Профіль користувача
Дуже розумні слова, Розуме...))
До речі, ми, донецькі, загалом двомовні, просто таки поліглоти... А російська в контексті того, що відбувається, скоріше, привід. А от заборона, чи то обмеження російської, це вже, без сумніву, небезпечний подразник.
Відео в тему статті https://www.youtube.com/watch?v=nNLT7rK_a1U
26 Травня 2014 07:14
Як ілюстрація до моїх слів в коментрарі вище ( я зареєструвався на форумі під своїм іменем)
https://www.youtube.com/watch?v=nNLT7rK_a1U
26 Травня 2014 07:07
Речь о бригаде, земляк - на Волынь отправили пострадавший батальон из 51-й бригады.
25 Травня 2014 22:25
Спасибо, понял...
25 Травня 2014 21:24
Чи може змія вкусити людину у воді: що кажуть експерти
Сьогодні 23:02
Сьогодні 23:02
У Франції розбився літак із парашутистами, загинули 11 людей
Сьогодні 22:05
Сьогодні 22:05
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
