USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10

З 1 січня у Луцьку здорожчає водопостачання

22 Грудня 2020 18:51
КП «Луцькводоканал» з 1 січня 2021 року змінює тариф на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Про це йдеться на сайті підприємства.

З 1 січня 2021 року КП «Луцькводоканал» для споживачів, що не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, діятиме новий тариф:
Для споживачів, що є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Споживач Показати IP 22 Грудня 2020 20:40
А чому водопостачання дешевше за водовідведення? На подачу води витрачається електроенергія, а в каналізації вода тече сама.
Andrew до Споживач Показати IP 22 Грудня 2020 22:41
Можливо через очисні системи...
Споживач до Andrew Показати IP 22 Грудня 2020 23:53
Тоді виникає ще більше питань. Послуга називається водовідведення, а не водоочистка.
Олексій Показати IP 22 Грудня 2020 22:17
Головне щоб якість послуг була..
Ммм Показати IP 22 Грудня 2020 23:11
Американець: я плачу свому парцiвнику 1000 доларiв, 300 вiн витрачае на коммуналку, а на решету 700 живе; поляк: я плачу свому працiвнику 1000 злотих, 700 вiн витрачае на коммуналку, а на 300 вiн живе; украiнець: а я плачу свому працiвнику 1000 гривень, а за комуналку вiн платить 1500 гривень... I от я все думаю, де ж вiн бере тi 500 гривень?...
123 Показати IP 23 Грудня 2020 16:25
Дякуємо!
73% до 123 Показати IP 23 Грудня 2020 18:18
І ми дякуємо. Ми помилились.