.
Міша Показати IP 18 Грудня 2018 17:45
такий козирний номер 100% депутат, мажор.
Vasia Показати IP 18 Грудня 2018 17:53
Голодному тільки про хліб!
Людина Показати IP 18 Грудня 2018 17:58
Хто заважає стати депутатом чи мажором, що за люди
міша до Людина Показати IP 18 Грудня 2018 18:06
совість заважає, бо поки що є.
Лучанин до міша Показати IP 18 Грудня 2018 18:28
До чого тут совість? А краще на дивані лежати радіти, що у когось авто вкрали!? Ви ж навіть не знаєте у кого біда, а вже зловтішаєтесь! З такими як ви не за горами 1917 рік...
міша до Лучанин Показати IP 18 Грудня 2018 18:57
номер три девятки, і бмв 7-ка- 16 року, це проста людина, звичайний лучанин?
кгб до Лучанин Показати IP 18 Грудня 2018 19:03
1917 дуже треба!
Лучанин до кгб Показати IP 19 Грудня 2018 12:12
Ага! Уявляю, як почнуть «бляхарі» та ті кому по 30-45 років- здорові мужики, які не соромляться брати субсидії, розкуркулювати тих підприємців, які платять за це все податки і дають хоч яку не яку, а роботу! Прям бачу, як ви всі мрієте розкуркулити свого багатшого, розумнішого і працьовитішого сусіда, бо ж на хабарників «кишка тонка»!!!
127 до міша Показати IP 18 Грудня 2018 18:59
совість, не смішить мої Феберже.
Іван Показати IP 18 Грудня 2018 18:09
Сумно, сумно аж за край, вкрав бандит в бандита, грай музико грай))))))))
ПРАВДА Показати IP 18 Грудня 2018 18:32
В Луцьку давно існує банда, ОЗГ, яка налічує багато нечисті від неповнолітніх до старих,в якій і таксисти,і на перший погляд цілком нормальні пересічні люди.... Збирають інформацію....слідкують... і крадуть. І це все місцеві.... От тільки кожного чекає розплата! Гірка і страшна! Життя все ставить на свої місця! Борги прийде час віддавати в 100 кратному розмірі!
Філіпчук до ПРАВДА Показати IP 18 Грудня 2018 19:13
10% дають за кришу в Управління МВС
Антон до ПРАВДА Показати IP 18 Грудня 2018 19:49
90 000 долларів машина коштує!!! середня ціна! крадій в крадія вкрав
Антон до Правда до Антон Показати IP 18 Грудня 2018 20:15
Про це у Фейсбуці повідомив користувач Олег Ковальчук. Але по фотках сім'ї цього Ковальчука, я б не сказав що Олег є власником такої машини 2016 року випуску.В принципі виглядає на середньостатичного сім'янина.Цікаво хто ж на справді є власником машини....
Галина до Антон до Правда Показати IP 19 Грудня 2018 14:16
Може то в шофера вкрали. Тепер буду ціле життя відробляти, як не знайде.
Лучанин Показати IP 18 Грудня 2018 19:53
Кожен бізнесмен що має нормальний бізнес автоматично стає ворогом народу! Судячи з коментарів совок ще не весь з наших моргів викорінився. Пропоную вривселюдно на площі біля драмтеатру розстріляти власника бмв бо він чогось досяг !!!!
маша до Лучанин Показати IP 18 Грудня 2018 20:26
Досяг чого?, бмв і жінка з сіліконовими цицями і губами, це стандартна картинка біля таких "успішних" видно майже завжди це як стандарт успіху. По факту авто 100 000 долларів, а тут майже кожен день гроші на лікування дітей просять, а хтось тачки за 100 кусків купляє, ти права це і є совок, за совка саме так і було, вершкі партії в шоколаді а простий народ на дні.
мама до маша Показати IP 18 Грудня 2018 22:24
ну в том, что за "совка" так было, то ты не права.......может и не все так было хорошо, но деньги на лечение детей не собирали, и до дна, на котором сейчас народ, было далеко....
Степан Показати IP 18 Грудня 2018 19:55
По всьому Україні полювання на BMW у мене у жовтні угнали, і до тих пір ніяких результатів розшуку.
