USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Замість книгарні в центрі Луцька облаштують «об’єкт європейського рівня»

23 Листопада 2018 09:47
Представники компанії, яка на аукціоні придбала приміщення колишньої книгарні «Планета» за 7,7 мільйона гривень запевняють, що на цьому місці облаштують «чудовий європейський об’єкт».

Про це в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив директор ТОВ «Санеко Груп» Андрій Малай.

Компанія, яку він очолює, займається інвестиційними проектами в сфері енергетики. Це – київська компанія з офісом в столиці.

«Зараз ми хотіли б завершити процедуру набуття права власності на об’єкт, який ми придбали на чесному аукціоні. Згодом ми проінформуємо громаду щодо подальших планів, зараз готові лише частково привідкрити завісу: це буде чудовий європейський об'єкт на радість лучанам і гостям міста», - зазначив Андрій Малай.

Нагадаємо, кошти від продажу приміщення на проспекті Волі, як повідомили в міській раді, підуть в бюджет міста. Раніше це приміщення міська рада здавала за 1 грн в рік для магазину «Планета», який перестав працювати ще в 2017 році.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
опа Показати IP 23 Листопада 2018 09:58
Генделик він, що європейський, що український, різниці немає.
Масон Показати IP 23 Листопада 2018 10:08
Моє завдання виконано успішно. Книгарня, в історичній будівлі центра давнього міста "Середньовічної" Європи - це не "по-європейськи". Відкриємо краще "європейський" бордель. В нас же книгарні на кожному кроці.
Лучанин Показати IP 23 Листопада 2018 10:10
Зробіть MacDonald's і всім буде щастя, особливо студентам.
Лучанка Показати IP 23 Листопада 2018 10:15
Черговий магазин золота?
Любі свині Показати IP 23 Листопада 2018 10:15
Ставлю на 4 варіанти ( в Луцьку їх повно ): 1. "Наливайка" - кафе з дешевою кавою. 2. Аптека. 3. "лохотрон" типу якогось лото. 4. Церква. Но не книжковий магазин це точно! О, забув. До виборів може офіс якоїсь партії
Книголюб Показати IP 23 Листопада 2018 10:18
Генделик, банк, гуманітарка або черговий продмагазин. Ось чим славляться центральні вулиці Луцька. Навряд хтось там створить новий культурний об'єкт.
Куди до Книголюб Показати IP 23 Листопада 2018 11:44
ви ходите натовпом всі і залюбки залишаєте гроші - те вам і створюють. Ходіть з таким же завзяттям і щедрістю в музеї - відкриють вам музей, культуролюби, б...н. Таж впенькаєтесь, а не заплатите стільки в книжковому магазині, скільки відвалите з задоволенням в барі, супермаркеті, салоні, базарі, бутіку і т.д.
Книголюб до Куди Показати IP 23 Листопада 2018 17:54
Судіть по собі, шановний/шановна. Цікаво яку останню книгу прочитали? В Європі є книгарні, де можна і почитати і кави випити заодно.
Лучанка Показати IP 23 Листопада 2018 11:03
А спорт лото! Виграли ви , а програли всі! Мали не наші можновладці всіх в виду і в одному місці! На черзі музей!!!
Кажан Показати IP 23 Листопада 2018 11:49
Что за дичь вы несёте в коментах? радуйтесь что хоть кто то деньги решил вкладывать
Ростислав Показати IP 23 Листопада 2018 13:53
Дописувачі!!! Хто, коли з вас останній раз був у книгарні. Та купував там якусь книжку!???
Марія Показати IP 23 Листопада 2018 18:48
Рюмочна, якраз вписується.)