USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Фонд Ігоря Палиці передав на потреби АТО безпілотний літальний апарат

18 Березня 2015 18:45
Безпілотний літальний апарат (БПЛА) та прилади спостереження для здійснення повноцінних розвідувальних дій отримала розвідувальна рота військової частини В0259, що у Володимирі-Волинському, від Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк».

З проханням про допомогу у Фонд звернувся військовий Андрій Лев. Зокрема, у зверненні йшлося про потребу комплектування розвідувальної роти частини безпілотними літальними апаратами та приладами спостереження для здійснення повноцінних розвідувальних дій, що забезпечує якіснішу розвідку та збереження життя особового складу частини. Про це повідомляють у прес-службі Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк».

Сьогодні, 18 березня, командиру взводу розвідроти 14 ОМБР, лейтенанту Сергію Мисанюку голова правління Фонду «Новий Луцьк» Олександр Товстенюк та голова правління ГФ «Варти порядку» Олександр Тиводар передали біноклі, прилади нічного бачення, квадрокоптер (БПЛА), приціл оптичний, лазерні ручні дальноміри та іншу необхідну техніку на суму понад 130 тисяч гривень.
«Ми одразу приступили до вивчення цього питання, адже життя та безпека тих, хто бореться за нашу державу, є необхідною та важливою справою. Варто зазначити, що безпілотник ми раніше придбали для «Варти порядку», а зараз зі згоди голови правління «Варти порядку» Олександра Тиводара передаємо його для більш нагальної потреби. А для «вартових» замовили сучасніший апарат, з висотою підйому до 1 кілометра і радіусом польоту до 10 кілометрів. Такий радіус дозволить перекривати весь периметр міста, робити відеозйомку, що допоможе правоохоронним органам виявляти та досліджувати різного роду порушення. Також новий безпілотний апарат дозволить реалізовувати складніші задачі: до прикладу, на Волині є проблема з незаконним видобутком бурштину, а з цим пристроєм можна буде відслідковувати та зупиняти такий процес», - зазначив голова правління Фонду Олександр Товстенюк.
Варто зауважити, що хоч цей пристрій і не є апаратом військового призначення, втім, за допомогою вмонтованої камери він передає відзняте фото та відео на підключений мобільний пристрій, може автоматично рухатися згідно з попередньо визначеним маршрутом, чудово тримається в повітрі при швидкості вітру до 15 метрів на секунду. А у разі виходу із зони дії пульту обладнаний функцією автоматичного повернення додому.

«В зоні АТО цей літальний апарат стане чудовим помічником для розвідників та артилеристів, адже з його допомогою військові зможуть дослідити і побачити, де є загроза», - резюмував Андрій Лев.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Фан Показати IP 18 Березня 2015 19:18
Оце люди працюють...
Ronny Показати IP 18 Березня 2015 20:27
Це повага. Видно рівень організації.
В-52 Показати IP 18 Березня 2015 20:28
Дійсно, спочатку ділом, а потім словом!
)) Показати IP 18 Березня 2015 20:49
Товстенюка на мери))
Я знаю Показати IP 18 Березня 2015 20:51
Він не хоче, а Палиця каже нада.
Думка змінена Показати IP 18 Березня 2015 20:56
Не подобався мені колись Палиця...а зараз думку змінив, дієвий чоловік.
Сергій до Думка змінена Показати IP 19 Березня 2015 13:58
А мені і зараз не подобається, ні він, ні Мартиняк, ні Івахів
мер Показати IP 18 Березня 2015 21:20
Товстенюк до тебе прохання коли говориш з людьми руки з карманів витягую ( а то думка складується що ти людей за б*дло рахуєш- ти там що у більярд іграєш???????)
вася до мер Показати IP 18 Березня 2015 23:18
вєрняк, фішка така чи шо ?ги ги
ВВ Показати IP 18 Березня 2015 21:49
Саша надзвичайно добра і порядна людина, достойний син свого батька, який був людиною з великої букви. Просто вся ця публічність зовсім не для нього, і вона його томить. Хто хоч раз з ним говорив особисто той знає про що я кажу.
перехожий до ВВ Показати IP 18 Березня 2015 23:22
так, теж знаю таке щодо публічності та порядності
лучанин Показати IP 18 Березня 2015 22:31
Шо за схема за варта порядку?
не в курсі до лучанин Показати IP 19 Березня 2015 00:39
то шось крутіше ніж новий луцьк)
чувак Показати IP 19 Березня 2015 09:54
Товстенюк крутий, руки в кишенях, як кіт в чоботях. Незалежний. Хоч сьогодні в мери.
Любешів Показати IP 19 Березня 2015 12:08
Де Одеса - а за Волинь турбується. Молодець Палиця! А де заснули волинські багатії Єрємєєв, Івахів і Мартиняк? По кабаках грошики пропивають? Чи руки не піднімаються щось робити проти російських окупантів, яких окупантами ця трійка не визнала, бо за відповідний закон не голосували?.. Ганьба!
Нарід Показати IP 19 Березня 2015 12:09
Товстенюку треба менш начищені тухлі (як у фільмі "Меняющие реальности" - пам'ятаєте - ідеальний ступінь начищеності), і бути ближче до народу - якщо хоче в мери. Чи залишатися собою - якщо хоче, щоб мером був Коля. І справді - руки в кишенях - то не по феншую (точніше, не по NLP). А справа хороша. Фонд працює, молодці
Анонім до Нарід Показати IP 19 Березня 2015 15:29
А що народ ходить весь зачуханий? Якщо людина себе поважає, то має чисте взуття!
До розвідників Показати IP 19 Березня 2015 12:10
Пацани, а Ви що маєте якесь відношення до двіжух з бурштином? Якщо так, то може некоректно ходити горші на військове спорядження просити. Бурштин він і в Африці-бурштин. А Товстенюк - мер... Тоді має фонд називатися "Бідний Луцьк". Про що Ви говорите, люди. Вже Іра була нардепом... Лапін зжер і не поперхнувся. Аналогічно буде і з Санькою. Шкода, що він сам це не розуміє.
до до до До розвідників Показати IP 19 Березня 2015 13:25
ага, бачили того йiдуна... з жовтим прапорцем пiд судом
Анонім до До розвідників Показати IP 19 Березня 2015 15:18
Іра нардепом не була!! Вона була кандидатом у нардепи! А який толк з твого Лапіна у ВР? Парубій пропхнув його у депутати, щоб бурштин кришував!! Позорисько!
Лучанин Показати IP 19 Березня 2015 19:59
Мер- Стемковський, досвічени сіті менеджер!! А Палиці респект!!!