USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

З луцьких маршрутів тимчасово знімуть екоавтобуси MAN

1 Жовтня 2021 12:20
У Луцьку з маршрутів тимчасово знімають автобуси MAN, що віднедавна курсували містом. Як пояснюють у ТОВ «БЕСТ ЛЕНАД ГРУП», якому належить транспорт, до таких дій вдалися, оскільки автобуси мають пройти пересертифікацію.

«Буде проведено пересертифікацію газового обладнання. Без такого сертифіката наші автобуси не допускають до заправки, адже їх заправляють метаном, а це вибухонебезпечна речовина, – зазначає очільниця підприємства Раїса Клим’юк. – На сертифікацію всього транспорту знадобиться приблизно місяць. Для цього нам треба буде перегнати автобуси в інше місто, бо в Луцьку такого не роблять. На цей період на маршрути №№32, 12 та 24, що їх обслуговували MANи, вийдуть інші автобуси – Renault Tracer та Irisbus Karosa з пасажиромісткістю 56-59 сидячих та 20-30 стоячих місць».

Як запевняють на підприємстві, ці автобуси будуть не менш комфортабельні.

Крім того, ТОВ «БЕСТ ЛЕНАД ГРУП» закупило нову партію автобусів марки VDL.

«Усі автобуси – 2010-2011 року випуску, їх приїде 22, – повідомила Раїса Клим’юк. – У найближчі кілька тижнів вони прибудуть на територію України та зможуть виїхати на маршрути, які буде визначено на конкурсній основі».

Оксана ГОЛОВІЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
петр Показати IP 1 Жовтня 2021 12:43
недолго музьіка играла
Митя до петр Показати IP 1 Жовтня 2021 13:11
Думаю, що знову МАНи виїдуть на маршрути, в акурат після підняття плати за проїзд до 8 грн.
ВІРУС Показати IP 1 Жовтня 2021 13:13
А різниця між богданом і МАНОМ відчутня.МАN ЗРОБЛЕНО ДЛЯ ЛЮДЕЙ....
лучани Показати IP 1 Жовтня 2021 13:14
Старі добрі богдани ніщо не замінить.
Лучанка Показати IP 1 Жовтня 2021 13:40
МАНи зняли,бо газ подорожчав,Все зрозуміло.
Guest Показати IP 1 Жовтня 2021 13:43
Були часи, коли Луцьком курсували ПАЗи і БУСи. В одних свистіло з вікон і дверей, аж льодом обкладало взимку. А у інших було нічим дихати і де подіти ноги. А на стоячі місця брали тільки невисоких людей, бо інакше треба було скрутитись вдвоє. Зараз випускають порівняно крутезні МАНи, а людям все рівно все не так, бо типу вони не нові. І з яких то пір всі стали такі лакшері...
Анонім до Guest Показати IP 1 Жовтня 2021 14:11
А от так от! Полішва вона така, крутезна і манірна.
лучанка до Анонім Показати IP 1 Жовтня 2021 14:39
в тих нових автобусах люди падають,бо так круто зупиняюсь розігнавшись
Guest до лучанка Показати IP 1 Жовтня 2021 15:09
Щодня їзджу по чотири рази і ні разу такого не було. Тримайтесь за поручень і не будете падати
1 до лучанка Показати IP 1 Жовтня 2021 15:47
Пить меньше нужно. Падають вони бачишно!?
Лучанин Показати IP 1 Жовтня 2021 14:44
МАНи на газу, відповідно собівартість перевезень нижча від дизельних чи бензинових. Якщо перевізник виграв тендер, а в ньому були умови (або мали бути, тоді претензії до міськради) дотримання певних характеристик автобуса, відповідно якщо навіть при заміні собівартість перевезень більша, то це проблеми перевізника, вони мали заздалегідь подбати про це. В іншому всім повинно бути абсолютно паралельно яка буде марка автобуса, головне щоб умови були не гірші. З іншої сторони міськрада повинна вживати всіх заходів щоб транспорт у місті був комунальний і бажано тролейбуси на усіх маршрутах як колись було обіцяно.
жлл до Лучанин Показати IP 1 Жовтня 2021 16:53
знали б ви яка ціна сьогодні на метан)))
вася Олика ПЛ Показати IP 1 Жовтня 2021 16:00
інтервал руху № 32 спочатку був 15 хв., потім 20 - 25 хв., а зараз 38 хв., хто буде чекати 40 хв. у ранковий час ідучи на роботу ??? У час пік транспорт з 30 хв. інтервалом взагалі не потрібний !!!
Лучанка Показати IP 2 Жовтня 2021 00:00
Я зранку з Соборності на Львівську взагалі не можу доїхати. Маршруток дуже мало, а в ті, що приїжджають не можливо потрапити, тому що вони переповнені, іноді водії навіть кажуть, щоб частина людей, яка щойно зайшла, вийшла, тому що від такої кількості людей не закривається двері. Студентським взагалі користуватись можливості немає, тому що тролейбуси до університету на Львівській не їздять!