Профіль користувача
Впевненість у безкарності провокує такі рішення,тра просити свого діда здати ничку де шмайсера заникав...
2 Листопада 2010 16:10
Най їде... Пам"ятаєте старий анекдот-може нате театральний бінокль,так куміра краще видно-нє-є-є,дякую,у мене з оптичним
26 Жовтня 2010 16:21
Феміда-інтер і соки?З чого,або з кого вони їх чавлять?
26 Жовтня 2010 16:18
З якою метою?Невже цім додікам скоро стане зле?
26 Жовтня 2010 16:13
Рекрутинг, військова частина чи «Армія+»: у Міноборони пояснили, як можна повернутися із СЗЧ
Сьогодні 23:00
Сьогодні 23:00
На Любешівщині попрощалися з Героєм Василем Душенком
Сьогодні 22:01
Сьогодні 22:01
На Волині повідомили про підозру екслісничому, який організував незаконну вирубку понад сотні дерев
Сьогодні 20:26
Сьогодні 20:26