Лучанка Показати IP 18 Грудня 2018 20:01
Судячи з коментарів, ніколи в нас толку не буде, бо завелика українська жаба. Не знаючи людини, зловтішаються. Розкрию секрет заздрісникам , щоб їздити на такій машині , не обовязково красти, але обовязково треба встати з дивана і менше заглядати в чужий рот.
Антон до Лучанка Показати IP 18 Грудня 2018 20:19
давай розкривай секрет, бо навіть зажиточний бізнесмен у якого є голова подумає двічі а чи треба йому авто за майже 100 000 баксів якшо можна купити з таким жеш комфортом за 40 інше, бехі сімки, та гелікі, це завди були машини бандитів та крадіїв.
Справедливий до Антон Показати IP 19 Грудня 2018 08:13
Підтримаю. Маю знайомих бізнесменів, які мають ну, досить багато грошей. Але, по-перше, таких понтових машин не купують (хоч можуть собі дозволити), а по-друге, номерів блатних не беруть (хоч теж можуть). Одним словом, не випендрюються.
Украинка до Лучанка Показати IP 18 Грудня 2018 22:28
ну у нас уже миллионы встали с диванов и выгребают говно по польшах, италиях, португалиях.....но на такие машины там не заработали.....интересно, где так хорошо платят?
! до Украинка Показати IP 19 Грудня 2018 15:21
Бо саме так, як ви сказали - «ВЫГРЕБАЮТ ГОВНО» з-під престарілих за 1000 євро, які потім передають родичам-лінтяюгам в Україну. Інші ж їдуть туди працювати, наприклад, лікарями, медсестрами, перекладачами і купують собі кращі блага там. Бо вчилися в свій час. І не просять субсидію, а заробляють. .....Чоловіку (жінці), в якого тирнули БМВ: «Не парся, знайдуть! А не знайдуть - заробиш ще дві, бо знаєш як!»
Абвер Показати IP 18 Грудня 2018 21:45
Експроприація...(граб награблене)
Жаба Показати IP 18 Грудня 2018 21:49
Я вас всіх задавлю,диванні, совісні люди!
Власник Показати IP 18 Грудня 2018 21:50
Сумно мені все це читати, навіть не знаю мені треба співчувати чи тим хто пише всілякі гадості про мене...
007 до Власник Показати IP 18 Грудня 2018 22:59
Хто ти, таємна людино?!
Ігор Показати IP 18 Грудня 2018 22:50
Які ви всі ниці і зависливі. Для того щоб щось мати, то треба над цим працювати і чогось прагнути. І не факт що на 7 BMV їздять бандити , корупціонери і депутати. Я чесною працею на зароблені кошти можу собі без проблем дозволити купити. Треба менше гріти зад на дивані і заздрити тим хто заробляє гроші в бізнесі, вчитися і брати приклад.
007 до Ігор Показати IP 18 Грудня 2018 23:00
давай приклад, я не те щоб мало сиджу на дивані, але і мало сплю, тобто працюю багато і щось неможу стбі купити таку цяцю! Розкажи секрет успіху!
Лучанин до 007 Показати IP 19 Грудня 2018 12:19
Бо ти і не заробиш, хіба хабарником станеш....бо ж найпростіше, що ти міг вивчити в школі, що «не» з дієсловами пишеться окремо! Нормальні бізнесмени такі елементарні речі знають, а ти сиди на дивані далі! Заздрь багатшим!
Віктор до 007 Показати IP 19 Грудня 2018 17:45
Я більшість свого життя провів за кордоном, працював по 17—18 годин на добу. Працював на стройці так що тобі і не снилося. Сім'ю майже не бачив. Замість того щоб нити так як ти, вивчив 2 іноземні мови, німецьку і англійську і не боявся вкладати останні гроші в бізнес. І за рік часу навіть руками в україні можу заробити ті 15000 на таку беху. Так що якщо ти вибрав в житті роботу за 5000 гривень, то це твої проблеми і не треба обсирати інших.
Старий до Віктор Показати IP 19 Грудня 2018 20:55
Мужик ти красавчік! Повага тобі!
Павло Показати IP 18 Грудня 2018 23:47
А , що якщо бізнесмен то не можна на бмв їздити чи на тойоті? Йдіть працюйте і у вас усе получиться! Ниття не поможе багатшим стати! Всі коментувати вміють но нажаль на бмв і тойотах не їздять! Жаль..
