USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.85 40.40
  • PLN 9.75 9.97

«Водій переплутав педалі»: у Луцьку BMW злетіло з парковки в паркан. Фото

24 Квітня 2020 17:26
У Луцьку водій автомобіля марки BMW не впорався із керуванням транспортним засобом, з'їхавши із паркувального місця просто у паркан.

Інцидент трапився 24 квітня близько 14:30 години на вулиці Рівненській.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Зі слів свідків, водій транспортного засобу BMW, виїжджаючи із автозаправки Shell, ймовірно, переплутав педалі газу та гальмування та злетів з парковки донизу у паркан, що межує із автосалоном.

Від удару у транспортному засобові спрацювала подушка безпеки.

Автомобіль отримав механічні пошкодження. Сам водій не постраждав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Гаїшник Показати IP 24 Квітня 2020 17:53
Таким водятлам треба одну педаль ставити навпроти крісла водія, а другу навпроти крісла пасажира !
Вася Показати IP 24 Квітня 2020 20:44
Вот интересно где и кто права ему дал!?
Анонім до Вася Показати IP 24 Квітня 2020 21:16
На день народження подарили!
копач до Анонім Показати IP 24 Квітня 2020 22:14
а права йому мабуть дали у луцькому мрев там за сотню зелених баксів тепер вних така такса і випустили на дорогу таку розяву а посвідченні водія мабуть підпис валентина вітер
Василь Показати IP 25 Квітня 2020 00:43
Свідки бачили і чули як машина летіла по рівненській більше 100 км на годину, як зачепив ваз 21099 , як летів через заправку. Цікаво скільки він заплатив за те щоб написали що переплутав педалі і куди ділась друга машина. Бо в цей момент всі машини і керівництво нашої поліції було на вбивстві на теремнівській. Покажіть відеозаписи камер спостереження на АЗС. Тоді все встане на свої місця. Але за гроші їх вже напевно вилучили. Молодець Аваков
Токио Показати IP 25 Квітня 2020 08:08
...и даже уже давно не удивляюсь пиплу, который хавает всё то , что ему попадает на глаза (я про коменты).
123 Показати IP 25 Квітня 2020 11:06
Є відео як він «переплутав педалі» залетівши на парковку на всі гроші.
Водій Показати IP 25 Квітня 2020 12:00
Ти маєш те відео ??? Переплутав ти що і куди пишеш.
Водій Показати IP 25 Квітня 2020 12:47
Роз'яснюю всім збирачам грязної білизни та людям які мають дуже багато свого вільного часу для піднімання використавших прокладок. ДТП. виїхав я з парковки магазину АТБ,до тієї точки де почав проводити розворот водій ВАЗ 2109, -відстань + - 100метрів,що і саме про себе говорить, швидкість моя не могла бути високою. Коли я рухаюся в сторону міста і перед самим мною з'являється шматок металу зеленого кольору,в мене спрацьовує реакція і я уникаючи зіткнення з цим жигулем викручую руль в ліву сторону,при цьому прибавляючи швидкості за для того щоб уникнути зіткнення із зустрічними автомобілями,в результаті цього стається удар об бардюру,відбиває кусок диска титанового та починає кидати зі сторони в сторону,авто не зменшує свою швидкість і у все своє вміння керувати таким авто та розумінням наслідків якщо не приборкаю звіра, я скеровую БМВ е46 купе на автозаправку,там перед мною газова колонка і тут також розуміння можливих наслідків мого зіткнення з нею,я в черговий раз тримаю кермо ліворуч скеровую автомобіль в рекламний каркас з металу(він і пом'якшив моє приземлення в паркан салону хюндай),а тут вже паркан з металевої конструкції.це все миті,секунди. Відверто кажучи чи зробив би я так,якби перед мною стояв вибір на разі чи спробувати уникнути зіткнення,чи краще розтрощити того жигуля було, напевно все-таки я намагавсяб зберегти матеріальні цінності та здоров'я (життя) водія та пасажира ВАЗ 2109. Велике дякую Богові і тим людям,які дійсно перебували в той момен там і володіють праіливою,достовірною інформацією. Окреме спасибі керуючій АЗС шелм, головному інжинеру салону хюндай,та бухгалтеру салону хюндай за проявлені якості людяності та нелегковажності своєї.Побільше таких людей в наш світ.
До Водій Показати IP 25 Квітня 2020 13:17
Ти такий писун, як і їздун ! І навпаки ...
Василь Показати IP 25 Квітня 2020 16:29
Свідки бачили і чули як машина летіла по рівненській більше 100 км на годину, як зачепив ваз 21099 , як летів через заправку. Цікаво скільки він заплатив за те щоб написали що переплутав педалі і куди ділась друга машина. Бо в цей момент всі машини і керівництво нашої поліції було на вбивстві на теремнівській. Покажіть відеозаписи камер спостереження на АЗС. Тоді все встане на свої місця. Але за гроші їх вже напевно вилучили. Молодець Аваков
Водій Показати IP 25 Квітня 2020 21:55
Добро дня Вам. Пише Вам водій БМВ е46 купе АС19 68СВ Пояснюю ситуацію по ДТП. виїхав я з парковки магазину АТБ,до тієї точки де почав проводити розворот водій ВАЗ 2109 повз подвійну суцільну полосу, від точки початку мого руху відстань + - складала 100метрів,що і саме про себе говорить, швидкість моя не могла бути високою. Коли я рухаюся в сторону міста і перед самим мною з'являється шматок металу зеленого кольору,в мене спрацьовує реакція і я уникаючи зіткнення з цим жигулем викручую руль в ліву сторону,при цьому прибавляючи швидкість,за для того щоб уникнути зіткнення із зустрічними автомобілями,в результаті цього стається удар об бардюру,відбиває шматок титанового диска та починає кидати зі сторони в сторону,авто не зменшує свою швидкість і у все своє вміння керувати таким авто та розумінням наслідків якщо не приборкаю звіра, я скеровую БМВ на автозаправку під знак,про заборону руху, (зона виїзду) там перед мною газова колонка і тут також розуміння можливих наслідків мого зіткнення з нею,я в черговий раз тримаю кермо ліворуч скеровую автомобіль в рекламний каркас з металу(він і пом'якшив моє приземлення в паркан салону хюндай).це все миті,секунди. Відверто кажучи чи зробив би я так,якби перед мною стояв вибір на разі чи спробувати уникнути зіткнення,чи краще розтрощити того жигуля було, напевно все-таки я намагався б зберегти матеріальні цінності та здоров'я (життя) водія та пасажира ВАЗ 2109. Велике дякую Богові і тим людям,які дійсно перебували в той момен там і володіють правдивою,достовірною інформацією. Окреме спасибі керуючій АЗС шелм, головному інжинеру салону хюндай,та бухгалтеру салону хюндай за проявлені якості людяності та небайдужості своєї.Побільше таких людей в наш світ.
Водій Показати IP 25 Квітня 2020 22:17
Послухай ти,ти про кого пишеш ??? Можливо мені це при зустрічі скажеш,те що ти тут балаболиш???
Яяяя Показати IP 25 Квітня 2020 22:27
Шо ви пишете? лягайте спати!!!!! ПИСУНИ. І ніхто у вас вашої думки не питав!!! Перемивають кості людині.