USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.85 40.20
  • PLN 9.86 10.10
Світ вражає: Дріфт на Світязі. Відео.
Товщина льоду: 45-50 см., температура: -22.
Оператор - Саша, Монтаж - Коля, в головній ролі - Костя.
п.с. Прошу сильно не сваритись, проба пера.
Коментарів: 55
AntiUkr Показати IP 14 Лютого 2012 18:14
Настолько примитивно, что не обсуждается.
Аноним Показати IP 15 Лютого 2012 08:58
Покажіть самі щось не примітивне.
Romanas Показати IP 15 Лютого 2012 09:32
А мені сподобалось !!!!
AntiUkr Показати IP 15 Лютого 2012 09:53
Дай мыло -скину. В украине не показывали и не покажут. Этот материал демонстрировался в 2008 году на ZDF. Комментировала А Меркель. Есть и свежачок.
Аноним до AntiUkr Показати IP 15 Лютого 2012 12:42
Аноним до AntiUkr Показати IP 15 Лютого 2012 18:04
Скажи будь-ласка, а яке відношення Севастопольський парад перемоги має до дріфта на Світязі??? здивував!!!
D Показати IP 15 Лютого 2012 12:17
Монтаж супер!
SeL Показати IP 15 Лютого 2012 12:57
мужики показали как можно "зажигать" зимой в 20-ти градусный мороз на квадрике. Молодцы! AntiUkr, а критиковать ничего не делая, сидя на диване это разве не примитивно?
Томчик Показати IP 15 Лютого 2012 14:43
Во даёт братела! И это в такую-то холодину! Класс!!
Андруччо Показати IP 15 Лютого 2012 18:08
AntiUkr настільки безглуздого троль-коментаря, як ваш я давно не читав))
Nickolyak Показати IP 15 Лютого 2012 19:58
Народ зробіть порівняння. До чого Севастополь і дріфт? http://www.youtube.com/watch?v=yacx_vMEzvE&feature=g-upl&context=G2006b74AUAAAAAAAAAA
Андруччо Показати IP 15 Лютого 2012 20:03
Nickolyak не звертайте уваги на AntiUkr та його випади.Він самий звичайний, проплачений тролль й його коментар виєдиного яйця не вартий. Ну а ролик про Сєвас жесть ще та, класичний кримський комплекс меншовартості))
Саша Показати IP 16 Лютого 2012 00:44
Просто супер, це такий адреналін, мороз-22,лід покритий снігом, сонечко і відчуваєш під ногами як лопає лід, а головний герой в азарті творить чудеса на такому прекрасному квадроциклі, молодці!Клас!!!Усім би такого азарту в такий мороз!
klm Показати IP 16 Лютого 2012 08:19
Е задумка зняти 3ч?
Nickolyak до klm Показати IP 16 Лютого 2012 09:35
Поки лише задумка....
Nata Показати IP 16 Лютого 2012 09:56
Супер!! Клас!! Мені теж дуже подобається. Хочеться так же драйванути. Буду чекати на 3 частину. Удачі.
Nickolyak до Nata Показати IP 16 Лютого 2012 10:04
Дякую.
Romanas Показати IP 16 Лютого 2012 10:10
То AntiUkr засланий козачок, прийшов в наш дім в почав кучі робити в кожному кутку!!! Nickolyak, а на острів ви не їздили?
Nickolyak до Romanas Показати IP 16 Лютого 2012 11:03
На задньому плані це острів. Також є відео першої частини поїздки на острів http://www.youtube.com/watch?v=bgDLTJFuYWY
Невідомо Показати IP 16 Лютого 2012 10:54
Клас! Давай те ще щось інтересне!
Невідомо Показати IP 16 Лютого 2012 11:15
Клас! Давай те ще щось інтересне!
