USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.98

У центрі Луцька – масштабне спортивне свято

10 Вересня 2017 15:09
Сотні лучан та гостей міста різного віку взяли участь у масовому спортивному святі «Лучеськ півмарафон 2017», що відбувся вдруге у Луцьку в неділю, 10 вересня.

Маршрут забігів «Лучеськ півмарафон 2017» пролягав центральними вулицями міста, а старт та фініш обладнали поблизу головного корпусу СНУ імені Лесі Українки. Зауважимо, що в забігах на дистанції 21,0975 кілометра (половина дистанції марафону), 10 та 5 кілометрів могли взяти участь як професійні спортсмени, так і аматори. Окрім того, дитячі забіги відбулися на дистанціях 100, 500 та 1000 метрів.

Так, змагання відбулися за організації ТМ «Дмитрук» за підтримки Луцької міської ради.

Для вболівальників діяла зона вуличної їжі від ТМ «Дмитрук». Зважаючи на спекотну погоду, організатори встановили спеціальний душ на трасі змагань. Окрім того, вболівальники могли спостерігати показові виступи спортсменів.



Представник спортивного клубу «Лучеськ» Олександр Оришко Подякував всім учасникам та побажав «легких ніг» та гарної погоди.



Директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Олексій Веремійчик привітав присутніх з початком свята. «Мене переповнює почуття гордості і захоплення від масштабу свята. Бажаю отримати максимально позитивні емоції».



Керівник відділу маркетингу компанії «Дмитрук» Тарас Скорупський зазначив, що кожен, хто прийшов сюди, зробив великий внесок для цього дійства.

«Ми очікуємо, що нам вдасться розвивати цю культуру протягом наступних років», - висловив сподівання Тарас Скорупський.

Опісля привітальних слів одночасно розпочався забіг на 5, 10 та 21,0975 кілометра. Варто зазначити, що в забігу брали участь не лише українці, а й представники інших країн, зокрема США, Англії, Чехії та Австрії.



Також у бігу на дистанціях у 100, 500 та 1000 метрів взяли участь маленькі бігуни.



У дистанції 5 кілометрів серед жінок третє місце зайняла Вікторія Фатіна, другу сходинку посіла Ольга Гупало, «золото» взяла Наталка Котищук. На цій же дистанції третю сходинку посів Микола Кулинич, трішки не вистачило до першого місця Сергію Щасливюку, місце з «одиничкою» на п’єдесталі зайняв Володимир Конас.

Третє місце серед жінок на дистанції у 10 кілометрів зайняла Катерина Михайловська, другою стала Катерина Макарук, золоту медаль отримала Ірина Войтович. У дистанції 10 кілометрів серед чоловіків третім став Віталій Петришин, друге місце зайняв Роман Павлів, переможцем став Тарас Мильник.

У півмарафоні 3 місце серед жінок посіла Віта Потерюк, срібну медаль отримала Ірина Масник, а найшвидшою на цій дистанції стала Лілія Фіськович. У чоловіків на цій же дистанції третім став Євген Терпеньов, друге місце посів Роман Гаврилюк, а головним переможцем «Лучеськ півмарафон 2017» став Сергій Оксенюк.

