USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У селі Рованці – ДТП: загинула людина

10 Травня 2019 23:31
ДТП, внаслідок якої загинула людина, трапилась сьогодні, 10 травня, близько 23-ї години у селі Рованці.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці аварії.

Зі слів свідків ДТП, біля магазину «Бісквіт» автомобіль марки «ВАЗ» збив людину.

Як повідомили очевидці, людина загинула, оскільки тіло постраждалого лежить на проїжджій частині, накрите простирадлом.

«Вочевидь, загиблий вискочив на проїжджу частину, що погано освітлена. Саме тому водій не побачив його», – каже свідок.

На місці працює поліція та медики. Подробиці та обставини ДТП з'ясовуються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Рованці Показати IP 11 Травня 2019 07:42
Там пішохідний перехід!!!
21 до Рованці Показати IP 11 Травня 2019 09:08
На морді собі намалюй пішохідний перехід! Ср%ку легше зупинити ніж авто.
Віктор до 21 Показати IP 11 Травня 2019 10:15
І що з того що там перехід? Як по правилам треба переходити дорогу по пішоході? Кидатись під машину чи чекати коли машина зупиниться?
Рованці до Віктор Показати IP 11 Травня 2019 11:52
Там гальмівний шлях красномовно говорить про швидкість в населеному пункті.
max Показати IP 11 Травня 2019 10:11
проїжав там під час дтп, збили на пішохідному, тормозний шлях після удару блисько 30м
Лучанин Показати IP 11 Травня 2019 11:27
Не освітлений перехід. В погану погоду там дуже небезпечно. Треба бути уважним.
закон Показати IP 11 Травня 2019 19:46
треба знати і дотримуватись правила. тоді вистачить світла всім.
зн Показати IP 11 Травня 2019 19:51
21 пс..х правила раз почитай і все знатимиш