AntiUkr Показати IP 16 Лютого 2012 17:29
Относительно сюжета:Дріфт на Світязі. Відео. Опраторская работа -0. Нажал кнопку и думает, что умеет снимать. Монтаж -0. Подложил музычку и думает, что создал темпо ритм. Режиссура-0. Что ты вообще хотел сказать? Относительно Севастополя. Тот сюжет снят во время националистической истерии Ющенко-май 2008 года. Трансляция на канале ZDF-12 августа 2008. Если у вас в мозгах хоть, что нибудь есть-вспомните в августе 2008 года был Грузино-Российский конфликт.Этот сюжет транслировался в Германии. А Меркель прокоментировала- Украине рано в НАТО. Когда научитесь работать на этом уровне-тогда вякайте. Кстати есть очень красивое видео- ржавые банки-Украинский флот.
Андруччо Показати IP 16 Лютого 2012 17:59
AntiUkr тобі, щоб зарплату заплатили, скільки г...на на вентилятор треба викинути? Ну а нарахунок Сєваса й тієї пурги, що ти тут гониш, то не сміши. Краще мовчки лижіть дупу рашці й не вякайте, а то будь-кому з рівнем IQ більше 70 смішно тебе читати...
Анонім Показати IP 16 Лютого 2012 18:32
AntiUkr,Ты сначала научись писать а потом коментируй, а то пишешь: во - первых с ошибками, во-вторых не по теме, и вообще ты понимаешь что такое монтаж, что ты знаешь о таких профессиях как режиссер, оператор-ти и слов произнести не умеешь - так Засунь свой ​​... комментарий далеко себе в ... и даже не пищы!
AntiUkr Показати IP 16 Лютого 2012 19:57
Странный какой то "Аноним" то есть Мыкола Курдельчук . Попросил выслать сюжет-я это сделал, а теперь ругается. Зачем прячется за ником не понимаю. Он такой патриотичный -как в школе научили. Мне надо прятаться - это понятно почему. Но это у вас. У нас в Тавриде дышать легче. Сырости меньше, болот нет.
Romanas Показати IP 16 Лютого 2012 22:44
Дививсь відео, де на острів їздили, просто клас !!! Лід товстий?
Nickolyak до Romanas Показати IP 17 Лютого 2012 10:40
лід тоді був 25-30 см.
AntiUkr Показати IP 16 Лютого 2012 22:57
Эй модератор, ты где? А как же ваши правила? Для "Андруччо" Относительно "Краще мовчки лижіть дупу рашці" Зачем мне это. Я русский. И вхожу в "Русский Блок"- официально зарегестрированную организацию. Цели - ясны из названия. Однозначно-ксенофобия -основа редакционной политики ВН. Всему свое время. Националисты к нам уже не рискуют лесть. Поживем -увидим,что будет дальше.
ERTY Показати IP 17 Лютого 2012 08:34
Менi здаеться,що в AntiUkra бред почався.
AntiUkr Показати IP 17 Лютого 2012 10:33
Национальность не бред, национализм- бредятина. Вы слишком старательно повторяете государственно идеологические догмы. Очень старательно учились в школе. Я не воспринимаю националистическогт зомбирования. Иммунитет. В 1991 году на референдуме голосовал против независимости укр. Такой же точки зрения придеживались 9,3% избирателей.
Психіатр до AntiUkr Показати IP 17 Лютого 2012 11:37
У тебе фобія на все українське. Це хвороба. Є безліч підходів для лікування фобій. Ефективність лікування залежить від людини й типу фобії. Найпоширенішим є процес лікування, коли пацієнт піддається впливу об'єкта страху для того, щоб допомогти йому перебороти свої страхи. Одним з видів такого лікування, є вплив ситуації, у якій пацієнт зіштовхується з об'єктом страху на тривалий термін, без можливості уникнути його. Ціль цього методу полягає в тому, щоб допомогти людині зустрітися віч-на-віч зі своїм страхом і зрозуміти, що об'єкт побоювання не шкодить йому. Тому ти і провокуєш людей вести дискусію на аниукраїнську тематиу.
Nickolyak Показати IP 17 Лютого 2012 10:39
Пропоную не звертати увагу на хвору людину http://twitter.com/#!/antiukr
AntiUkr Показати IP 17 Лютого 2012 11:19
Нацики кроме ругани и угроз ничего конкретного противопоставить не могут. Они под защитой всй репрессивной машины гос-ва- СБУ, МВД. Могут вякать националистические одиотизмы. Психология сексотов КГБ.
