USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«В добру путь, кубик»: у Луцьку відкрили скульптуру студента. Фото

2 Липня 2019 11:52
На честь 53-річниці Луцького національного технічного університету на території вишу відкрили скульптуру студенту, яка має форму кубика.

Урочисте відкриття відбулося 2 липня перед головним корпусом ЛНТУ.

Так, на відкриття скульптури прийшли студенти та викладачі вишу, всі вони хотіли дізнатися, якою ж буде скульптура студента, адже форму тримали у суворій таємниці.
У вітальному слові ректор Луцького НТУ Петро Савчук привітав усіх присутніх зі святом.

«Хоч 53 – це не кругла дата, але це не суттєво, адже головне те, що ми рухаємося вперед, креативимо, розвиваємося. Все, що ми робимо, ми робимо заради студентів, аби університет випускав успішну конкурентну молодь. Сьогодні ми відкриваємо, не побоюсь цього сказати, витвір мистецтва, інженерної думки та символ, який, я сподіваюся, допоможе нашим студентам досягати ще кращих результатів. Важливо, щоб в університеті не був культ особистості, а був культ студентства. Я вітаю вас зі святом. В добру путь, кубик», - привітав усіх Петро Савчук.
А після вітального слова відбулося те, чого очікували найбільше – перерізання стрічки. Нарешті всі побачили скульптуру студента… вона була у формі кубика.
Форму кубика скульптура має не випадково, адже кубик є символом перемоги людського духу над грубою матерією.

До слова, студент-кубик тримає у руці диплом Луцького НТУ, як символ успішного випускника, тож присутні студенти з радістю його потерли, аби в майбутньому отримати вже справжній диплом університету.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
випускник ЛДТУ Показати IP 2 Липня 2019 12:05
мда...... політех вже не той.... я не дизайнер, але пусте місце вигідніше дивилось ніж цей "витвір інженерного мистецтва" "кубик".... "тримали в секреті вигляд", а слабо опублікувати вартість виготовлення і встановлення цього шидевру? я думаю, багато люду здивується! чи то так і задумано?
Випускник Луцького Н Показати IP 2 Липня 2019 12:21
Плюсую до попереднього коментаря. «Витвір інженерної думки» достойний стати мемом і може змагатись із Stoned Fox Адель Морзе. Також цікаво було б подивитись кошторис.
Лучанин Показати IP 2 Липня 2019 12:45
Ото нехай студенти дивляться і постійно бачать характерний приклад кітчу, несмаку, нігілізму і безкультуря ! По перше грубо порушено постанову КМУ " Про порядок встановлення пам'ятних знаків і пам'ятників ... " . Нема висновку художньої ради. Ось на таких прикладах і виховують і вчать студентів !
Просто Марія Показати IP 2 Липня 2019 12:54
Посміхайтеся, панове, посміхайтеся!
Лучанин Показати IP 2 Липня 2019 13:00
Шедеврально. Чорний квадрат Малєвича нервово стоїть в сторонці :)
Люди Показати IP 2 Липня 2019 13:18
Ой соромно. І це техніний університет!!!!!!
Вася Показати IP 2 Липня 2019 14:09
а чого він без штанів? позичили б квадратні штани у губки Боба
поціновувач Показати IP 2 Липня 2019 15:42
Автора скульптури в студію.
Закон Показати IP 2 Липня 2019 16:12
А чому бездіє інспекція державного архітектурно-будівельного контролю ? Це ж саме що не є самовільне будівництво !
Квадрат Малевича Показати IP 2 Липня 2019 16:23
З такою фантазією важко не помітити деградацію суспільства..... Вперед в Європу!
Адміністратор Показати IP 2 Липня 2019 17:27
Лайк, агонь! Так тримати! Не слухайте не шарящих! Вперед!111
Лучанин Показати IP 3 Липня 2019 07:25
Як на мене - дуже оригінально та креативно.
Адміністратор до Лучанин Показати IP 3 Липня 2019 12:17
Наші люди нічого не розуміють, їм аби покритикувати!
мдя Показати IP 3 Липня 2019 12:42
Стандартно - народу головне кек кинути. Милий кубик, мені подобається :)
Віктор Показати IP 3 Липня 2019 16:02
Головне що дана скульптура викликає емоції, а не просто щось "сіре" і "класичне".