USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У центрі Луцька на пішохідному переході збили дівчину. Фото

4 Лютого 2022 14:47
На проспекті Волі у Луцьку легковик збив дівчину.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

За їхніми словами аварія сталась на пішохідному переході поблизу філармонії. Водій легковика збив молоду дівчину, яка переходила дорогу.

Від удару на лобовому склі автівки утворилась велика тріщина.

На місці пригоди працюють медики та поліція.

Як повідомили у центральній оперативній диспетчерській службі швидкої допомоги, внаслідок автопригоди у дівчини – закрита черепно-мозкова травма та струс головного мозку. Її доставили у Луцьку міську клінічну лікарню.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 4 Лютого 2022 15:19
По сторонам треба дивитись коли дорогу переходиш,а не музику слухати,чи в телефон дивитись.
До Анонім до Анонім Показати IP 4 Лютого 2022 15:47
Що ти, дебіле, заспіваєш, якщо тебе або когось з твоїх близьких переїдуть? Людину, тобі подібний збив на переході
Прохожий до До Анонім Показати IP 4 Лютого 2022 23:36
Ты не очень уважаемый диваный эксперт хотя бы знаешь, что водителя тоже люди и могут совершить ошибку? Половина людей, которые как телёнки переходят дорогу, вообще не смотрят куда идут.
Ага до Анонім Показати IP 4 Лютого 2022 17:00
Треба спокійно їздити, продивлятися узбіччя, дивитися на знаки і знижувати швидкість, якщо обмежена видимість. І взагалі виконувати правила.
Анонім до Ага Показати IP 5 Лютого 2022 09:22
Водій не правий однозначно, але пішоход теж зобрв‘язаний перед переходом переконатись ц безпеці своїх дій
скептик Показати IP 4 Лютого 2022 15:23
розмітки переходу на асфальті немає. підряднику робіт - ВЕЛИКА ПАДЗЯКА та ст.367 ККУ
Alex до скептик Показати IP 4 Лютого 2022 15:34
Розмітку погано видно, але є знак.
Нострадамус Показати IP 4 Лютого 2022 15:32
Там, де через кожнi 10 метрiв пiшоходнi переходи,- дебiли продовжують лiтати! Пожиттева заборона сiдати за кремом плюс конфiскацiя авто, продажа його на запчастини, а кошти на лiкування постраждалих та пiдтримку iх сiмей! Iнакше це нiколи не припиниться!
ПДР Показати IP 4 Лютого 2022 15:37
18. Проїзд пішохідних переходів і зупинок транспортних засобів 18.1 Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека. 18.2 На регульованих пішохідних переходах і перехрестях при сигналі світлофора чи регулювальника, що дозволяє рух транспортним засобам, водій повинен дати дорогу пішоходам, які закінчують перехід проїзної частини відповідного напрямку руху і для яких може бути створена перешкода чи небезпека.
ДУДО Показати IP 4 Лютого 2022 17:08
Це один із мінусів коли в школах не навчають ПДР, на не регульованих перехрестях пішохід повинен впевнитись у відсутності транспортних засобів.
Пішохід до ДУДО Показати IP 5 Лютого 2022 15:41
Для тупорогих рагулів на бляхах і любителів звинуватити жертву пояснюю. Пункт "переконатися у відсутності небезпеки" НЕ ОЗНАЧАЄ що пішохід повинен стояти і чекати поки всі автомобілі проїдуть. На переході у пішохода ЗАВЖДИ ПРІОРИТЕТ і водій несе повну відповідальність тому що саме він керує джерелом підвищеної небезпеки. В цивілізованій країні він би присів на років 5 і за руль уже б не повернувся. Але нашому мудрому наріду з рабським менталітетом видніше. Пан на залізній бляшанці їде, розійдись, бидло. Терпіть і виправдовуйте убивць далі.
ДУДО Показати IP 4 Лютого 2022 17:09
вибачаюсь пішиходних
Злий Показати IP 4 Лютого 2022 17:22
Як же воно задовбало, одне і те саме. Коли ж ви п*дари с*ка навчитеся їздити нормально і дивитися своїми тупими очами на знаки, розмітку та дорогу, а не в телефони??? Неандертальська країна з дебілами водіями. В жодній країні немає такого срачу, як в нас. Що, вирішили Харків догнати? Водії, візьміться курва за розум! То не автобан, то місто!!!
1 до Злий Показати IP 4 Лютого 2022 18:17
Як же воно задовбало, одне і те саме. Коли ж ви п*дари с*ка навчитеся ходити/не їздити/перебігати нормально і дивитися своїми тупими очами на знаки, розмітку та дорогу, а не в телефони??? Неандертальська країна з дебілами пішоходами. В жодній країні немає такого срачу, як в нас. Що, вирішили Харків догнати? Пішоходи, візьміться курва за розум! То не стадіон, то місто!!!
До ПДР Показати IP 4 Лютого 2022 17:33
4.14 Пішоходам забороняється: a)Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху; б)раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
Ууу Показати IP 5 Лютого 2022 21:11
Як казав мій вчитель в автошколі 20 років тому: пішохід завжди правий, хоча не завжди живий. Дивіться на авто які їдуть а не на зебри чи знаки, бо збивають тільки автомобілі.
лінивець до Ууу Показати IP 6 Лютого 2022 11:06
а ви з якої школи викладач? мені десь треба вивчитись трактором керувати а де-не знаю(((
лінивець Показати IP 6 Лютого 2022 11:04
Згідно правил дорожнього руху пішохід зобов язаний стати на першу смугу пішохідного переходу,діждатись повної зупинки автомобілів і тільки тоді продовжити рух!!! Водій зобов язаний передбачити можливу появу пішоходів та зменшити швидкість перед переходом!!