USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

В новорічну ніч у Луцьку намагались пограбувати супермаркет. Фото

1 Січня 2020 09:58
У новорічну ніч намагались пограбувати супермаркет у Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

За їхніми словами, зловмисник намагався проникнути у магазин «Наш край», що на вулиці Ковельській, навпроти зупинки «Братський міст».

Відомо, що зловмисник розбив скло у дверях магазину.

Як розповів місцевий житель, перед тим, як проникнути в магазин, невідомий чоловік вдарив ногою його припаркований автомобіль. Через спрацювання сигналізації лучанин вийшов у двір і побачив як той самий чоловік намагається пошкодити двері в супермаркеті, та викликав поліцію.

Відомо, що зловмисник побив скло у дверях, аби з середини відкрити рукою двері і потрапити до приміщення магазину.

Зловмисник був затриманий всередині магазину з двома пакетами награбованого, у яких знаходилися м’ясні делікатеси та інші продукти харчування і алкоголь. На запитання патрульних «Що ви тут робите?», зловмисник маючи гарне почуття гумору, відповів: «Хіба не бачите? Купив продукти!»

Відразу ж вдалося встановити особу затриманого, він виявився раніше судимий за цими ж статтями, а отже невезучий грабіжник вчиняє подібне вже вдруге.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
John Malkovich Показати IP 1 Січня 2020 10:55
Нормальні люди в Новорічну ніч смакують шампанське з друзями за святковим столом.
Семенюк до John Malkovich Показати IP 1 Січня 2020 11:19
спочатку смакують, пізніше наї6енюються)
Активіст Показати IP 1 Січня 2020 11:27
Ігроман двері переплутав
Владислав Показати IP 1 Січня 2020 11:47
Взагалі-то зловмисник не намагався, а проник в магазин, і на місце події першими приїхала група швидкого реагування "Скорпіон Пульт" а потім поліція і вже разом проводили затримання!
111 Показати IP 1 Січня 2020 12:52
мужик не встиг купити шампанське, коньячок на новий рік... Ото бидлота!!! Га !!!
253 до 111 Показати IP 1 Січня 2020 13:21
це ж все електорат нового презЕдента
Анонім до 253 Показати IP 1 Січня 2020 14:44
а ,може,патрійот чи ,навідь,активіст...бо їх ,зараз,більше ніж нормальних людей
Prn до Анонім Показати IP 1 Січня 2020 15:31
Та без різниці хто. Це бидло, яке потрібно карати і неважливо, чи електорат президента, чи активіст, чи ветеран. І ще: вибач, але від твого повідомлення кровоточать очі.
вікторія Показати IP 1 Січня 2020 16:54
Ми якраз наблюдали ту картину як пригнала машина охорони і заблокувала вихід тому чудлу, і ще світили ліхтарем поліції яка підїжджала видно щоб їх зорієнтувати. Прям детектив вживу, аж мурашки по шкірі.
олег Показати IP 1 Січня 2020 17:42
Щхорона затримала, а мусора відпустили !
Дід до олег Показати IP 1 Січня 2020 21:11
Це все наше законодавство