USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У волинських податківців – обшуки, працівників вивели з приміщення

9 Липня 2019 09:03
У приміщенні Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області зранку розпочались обшуки. На місці працюють бійці корпусу оперативно-раптової дії, працівників вивели з приміщення.

Обшуки розпочались на початку робочого дня. Правоохоронці свої дії не коментують, посилаючись на проведення слідчих дій.

З власних джерел Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо, що обшуки пов’язані з діяльністю київських брокерських фірм.

За станом на 8:55 обшуки тривають, частину працівників вивели з приміщення, вони чекають завершення обшуків на вулиці.

Деталі з’ясовуються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Арафат Показати IP 9 Липня 2019 09:25
«Бляхи» боком вилазять?
999 Показати IP 9 Липня 2019 09:46
Молодець Зеленський. Правильно розпочав президенство. Це всі колишні працівники податкової, що працювали при Януковичу та продовжили побори при Порошенку. Усіх на атестацію та половину звільнити у народне господарство, щоб мало не показалось.
888 до 999 Показати IP 9 Липня 2019 10:21
Прогіб засчитан
Наівному до 999 Показати IP 9 Липня 2019 13:18
Йде перерозподіл
Саша Показати IP 9 Липня 2019 09:53
і не тільки бляхи. Вони тут "нарозмитнювали" павлючики
в.а. Показати IP 9 Липня 2019 10:40
Ах, какіє жєнщіньі !
Лучанка Показати IP 9 Липня 2019 10:50
Яким боком податкова до брокерів, цим всім митниця займається. ПДВ сплачується в результаті визначення митноі вартості - і не податківці іі визначають....!!!!
Справедливий Показати IP 9 Липня 2019 10:59
Єсс...! Вигнати всіх!
Анонім Показати IP 9 Липня 2019 11:06
А департамент під акцизних товарів де богіння Єлова цариця сидить будуть обшукувати? Це одне з найбільших корумпованих відділів податкової , а то поводять обшуки там де індефікаційні коди видають щоб галочку поставити що роботу зробили.
Киця до Анонім Показати IP 9 Липня 2019 12:07
Що за кощунство ??? Дивно що там де індентифікаційнв коди видають, зберігаються десятки тисяч доларів не рахуючи гривні. В тихому болоті....
Анна Показати IP 9 Липня 2019 11:31
Давно пора! Всю верхушку треба почистити! А то тільки міняються місцями один з одним протягом 20 років.
777 Показати IP 9 Липня 2019 11:37
Давно пора. Там много интересного накопать можно. если конечно есть желание.
Лучанка Показати IP 9 Липня 2019 12:29
А хто ж вам всім, таким розумним, мішає закінчити економічні факультети університетів і піти працювати в податкову, чи в ОДА чи на таможню... Всі винуваті у вас тільки не ви...... Ви платите податки , але вони йдуть на рахунки держави... Може почнемо зі столиці чистку... Бо як кажуть, риба портиться з голови.. а не з простих робітників.... і доречі якщо працювали при Януковичі, Порошенку то треба всіх звільнити... То чому ж тільки з податковою.. давайте і з ОДА, прокуратури, модер експо зі всіх організацій фірм і всього іншого.....
777 до Лучанка Показати IP 9 Липня 2019 14:58
То есть .если ты закончил экономический и работаешь в налоговой .таможне и т.д. можно воровать.брать взятки. ты же простой робитник. Пусть начальство в киеве за все отвечает. Так? И кто такой модер експо? если это Модерн Экспо. то это не госструктура а частное предприятие и тут совершенно не к месту.
Лучанка до 777 Показати IP 9 Липня 2019 19:19
Ні. Я не закінчувала економічний, і не працюю в тих сферах.. Але.... В нас багато людей працює на держслужбах і при різних президентах.. це є правильний вихід всіх звільнити, бо ви так всі хочете...... Треба інколи і голову включати.... Чому не до місця? По ваших розмовах ясно що всі дають відкати модерн, континіум і т.д... Значить що? Звільнити, закрити всі підприємства, організації, і т.д... І буде розумникам які сидять на дивані добре. Бо самі ніфіга не роблять, тільки дивляться хто, що і як.
777 до Лучанка Показати IP 9 Липня 2019 23:30
смешались в кучу кони ,люди...никто не говорит ,что всех надо закрывать и разгонять.а меседж такой.если предприятие уклоняется от уплаты налогов,есть ответственность,предусмотренная налоговым законодательством.а вот чиновники,которые знают об этом,покрывают такие действия и конечно берут за это деньги,должны быть уволены со службы и желательно посажены с конфискацией незаконно нажитого добра.
До лучанки Показати IP 9 Липня 2019 15:10
яким боком приватна фірма модерн експо до державних структур?, і ще риба починає гнити від живота, а сморід йде через голову ))
Лучанка до До лучанки Показати IP 9 Липня 2019 19:20
Вам видніше звідки гниє риба.....
фокс Показати IP 9 Липня 2019 21:23
давно пора
лучанин. Показати IP 11 Липня 2019 11:32
хай перевірять всіх і корони ім познімають,а то собі ціни не можуть скласти в 12 у них вже обід а в 15 ще обід а 17 вже додому .
Небайдужий Показати IP 12 Липня 2019 08:20
І що вже закінчилось? Винних немає?