USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вахович перемогла Савчука: результати виборів ректора Луцького політеху

22 Жовтня 2020 17:02
У Луцькому національному технічному університеті порахували голоси на виборах ректора. Впевнену перемогу отримала Ірина Вахович, яка набрала загалом 403 голоси.

Нагадаємо, голосування відбувалося з 9.00 до 15.00 в корпусі Б Луцького національного технічного університету, а також у трьох коледжах «політеху». Скарг щодо процедури голосування не було.

Оскільки жоден з кандидатів не здобув прихильності принаймні половини виборців, остаточного переможця визначать в другому турі виборів, який відбудеться за тиждень.

Безпосередньо в ЛНТУ мав голосувати 571 виборець, у технічному фаховому коледжі – 105, в промислово-економічному фаховому коледжі у Ковелі – 84, в технічному коледжі у Любешеві – 104. Загалом – 864.

За Ірину Вахович голоси віддали 403 виборці (49,27%), за чинного в.о. ректора ЛНТУ Петра Савчука – 349 (42,67%), Оксана Ляшенко отримала 47 голосів (5,5%), Олена Ковальчук – 6 (0,69%).

Не підтримали жодного кандидата 8 виборців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Кафедра Показати IP 22 Жовтня 2020 17:41
6 голосів - це адекватна оцінка "діяльності" уже, найімовірніше, колишнього проректора.
Колеги до Кафедра Показати IP 22 Жовтня 2020 21:51
Що тут сказати-сильно!професійно! іміджово!
Ще одна кафедра до Кафедра Показати IP 22 Жовтня 2020 22:58
Не говоріть дурниць! І на виборах, як і не дебатах трималась достойно, хоч знала, що за неї ніхто голосувати не буде. То ж не зняла свою кандидатуру... Просто вона не є ректором за покликанням. Видно, насолила чимось?
Кафедра до Ще одна кафедра Показати IP 23 Жовтня 2020 17:03
Різниця в тому, що ви оцінюєте по тому, як вона "трималась" на дебатах. А колектив оцінив її багаторічну "роботу".
факт Показати IP 22 Жовтня 2020 17:54
Навіщо проводити другий тур,якщо тут все зрозуміло,що.І. Вахович_ректор.Можна подумати,що з відривом в 54голоси П.Савчук переможе.
Спудей Показати IP 22 Жовтня 2020 18:07
Ну, шо заважало тим потенційним невдахам зняти свої кандидатури перед дебатами на користь Вахович ? Амбіції аж зашкалюють !? Уже сьогодні вітання би приймав новий ректор. І для них у штаті шось би світило . Просто відтягнуть дату перемоги Вахович, а самі собі своєю впертістю виписали вовчий білет. Професорки, а думати не можуть !
ЛЮДМИЛА Показати IP 22 Жовтня 2020 18:07
Є над чим працювати - майже 50% не підтримують як Вахович І.М., так І Савчука П.П. (ЛуЦЬКИЙ НТУ). Щось не так, панове(((
дідо Показати IP 22 Жовтня 2020 18:09
571 виборець.... 403+349= ?
До дідо до дідо Показати IP 22 Жовтня 2020 20:27
Загалом 864 виборці, куди включені три коледж та сам університет
John Doe Показати IP 22 Жовтня 2020 18:32
Перемога? Не втопили)))
Демян Перепелиця Показати IP 22 Жовтня 2020 18:36
У другому турі те усе гидоття (підлабузники, слизняки, двуликі януси, боягузи за свій зад, неуки, які взяли освіту і науку під ноги, і інша сволото-гидота ), буде боятись за свою шкуру і поміняє своє рішення, проголосувавши за Вахович. І цей необтесаний, зверхній, смердючий галичан буде мати зо тридесятки голосів. Слава Україні!!! Вахович слава!!! А занедбаний так званий вуз (провінційну школу комбайнерів), можна буде вітати з початком відродження. Є сподівання, що Вахович почистить вуз від псевдоосвіти і псевдонауки.
Комбайнер до Демян Перепелиця Показати IP 22 Жовтня 2020 19:12
Цi комбайнери на сьоооднiшнiй день приносят левову частку бюджету, "сволота, гидота... Галичан" вже почали людей ображати, дiлити, "галичан" з вами все добре, з такими iдеями завтра вже Львiв не друзi?
Ще одна кафедра до Демян Перепелиця Показати IP 22 Жовтня 2020 23:01
Пане Демяне, від вас пахне розбратом і приниженням національної гідності. Ви щось маєте проти галичан? Коли людина от-так починає ображати інших людей, це може свідчити про заздрість та недолік освіти та виховання.
Пєтькіна дисертація до Демян Перепелиця Показати IP 23 Жовтня 2020 23:49
Браво!!! Факт залишається фактом навіть тоді, коли ми говоримо різною мовою, але речі про які ми говоримо від того не міняються!
аватар 51 Показати IP 22 Жовтня 2020 20:34
Поясніть мені бездипломному чим та посада ректора така козирна , шо людина міняє посаду губернатора з посадовим окладом як в командира дивізії вермахта на якогось там ректора?
1 до аватар 51 Показати IP 23 Жовтня 2020 09:34
вболіває за університет)))
Сурми Заграли до аватар 51 Показати IP 23 Жовтня 2020 11:36
Вибір Ірини Вахович - колегіальне прохання до неї та колегіальне рішення!!! Ірина Вахович - єдина компромісна та конкурентноспросожна кандидатура, яка взмозі перемогти заскорузлого корупціонера Савчука на виборах ректора вузу, а згодом якісно очолити навчальний заклад.
