USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку зіткнулися сміттєвоз, легковик та бус

9 Вересня 2019 11:37
У Луцьку – ДТП за участю трьох автомобілів: мікроавтобуса, легковика та сміттєвоза. Про це повідомляє кореспондент Інформаційного агентства Волинські Новини з місця пригоди.

Аварія трапилась сьогодні, 9 вересня, близько 10:00 години за участю Citroen Berlingo, Citroen Jumper та автомобіля «Луцькспецкомунтранс» неподалік готельно-ресторанного комплексу «Срібні лелеки».

Зі слів очевидців, коли автомобіль комунальної служби «Луцькспецкомунтранс» забирав сміттєві баки на проїжджій частині, микроавтобус Citroen Jumper здійснював його об’їзд. У той час Citroen berlingo здійснював роз’їзд, рухаючись у зустрічному напрямку.

Зіткнення трапилось у результаті того, що водій мікроавтобуса не розрахував можливості безпечного обгону та не дотримався безпечного інтервалу.

На місці працюють працівники поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
ангст Показати IP 9 Вересня 2019 12:27
Там цей сміттєвоз часто створює аварійну ситуацію займаючи цілу полосу. За ним не завжди видно чи є зустрічна машина чи ні. Пропоную заборонити зупинку сміттєвоза на проїзджій частині, яка і так вузька.
ангст Показати IP 9 Вересня 2019 12:30
І взагалі було б добре, якби сміття забирали в дворі будинку, а не на проїзджій частині.
А до ангст Показати IP 9 Вересня 2019 13:12
Як заїхати у двір, де повно бляшанок на колесах?
ангст до А Показати IP 9 Вересня 2019 13:31
А це проблеми жителів двору. Нехай тоді тонуть у свому смітті.
Pattern Показати IP 9 Вересня 2019 13:08
Нагадує початок якогось анекдоту: "Зустрілись одного разу сміттєвіз, легковик та бус, та й...". )
Місцевий Показати IP 9 Вересня 2019 15:03
1) Проблема сталась через перевищення швидкості та обмеженість огляду, через дерева на повороті (пан тренер Авраменко вирішив біля свого будиночку трошки дерев посадити.....) 2) Заїзд для сміттєвоза є та в тому заїзді постійно паркуються відвідувачі місцевого магазину бо коли Чорнуха проектував той будинок та комерцію, на паркомісцях вирішив трошки підекономити..... 3) така ж ситуація вже траплялась і ще думаю не раз трапиться через 50 метрів від аварії на повороті з Чорновола на Олеся Гончара де постійно паркуються, ПРЯМО НА ПОВОРОТІ, доставка продуктів в магазин Наш Край та всілякі авто_г_ни обмежуючи виїзд, а поліції в тому числі керівництву яке проживає в сусідньому будинку начхати..... ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ 1) зрізати або прорідити зарості 2) Поставити знак що забороняє автопарковку 3) Внести поворот в список небезпечних та забезпечити під'їзд хоч раз на тиждень патрульних на складання пачки штрафів через пересічення суцільної, перевищення швидкості та паркування на повороті... P.S. Після аварії та 3х годинного блокування вулиці Чорновола маса автомобілів ринули в двори шукати об'їзду.... а його нема бо дороги по вул. Олеся Гончара яка мала б виходити на вул. Липинського НЕ ІСНУЄ там насипав хтось купу сміття та каміння і все, це стоїть вже рік .... (Агов де ви муніципали?) Тому якщо станеться якесь ЧП в 26 школі це буде жах... бо школа має один тупиковий заїзд з фасаду який постійно фактично заблокований автотранспортом а заїзд з ОЛеся гончара А) закритий Б) Фактично не функціонує через часткову наявність дороги!!!!!!
Учасник Показати IP 9 Вересня 2019 23:18
Аварія сталая через відмову гальм у Citroen Jumper. Нікого не обганяли , а не змогли зупинитись!
Учасник Показати IP 9 Вересня 2019 23:40
Аварія сталася не через перевищення швидкості і не через те , що водій мікроавтобуса не розрахував можливості безпечного обгону та не дотримався безпечного інтервалу. У Citroen Jumper відмовили гальма і він не зміг зупинить !!!
До учасника до Учасник Показати IP 10 Вересня 2019 10:28
Влад - це ти? Я ти не міг заїхати на бровку?
Влад до До учасника Показати IP 11 Вересня 2019 12:08
А як я міг встигнути на бровку, якщо бус неочікувано з'явився за декілька метрів переді мною? Добре, що я хоч трішки встиг вивернути і уникнути лобового зіткнення