Профіль користувача
Якщо знімуть з маршруту 9а, тоді, яким способом мені добиратися на роботу? До найближчої маршрутки потрібно буде ходити 1,5 кілометра, а ті, що їдуть з інших сіл постійно переповнені.
29 Грудня 2009 12:48
от якби за допомогою інтернету міський центр зайнятості інформував - тоді було б діло.
6 Листопада 2009 15:56
домовичок, я так розумію, що притягатимуться лише учасники команд (тобто футболісти, тренери і т.д.), а до простих вболівальників дана заборона не діє
6 Листопада 2009 15:24
Николай вже в списках лідерів залишивши 5 коментарів лише до однієї статті. А що буде, якщо добереться до інших новин? Певно мобільний буде за ним ;)
6 Листопада 2009 15:19
17000 грн за 5 і більше випадків перевищення швидкості. У Раді готують нові штрафи для порушників ПДР
Сьогодні 19:28
Сьогодні 19:28
На Волині виявили іноземку, яка проживала без документів
Сьогодні 19:09
Сьогодні 19:09
Священники та громадськість помолилися за упокій невинно вбитих в’язнів Луцької тюрми
Сьогодні 17:35
Сьогодні 17:35
