USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Вирване колесо та двоє постраждалих: на виїзді з Луцька сталася ДТП. Фото

12 Вересня 2021 12:53
ДТП за участю трьох легковиків сталася в Луцьку біля кільця, що неподалік заводу «Кромберг енд Шуберт».

Зі слів свідків, близько 10 години виїзді з міста зіткнулися «Фольксваген Пасат», «Опель Астра» та «Мерседес».

Як розповіли патрульні, які працюють на місці, в аварії постраждали водій «Опеля» та пасажирка, їх госпіталізували.

Патрульні з’ясовують обставини ДТП, наразі невідомо, хто спричинив аварію.

Також внаслідок зіткнення автомобілі зазнали механічних ушкоджень – у «Фольксвагена» вирвало колесо, а в «Опеля» розбита передня частина.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Арафат Показати IP 12 Вересня 2021 14:28
Пофіг - природній добір. Особини без почуття самозбереження самознищуються
Влад Показати IP 12 Вересня 2021 17:33
Наші журналісти незнаючи усіх обставин аварії викладають пост чим обманюють людей. В ДТП було 3 автомобіля з яких вказали тільки 2. 3 був Мерседес якій і міг бути винуватцем ДТП
читач Показати IP 12 Вересня 2021 18:06
А де подівсь третій автомобіль (мерседес) з розбитим вщент передком?
Андрій Показати IP 12 Вересня 2021 22:10
Ау, журналісти, куди подівся мерс? Запитайте в поліції. Цікаво. Чи вам страшно запитувати?
Юрій Показати IP 13 Вересня 2021 15:15
Ранок неділі, десятки свідків, а Мерседеса в справі вже немає!!!! Прикольно
Андрій Показати IP 14 Вересня 2021 02:01
Фото ваші, "журналісти". Де Мерседес? Вам хоч добре заплатили?
Андрій Показати IP 14 Вересня 2021 02:46
На сайті поліції про це ДТП взагалі жодної згадки... Ще один трухін?
Андрій Показати IP 15 Вересня 2021 01:22
Ооо! Мерс знайшовся! А чому не вказано що новина відредагована?