Профіль користувача
дідо
Дата реєстрації: 28 Березня 2011 18:20
Коментарів: 2428
більшість тих пільг отримали ті,які можуть за себе заплатити. 29 Жовтня 2024 17:14
у ВОДА зашквар на зашкварі, але голову ніхто не змінює...може нормального голову призначити ? 29 Жовтня 2024 17:12
це є епідемія, а хворі діти це ганьба системи. Соціальні служби мають перевірити сімї хворих дітей. 25 Вересня 2024 18:24
перетворили на поліцейську державу...поліція не повинна займатися мобілізацією, а займатися правоохороною діяльністю. 22 Вересня 2024 15:24
який унікальний...це совкова розробка...на кацапії популярна... 20 Вересня 2024 20:21
треба Міську Раду та мерію перенести на Майдан Ринок, це оживить старе місто. 14 Вересня 2024 12:19
знову імпотентність поліції. ЖКП викликає поліцію і спокійно прибирає, але правоохоронцям байдуже,вони не виконують свою роботу. 14 Вересня 2024 08:34
у тому селі досих пір рпц мп рулить, виховує такий... 6 Вересня 2024 17:33
вибори заборонені під час воєнного стану...чи не так ? 5 Вересня 2024 17:14
під РПЦ МП треба показувати злочини окупантів на Чорновола. 30 Серпня 2024 19:39
більшість голів ОСББ є безграмотними невдахами або аферистами... 23 Липня 2024 17:49
як платиш- так отримаєш...давно пора піднімати тарифи,бо комунальні підприємства розваляться... 22 Липня 2024 16:52
зате прикольно...влада розпалює ненависть між громадянами..беззаконня не припиняється.. 11 Червня 2024 17:49
для чого субсидії...краще збільшити тариф, і люди самі будуть ставити панелі... 8 Червня 2024 12:42
Система Orphus