Юля Показати IP 22 Жовтня 2020 21:02
Дуже рада за Вахович Ірину.Я Ваша колишня студентка-заочниця і пишаюсь, що маю книгу з Вашим автографом. Надіюсь, що ера Савчук закінчится і щось зміниться в ЛНТУ ( підкупи викладачів, хабарі за посаду, "відкати" за ремонт). Є таке прислів'я:" Риба гниє з голови!" Бажаю Вам, Ірино, не тільки перемогти на виборах, але й створити командний колектив. P.S.І знайте, що є колишні студенти, які не мають відношення до університету, але яким не байдужий розвиток ЛНТУ.
Zz до Юля Показати IP 23 Жовтня 2020 08:20
В мене післі універа теж багато книжок залишилося, з автографами авторів. Найбільше з з фізри
Заліщицький помідор Показати IP 22 Жовтня 2020 22:36
Пане Савчук, зателефонуй до Коцана, перебазар з ним і зроби як він ! Ви ж тепер два друга по нещастю - два чоботи пара ! Покурив же на дорожку з Президентом, а якшо ше й на фуршеті був, то вважєй, шо сатисфакцію отримав по повній, і всьо - бери шинель і додому ! Покерував трохи, а тепер і побудь просто слугою народу !
До Дідо Показати IP 22 Жовтня 2020 22:40
Ти, Дідо, часом не випускник ЛНТУ ! Шось в тебе з арифметикою не тей во-во !
Шоу продовжується Ур Показати IP 22 Жовтня 2020 23:06
Колектив університету розділений навпіл... публічна репутація завдяки «великомудрим проректоркам» яким потрібна велика слава та аудиторія, обпльована і наслідки відчують всі. А хто виграв? Ну точно не університет! Загралися друзі у вибори ... це просто жах... і це середовище інтелегенції ???
помічник комбайнера до Шоу продовжується Ур Показати IP 23 Жовтня 2020 07:55
Це добре що колектив поділений навпіл. Бо якби Савчук побув ще одну каденцію, то вуз був би в глибокій прірві разом з колективом. Частина людей вчасно схаменулась і поміняла своє рішення. Будь-якій людині це характерно, тому що усе тече, усе міняється і від помилок ніхно не застрахований. Тим паче, після багаторічного "болота" Божидарників. А щодо "середовища інтеллігенції", то воно завжди було гнилим. Пригадайте слова Ульянова-Лєніна про його визначення інтеллігенції (як говно нації). Нащадки цього "гівна" сьогодні сидять в міністерствах, ВР, Кабміні. Бачите, як ми зажили за рахунок цього "середовища"?
Сергій до помічник комбайнера Показати IP 23 Жовтня 2020 10:06
Лєнін дійсно серйозний авторитет. Інтелігенція гнила. Дайош пролетаріат!
Михайло Показати IP 23 Жовтня 2020 08:24
Керівник -- це робота з людьми. Людей треба поважати, бути справедливим у перемогах та невдачах. Тоді підлеглі будуть підтримувати та вірити керівнику. "Обманом світ обійдеш та . . ."
Сурми Заграли Показати IP 23 Жовтня 2020 10:17
Савчуку накрутили голоси коледжі!!! Саме там панує деспотично-авторитарна система правління, яка тримається на дуримарстві залякуванні та шантажі. Чого варта лише одна Міськів!!! Уся дирекція коледжів - люди Савчука.
Сурми заграли Показати IP 23 Жовтня 2020 10:21
Потрібно негайно залучити ГО та правоохоронні органи під час другого туру голосування, особливо під час підрахунків голосів!!! Триста голосів Савчука - це три коледжі та нуль університет!!!! Візьміть приклад із ВНУ.
Сурми заграли Показати IP 23 Жовтня 2020 10:51
Зе-патріот Савчук учора зустрівся у Ковелі з самим головним Зе країни, та його місцевим керівництвом партії у ресторані MiraMar. Мабуть й обговорювали питання на найвищому рівні про майбутнє житіє-битіє Савчука.... Чомусь будучи при владі, та уявивши, що міцно схватили бога за бороду, вони у своїх інтригах зовсім не враховують той самий Суд Божий і накінець народну силу, які неодмінно приводять до закономірного та справедливого фіналу. Дивно, що й до сьогодні Савчука не нагородили за його наукову бездіяльність, корупцію та інтриганство - почесним званням члена-кореспондента АпН України! Та й щось Зе цього разу був скупий до Савчука на похвали...
Пєтькіна дисертація Показати IP 23 Жовтня 2020 19:02
А все ж таки, навіщо при такому результаті другий тур? Очевидно Савчуку потрібно сім днів аби, зібравши манатки, чкурнути куди подалі! Скажімо в Люблін, Ченстохов чи Старопольськ. А ЧЛЕНОМ-кореспондентом НАпН Савчук не став тому, що у свій час як Коца не рішав діла з Ваською Кременем! ))
Пєтькіна дисертація Показати IP 24 Жовтня 2020 08:12
Щось малувато відгуків! Хоча чого ще варто очікувати від боягузливого субпасіонарного консорціуму? А вдруг знову Петро і тоді що?...)) Хіба подібний конгломерат мовчазних боягузів щось може змінити? Я вже не кажу навчити чомусь продуктивному студентську молодь.... Ось чому вибір пасіонарії в зупинився на Спині Вахович. Дай, Боже їй здоров'я, терпіння та сили перемогти ці вибори (безглуздий другий тур, хто його призначив)!