USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Шиба знову збрив вуса. ФОТО
Депутат Луцької міської ради Богдан Шиба вкотре збрив вуса. На зауваження колег щодо такої зміни у зовнішньому вигляді, обранець громади відповів, мовляв, періодично у житті потрібно щось змінювати. Тож, Богдан Павлович віджартувався, мовляв, «на старості літ» йому нічого більше не залишається, як періодично змінювати імідж.


Нагадаємо, раніше екс-мер подібні зміни у власному амплуа уже практикував.
Коментарів: 19
Валодька Показати IP 22 Жовтня 2014 12:57
за мною повторює
Сєня до Валодька Показати IP 22 Жовтня 2014 13:41
Невже на Колиму за Володькой поїде?
Роман Показати IP 22 Жовтня 2014 13:42
Поясніть мені. Як я жив без цієї новини?
тьху Показати IP 22 Жовтня 2014 13:43
ВН, ви на приколі ?! в нас війна - вам вуса. ***
чендж Показати IP 22 Жовтня 2014 13:45
я поміняв сьогодні шкарпетки кому сказати шоб опублікували ?
Вуса Показати IP 22 Жовтня 2014 13:47
Це всі новини про Шибу?? Вас там в ВН взагалі поплавило?!!
Лучанка Показати IP 22 Жовтня 2014 15:36
Я вас поважаю новини, але кому потрібно,що Шиба збрив вуса.Ви ще його запитайте, де він був з жінкою чи коханкою
Андрій до Лучанка Показати IP 23 Жовтня 2014 17:12
В Рівному
Патріот до Лучанка Показати IP 26 Жовтня 2014 12:18
цікаво чи він пам'ятає імена хлопців, коли він пяний як свиня з коханкою разом забрав їх молоді життя? чесний він наш... дупутат
Пришиба Показати IP 22 Жовтня 2014 18:56
Комусь стало лоскотно..........
Вас Показати IP 22 Жовтня 2014 19:31
В надзвичайних новинах покажуть???
123 Показати IP 22 Жовтня 2014 19:48
Андрюха, объясни товарищам, зачем Бодька сбрил усы!??!!
ххх Показати IP 23 Жовтня 2014 08:47
він так гавніший
шило Показати IP 23 Жовтня 2014 10:29
П--ць! Ото новина! Мало того, що його фейс вже всім в печінці, так ще і про його збриті вуса нам розказують!:)))
Чесний Показати IP 23 Жовтня 2014 11:49
Вы там ваще аххренели... Наверно, новости кончилися в Луцке, блин... вот позорище-то... а уж шибе как весело, что весь город знает, что он сбрил усы... писать больше нечего, га?
Вас Показати IP 23 Жовтня 2014 13:51
Хто спалилив х5 біля Спартака ?
розум Показати IP 23 Жовтня 2014 19:38
Ну і ну! Ото новина
хвілолог Показати IP 24 Жовтня 2014 21:39
Не "збрив", а поголив. Я теж голю тестикули.
Баба Показати IP 25 Жовтня 2014 23:56
А в Шиби Богдана взагалі як справи ? На вигляд - симпатичний! Гарно вийшов на фото ...( на світлині -по теперішньому). Не в печінці фейс... Потрібно бути культурними