USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Затримали лучанина, який задушив молоду дружину

12 Жовтня 2018 11:50
На вулиці Даньшина у Луцьку чоловік убив 28-річну дружину.

Як повідомили у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини у прес-службі поліції Волині, інцидент трапився 11 жовтня. Мешканець обласного центру у стані алкогольного сп'яніння вбив 28-річну дружину шляхом удушення.

Зловмисника затримали в порядку статті 208 КПК України. Слідчі Луцького відділу поліції оголосили про підозру 30-річному лучанину у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.115 (йдеться про умисне вбивство). Чоловіку загрожує до 15 років позбавлення волі.

Як стало відомо, підозрюваному обрали запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 діб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
ghj Показати IP 12 Жовтня 2018 12:01
загрожуе 15 дадуть умовне
Анонім до ghj Показати IP 12 Жовтня 2018 12:50
Як завжди,скажуть"сама задушилась",а чоловік їй бажав добра,любив,буває...умовно 1.5 роки.
Євробидло Показати IP 12 Жовтня 2018 14:01
Нєхуй бухати. Якшо людина йобнута під алкоголем - то її стороною обходити потрібно.
Та до Євробидло Показати IP 12 Жовтня 2018 14:26
біда в тому, що таких й*бнутих в нашій країні кожний третій. Цілком погоджуюсь з Вами, що "обходити потрібно" , але поки наші жінки і дівчата не усвідомлять, що в сто разів краще бути одній, чим з придурком, і нема в тому нічого поганого чи соромного, бо своє життя і здоров"я найдорожче,єдине і неповторне, таких трагедій не уникнукти. Менталітет потрібно міняти повністю.
Лучанка до Та Показати IP 13 Жовтня 2018 12:25
Цілком згідна. Яка з таким "чудом" розлучилась. Як напивався - душив мене, з хати в мороз викидав, закривав у ванній і світло виключав. А мені казали: "терпи, ти ж жінка!" Пішла на зйомну квартиру з 2-ма малими дітьми, притому не маючи більш куди іти, його родичі погрожували і стали ворогами. Мої ж родичі були проти цього і не підтримували, бо це ж "позор" - розведена жінка з дітьми. Але очевидно, що краще бути самій з дітьми, ніж за-дурно загинути від рук божевільного алкоголіка)))
tirex1315 Показати IP 12 Жовтня 2018 16:15
Люди!!! Це ваша думка,але є одне але. Мені сьогодні на роботі розповіли. Я дар мови втратив як дізнався що це моя однокласниця. Як виявилося ,що її чоловік у ато був,і ніхто напевно не звернув уваги на те що він вже контужений приїхав,та ще й в запої був. Тому все вирішувати вам.
От до tirex1315 Показати IP 12 Жовтня 2018 16:51
хоч уплюйтесь тут, але ті чортові запої не оправдує ніщо, ніщо чуєте?! ні проблеми,ні біди, ні навіть війна. Тих запійних вже нарешті треба почати ізольовувати від решти людей, як буйнопомішаних, а не розводитись "а що їх на це подвигло". Пишу так, бо, на превеликий жаль знаю, що це таке "прибацаний в запої" для оточуючих ((((
Анонім до От Показати IP 12 Жовтня 2018 18:15
Ціни на горілку піднімуть,почнуть пити шмурдяк всякий і самі повиздихають,теж знаю що таке запой,майже всі знають,але мало хто вертається до нормального життя,кинув пити сам і давно,це можливо і життя стає чудовим,тепер дивлюсь на тих алкашів і не шкода їх,бо самі обирають свій шлях,йшло сьогодні все в крові,вени напевно різав собі...
123 до tirex1315 Показати IP 12 Жовтня 2018 18:31
Дружина не звернула уваги , що був контужений і у запоі???
Andrej Показати IP 12 Жовтня 2018 18:13
це наша держава така ,якби не було війни тоб люди не вмирали ,а ви написали кантужений правильно ви ж там не були і не бачили що там робится в цьому ато.такщо хватить обговорювати всеодно її вже ніхто не поверне .
Вася Показати IP 12 Жовтня 2018 19:26
Смертна кара поставить ситуацію
Ігор Показати IP 12 Жовтня 2018 21:35
Ніхто хлопцями після АТО не займається, ось у чому проблема. З ними мають працювати психологи. А жінка не бачила що він контужений і алкаш, це все бла, бла, бла., до чого тут бідна жінка?
Маргарита Показати IP 15 Жовтня 2018 16:21
Які там 15 років? Батько працює в прокуратурі, а сам душогуб - в міліції... Відмажуть однозначно((( А вбита - моя знайома(((((
tirex1315 до Маргарита Показати IP 16 Жовтня 2018 16:44
Маша,я із нею пів дитинства провів.