Профіль користувача
Рекомендую замість одіяла використати перину!!!!!Або ведмежу шкуру!!!
Все можна зробити-треба знати,тільки як!!!Якщо там встановили лічильник-то і є особа.яка повинна думати головою і робити руками.Знайдіть іі і поясніть популярно своі вимоги!!Якщо потрібно-то я можу пояснити вам и даній особі!!!!!
24 Лютого 2017 18:25
Перш за все-що таке холодно?
Є Сан.НиП,згідно яких температура в жилих приміщеннях повинна бути від 20 до 22град.С.
Згідно постанови кабинету міністрів цю норму понизили до 18град.
Якщо у вас 17,5град-то це вже холодно.Навіть 19,5-холодно-адже Сан.НиП ніхто не відміняв.
Тепер-а чого холодно??Яка температура ваших батарей,які ці батареі??Хто розбирався з вашою проблемою??
24 Лютого 2017 18:15
Треба спокійно розібратися в проблемі-а не писати всяку некомпетентність.
1.Лічильники можна встановити або на весь дім,або на під"ізд.
2.Треба чітко знати,що таке розбаласування.
3.І краще замість одіяла приміняти перину!!!!!!Краща теплоізоляція!!!!!!!
24 Лютого 2017 18:06
Унаслідок хвороби помер Захисник з Волині Петро Усатий
Сьогодні 16:43
Сьогодні 16:43
Чи варто ремонтувати пральну машину?
Сьогодні 16:09
Сьогодні 16:09
На Волині викрили директора навчального закладу, який фіктивно працевлаштовував військовозобов’язаних
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
Омбудсмен Лубінець назвав Волинь регіоном із найкритичнішою ситуацією щодо порушень під час мобілізації
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