Анонім Показати IP 18 Грудня 2018 23:52
Та можна працювати і 7/24 і нічого не мати, переливати з пустого в порожнє. Подивись навколо скільки людей досягають успіхів в бізнесі з 0. Знайди свою тему як б тобі була цікава, мала успіх на ринку і розвивай її.
Джек Показати IP 19 Грудня 2018 00:09
Блін тут може написати хтось нормальний комент чи ви всі кон**ні завісливі під****си?Шо за країна блін
Хлопець Показати IP 19 Грудня 2018 00:34
Головне на коментах там де якась жаба написала завість зразу 30 плюсіків , а там де реально хтось пише закрийте роти і підніміть жопу і йдіть працювати -10 .Зразу ясно шо більшість г**д такіх як і живе в україні завіслівиє
7777 Показати IP 19 Грудня 2018 01:38
Жах , скільки в нас нитиків та зависників, ці тупі стереотипи, якщо дороге авто отже бандит , думайте головою як заробити гроші а не дивитися на інших які заробляють та обливати їх брудом , тому в нас і в країні все через жопу , всі хочуть все мати а нічого не робити. Сидіть , обговорюйте успішних людей та скигліть , фууу просто
Джин Показати IP 19 Грудня 2018 01:46
Найти машину дуже просто
От Генадия Михайлови Показати IP 19 Грудня 2018 02:11
Слухайте диванні експерти , для початку відкрийте авто ріа і подивіться,що початкова ціна такіх б/у бмв 60 000$ а не як , якійсь валєт написав 90 000$ середня , на сайті bmw.ua така нова 92 000 $ коштує.Якшо глянути на попередню машину власника це бмв 7 2003 року , мужик собі їздив на бесі за 15 штук назбирав грошових коштів за років 5-7 доклав купив 730дізель оцю беху , які ще депутати і корупціонери? Ви серйозно? Депутати купляють часи по 500 000 штук євро, а не машини по 50 тисяч , цей максімум на голову колгозпу тяне. Тьотка на касі може робити 100 років і заробить по 1500 грн в місяць і не купить собі даже литовця бмв , а молодий хлопець якій хоче працювати в 30-40 доб‘ється свого , в спорті тоже не всі хто займається олімпійські чемпіони , а тільки 1! Бо в когось яйця такого розміру як горошинка шоб чогось добитись , а хтось паше більше за всіх і має! Яка кому різниця в кого яка жінка? І які губи народ вас це вапшє має не валити , їздите в маршутках, сидіть там і не пікайте. Не знаю того власника , але якшо це не по його вині вкрали машину , а тупо не за шо .Тоді реально співчуваю.
слон Показати IP 19 Грудня 2018 08:47
18 грудня на азс Журавлина в с.оконськ о 12 годині 15 стояла але номерні знаки 4444 на азс є камери відеоспостереження
Тіп до слон Показати IP 19 Грудня 2018 13:12
То шо писати зараз за всі бмв 7-кі які де стоїть? Такіх бех в луцьку куча , і з номерами 7777 і 8888 і 1111 і любиш інших , 8888 вапшє пару штук.Даже якшо ти подумав шо це хтось вцепив на крадену машину шоб стати в оконську на заправці? Якби їі вкрали і десь мали б перегнати , вцепили б номера вапшє якісь харківські з лєвими цифрами і заправили б з каністри і лупили б і не зупинялись.Бо це тупо брєд ти написа до чого?
Мишка Показати IP 19 Грудня 2018 10:37
Власник авто нормальний мужчина, привітний і толковий.. і у нього дійсно свій бізнес який має не перший рік, тому зароблені коши за які купили аво.. то рокоми зароблеме.. І Генадій Михайлович має рацію! Респект за комент. У нас як не глянеш.. то лише обісрати можуть з ніг до голови. Хто хоче чогось досягти в житті той щось робить.
Га Показати IP 19 Грудня 2018 11:25
Адвокат
Таня Строцюк Показати IP 19 Грудня 2018 16:59
Ковальчук то суддя з адміністративного суду? - тоді і не дивно що так сталося!