Найстаршим учасником марафону став 75-річний Олександр Майданський.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Лучанин Показати IP 10 Вересня 2017 15:51
Реклама СНУ? Спортивне свято це завжди добре з іншої сторони і побільше їх би було, але завжди стає одне питання - перекриття вулиць. Парк же відновлюють. Невже не можна зробити забіг центральною алеєю парку, алеєю понад стиром зі сторони парку? Парк же для тих хто ходить або бігає, а дорога для авто. Порядок колись буде (риторичне питання)?
Я до Лучанин Показати IP 10 Вересня 2017 16:27
Підтримую,перекривають і Волі і Соборності перекривали,невже в Луцьку мало місць,в тому самому стадіоні можна бігати...
Спотсмен до Я Показати IP 10 Вересня 2017 23:59
в усьому світі марафони проводять по дорогах і перекривають вулиці, почитайте про бостонський марафон і інші, ви уявляєте скільки потрібно бігати щоб 21 км намотати по парку чи стадіону? невже раз в рік важко потерпіти півдня, залиште авто вдома і пройдіться здоровіші будете
РБ Показати IP 10 Вересня 2017 16:20
Це нормальна практика - перекриття вулиць на спортивне свято. Чому ніхто не ниє, коли перекривають центральну вулицю на Новорічні свята? Перетерпиться....
Я до РБ Показати IP 10 Вересня 2017 16:53
Будеш ти нити,коли тебе в "швидкій" будуть везти під час цього перекриття,перетерпиш!І звідки ти взяв,що це нормальна практика?Принаймі Новорічне свято раз в рік,коли немає навантаження на дорогах,а не серед білого дня і де вздумається.
11 Показати IP 10 Вересня 2017 18:01
А чому би такі свята з рекламою колбас Дмитрука не винести за межі луцька . Чому дизкомфотр створювати іншим лучанам . Ідіть в поле тай бігайте скільки замАнеться і їжте колбаси як в Європі .
Я до 11 Показати IP 10 Вересня 2017 19:15
Правильно,чому ми маємо дивитись на цю рекламу!!!Сосискі в нього смачні,з сиром,це не реклама,але після цього я від них відмовлюсь,бо створює незручності і за цю рекламу платити будемо ми,бо всі витрати на рекламу збільшать ціну на товар
Спорт до Я Показати IP 10 Вересня 2017 21:50
Ви маєте дивитись тому що вам важко ср..у підняти з дивану! Вийти з такими самими Лучанами на свято спорту! Хоть на фото подивіться і позакривайте свої роти!
Я до Спорт Показати IP 10 Вересня 2017 22:51
А ти не дивись на мою сраку,ну хіба що ти гей,і рот СВІЙ закрий,ще тільки мене всяке не вчило як мені жити,тобі треба,то йди бігай стадом.в мене немає свята спорту,в мене є свято Пасхи.Ти ще хеловін назви святом.Хамило
Спорт до Я Показати IP 11 Вересня 2017 11:07
Х?мло це як мінімум тИ! А за гея можна і по ри\..у схватити! Але ти ж знов з своєю ср..ю не зможеш дойти в центр)))
Я до Спорт Показати IP 11 Вересня 2017 23:16
Я так розумію ти спортсмен,розум і ти,це зовсім різні речі,не сумісні,а про виховання це окрема тема.На рахунок гея,чому ти так реагуєш?Зараз це нормальне явище,не бійся цього визнати.В мене лице,про рило ти заговорив,думаю пояснювати далі,зайве,куди вже нище тобі опускатись...А якщо ти вирішив мене залякати,то я прийму це за погрозу,статтю уточнювати не буду,повір,затаскаю тебе по судам,а потім кину тобі сухарика і вазиліну,так що займайся...спортом,читай,думай,надіюсь знаєш значення цього слова?Вчись культури,хамило))))
Спорт до Я Показати IP 12 Вересня 2017 09:12
То ти мєнтяра ч&о..а))) А я думаю що за бид..о таке...) Затаскай свого хлопця по дивану...))) А все що ти ч.о мені можеш зробити це.... Та ніфіга ти не можеш взагалі!
Я до Спорт Показати IP 11 Вересня 2017 23:40
Ладно,не напрягайся,я зрозумів хто ти,ти молодець,клавіатуру вивчив,робиш успіхи, культури повчись, можливо станеш людиною і ср*ку бережи,немає про що з тобою переписуватись,нудний ти,бо тупий.спорт men)))Дроч*ть на свої плюси,стадо))))
Лучанин до Я Показати IP 10 Вересня 2017 23:30
І правильно , що такі спортивні дійства втілюють в реальність. Адже лише рух вперед ПЕРЕМОЖЕ !!! .. А противники, яких завжди буде меншість (це про геїв) завжди буде менше... Так що , краще б не піднімали таких питань про ваше меншісну незручність !!!!!!
Я до Лучанин Показати IP 11 Вересня 2017 00:21
Ти взагалі вмієш робити дві справи разом?Тобто читати і розуміти,думати?Щось ти так закрутив...розмова почалась про дорогу,яку перекривають,а"спорт"заговорив про сраки,а ти чомусь перекрутив,типу ми,чи ви,не зрозумів,геї...давай ти подумаєш і правильно сформулюєш свій висєр,ок?І про рух вперед поясни,в який саме перед,твій,чи твого товариша,щось не зрозуміло.І порада на майбутнє,перше ніж говорити,подумай,спорт не є показником розумових здібностей.
Лучанин до Я Показати IP 11 Вересня 2017 11:15
Я бачу ти розумово здібний своїм "поносом" мінуси у відгуках заробляти. Продовжуй так і далі , може колись і буде в тебе плюсовий IQ...
Я до Лучанин Показати IP 11 Вересня 2017 19:48
Ти бачиш?В мене є один плюс,жирний,я МАЮ СВОЮ ДУМКУ,а ти реагуєш на мінуси,чи на публіку,ти є стадо,а я є ОСОБИСТІСТЬ,відчуваєш різницю?Заробляй далі плюси,лош*ра.І доречі,ти так і не відповів на крментар)))
АНАТОЛЬ_ Показати IP 10 Вересня 2017 20:35
Я коли був комсомольцем то також бігав та брав участь у спортивних змаганнях. Але то було ще за совєта!
Ех Показати IP 10 Вересня 2017 21:35
А як Нью-Йорк, Бостон, Барселона, Лондон живуть з перекриттям під час марафону?) ну так, цим містам до Луцька далеко...
Я до Ех Показати IP 10 Вересня 2017 22:57
А як ці міста живуть з такою зарплатою?Чому всяку х..ню рівняють до ЛондОнів...Чому зарплату,рівень життя не порівнюєш,чому ми не тягнемось до їхньої зарплати?Як тільки дорогу перекрили,то от тааам тоооже перекривають,значить і нам можна,ви як губка,вспітуєте все,не перебираєте,чи то добре,чи погано,гей паради,вони повісяться і ми маємо це зробити?
Лучанка Показати IP 11 Вересня 2017 16:51
А іншого місця для цих розваг не можна знайти? Пів дня перекрито центр міста, що не можна доїхати, а потім кучі сміття!!!!! Для таких "бігунів" є парк і стадіон!! "Видовище" не домісця.
Ого Показати IP 10 Вересня 2018 00:13
Вихідний день, а боти стараються і відпрацьовують свої гроші срачами в коментах. Аж навіть шкода бідах стало...