AntiUkr Показати IP 17 Лютого 2012 11:28
Nickolyak, спасибо за рекламу и промоцию. Даже не расчитывал на такое взаимопонимание и помощь. Искреннее, человеческое РАХМАТ. Иншаалла!!!
Nickolyak Показати IP 17 Лютого 2012 11:41
Приходьте ще!
AntiUkr Показати IP 17 Лютого 2012 12:03
Нет, уж лучше вы к нам... Только без нац выкрутасов.
AntiUkr Показати IP 17 Лютого 2012 12:14
Ребята, я не понял. 0ткуда на захукр такая совковость? Если человек не разделяет общепринятую точку зрения, не согласен с госидеалогией- то он, по вашему, психически больной? Постановка вопроса чисто советская. В свое время таких принудительно лечили в психлечебницах. Этим вопросом занималось КГБ.
Психіатр до AntiUkr Показати IP 17 Лютого 2012 12:27
Якщо ти вважаєш себе психічно здоровим, поясни причому тут рускій блок, і твоя антиукраїнська галіматья, до їзди на квадрациклі?
1 до AntiUkr Показати IP 17 Лютого 2012 12:40
А тебе не долічили...
Андруччо до AntiUkr Показати IP 17 Лютого 2012 14:57
А причому твоя словесна діарея до квадрациклів та їзди на них? Не путай точку зору й політичний понос...
AntiUkr Показати IP 17 Лютого 2012 12:48
Развлекуха...
ERTY Показати IP 17 Лютого 2012 13:25
Тобi,расейский друг,на нашому сайтi-не мiсце!
Анонім Показати IP 17 Лютого 2012 14:56
Для AntiUkr , ну ти і точно ХВОРА-ХВОРА людина!
AntiUkr Показати IP 17 Лютого 2012 16:06
Хоть загавкайтесь...
Анонім до AntiUkr Показати IP 17 Лютого 2012 16:35
Тож ти сам почав, тобі було інтересно - що вже втомився?
Андруччо до AntiUkr Показати IP 17 Лютого 2012 16:46
Навіть тролити толком не вмієш, а берешся за хлобальні речі. Курям насміх))
AntiUkr Показати IP 17 Лютого 2012 16:44
Мыыыы-Колка Бурдельчук или Курмайчук уж не помню как... Ты так и не понял троллинг начался с твоего вопроса: "Покажіть самі щось не примітивне". Я показал...
1 до AntiUkr Показати IP 17 Лютого 2012 17:36
Троль.
Анонім Показати IP 17 Лютого 2012 17:46
AntiUkr!Той хто хотів показати той показав , а ти ні розмови вести( по-темі), ні показувати нічого НЕ ВМІЄШ, тут усі те і роблять що з тебе одного сміються і дивуються який ти ідіот!
Анонім Показати IP 17 Лютого 2012 17:47
AntiUkr!Той хто хотів показати той показав , а ти ні розмови вести( по-темі), ні показувати нічого НЕ ВМІЄШ, тут усі те і роблять що з тебе одного сміються і дивуються який ти ідіот!
Анонім Показати IP 17 Лютого 2012 17:50
О це справжні мужчини не бояться в такий мороз, не дивлячись на глубину озера показують такий клас!
Мыколи Показати IP 18 Лютого 2012 11:34
"Не дивлячись на глубину озера показують такий клас!" А як же на глибину подивиться-там же лід! Поясни-якою мовою ти це написав.
S Показати IP 20 Лютого 2012 15:46
Хотел почитать отзывы о езде на квадроцикле, а сюда вплели какой-то бред. Люди, не ведитесь на провокацию, раздули скандал из воздуха. Человек (AntiUkr) случайно сюда зашёл, "гавкнул" не в тему, а вы подхватили... Будьте выше этой базарной болтовни, просто игнорируйте такие сообщения . Как говорится - не трогай г..., вонять не будет.
Странно... Показати IP 20 Лютого 2012 21:48
Я предупреждал http://www.viche.lutsk.ua/na-milicionera-zavely-kryminal-bo-hotiv-pryhovaty-zlochyn-id3812/