USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

ВР наклала санкції на лучанина Тимощука за підтримку агресії Росії

13 Грудня 2022 16:00
Верховна Рада України ухвалила постанову щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до спортсменів із Російської Федерації та інших держав.

У списку є 56 спортсменів, з них 55 – громадяни Росії, а також один громадянин України – Анатолій Тимощук.

У супровідних документах зазначається, що до списку потрапили спортсмени, що «системно і активно підтримують війну проти України, легітимізують військове вторгнення та геноцид українців збройними силами Російської Федерації».

Читати ще: Воював за «ДНР», грає в Білорусі та ексфутболісти збірної в «чемпіонаті Криму»: футбольні зрадники України, які виступали за «Волинь»

Санкції, накладені на спортсменів, триватимуть 10 років. Вони передбачають, серед іншого, блокування активів осіб на території України, обмеження торговельних операцій, а також застосування заборон в’їзду на територію України, позбавлення державних нагород України, інших форм відзначення. Загалом у переліку санкцій – 18 пунктів.

Нещодавно Тимощук вперше публічно висловився про війну і сказав, що не збирається залишати Росію. Він зазначив, що не бачить різниці між народами України та Росії.

Нагадаємо, Тимощука позбавили усіх футбольних регалій в Україні, а також звання «Почесний громадянин Луцька», крім того, він потрапив до списку осіб, рекомендованих до санкцій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Гоцул Показати IP 13 Грудня 2022 16:38
Довбое...би !!!
скептик Показати IP 13 Грудня 2022 16:44
я розумію, що тимощук гнида, але він формально громадянин України і якщо він порушив законодавство України, то його слід притягнути до відповідальності. а санкції проти нього - це повний маразм
Вова до скептик Показати IP 13 Грудня 2022 17:42
Одне другому не заважає
33 мікрорайон. Показати IP 13 Грудня 2022 16:55
Колись гордилась тим, що з одного міста з Тимощуком..а тепер сором та зневага. Гидота.
Гм Показати IP 13 Грудня 2022 17:09
Так він, ніби, і не підтримував нічого відкрито, просто, не хотів висловлювати своє ставлення до цього.
Волиняни Показати IP 13 Грудня 2022 17:26
В першу чергу мають понести моральну і політичну відповідальність і каяття і батьки, і хресні, і футбольні наставники, і команда, і друзі сім'ї з числа будівничих Луцька, шо не бачили, не хотіли реагувати на тривалий процес виродження і морального падіння Толіка - полішука !
Волинянину Показати IP 13 Грудня 2022 20:00
Вас теж до відповідальності притягнути? З однієї області, можливо, з одного міста. Несете маячню.
Патріот Показати IP 13 Грудня 2022 21:07
Дійсно, цікаво, а яка думка з цього приводу Чернухи - також почесного громадянина Луцька і друга сім'ї Тимощуків ?
Іванко Показати IP 13 Грудня 2022 22:25
Шкода сестру і швагра ... Потужні спортсмени, на відміну від того гамна)))
Янеробот Показати IP 14 Грудня 2022 05:23
Нахіба він нам потрібен - якийсь мужик, який народився та виріс в Луцьку, і копає мяча; та перестаньте вже за нього писати і за його прибамбашену дружину! Невже в нашому місті немає достойних людей, які справді приносять користь людям, і про яких варто знати! Тільки піарите того заср^нця.
Клава Показати IP 14 Грудня 2022 05:28
- логічно, але чи накладені санкції на українських нуворишів, котрі гріють животи на Лазурних берегах, мешкають у престижних Віденських готелях, всяких там втікачів накшалт екс-очільників НБУ Гонтарєвих-Шевченко ?..- чи не за таких Європа затягує допомогу ?..
Тарас Показати IP 14 Грудня 2022 15:48
Жах скільки в нас прокацаплених ботів водиться