USD 39.80 40.20
  • USD 39.80 40.20
  • EUR 39.60 40.10
  • PLN 9.85 10.00
Світ вражає: ​Волинянин кличе терористів знищувати українську «хунту»
Ця особа активно підтримує терористичні організації: "ДНР", "ЛНР" та "Новоросію", а також називає законно обрану владу у Києві "хунтою" та "фашистами".

На Сході України йде неоголошена війна з Росією, на якій у боротьбі з терористами гинуть кращі сини нашої держави. У той час, коли все місто збирає кошти на бронежилети призовникам (дехто віддає останні гроші, щоб зберегти комусь життя), у волинському місті живе й чудово себе почуває комуніст Олег Філінюк, який активно підтримує терористів та сепаратистів у соцмережах.

Про це повідомляє «Нововолинський інформаційний портал».



Сьогодні, 25.07 о 20:28 в "Однокласниках" він розмістив пост із закликом до всіх терористів із СНГ терміново приїхати в Україну, (поки відкритий кордон) та воювати проти "хунти":

"В Донбассе идет война. Все на помощь! Призывайте добровольцев из стран СНГ.! Нужны профессионалы! Времени не много с 27 начнётся полномасштабная война. Пока открыта часть границы. Пусть идут все кто против фашизма."



В інших постах дана особа активно підтримує терористичні організації: "ДНР", "ЛНР" та "Новоросію", а також називає законно обрану владу у Києві "хунтою" та "фашистами".

До речі, пан Філінюк займає керівну посаду на одній із нововолинських шахт! Не так давно шахтарі вирішили допомогти нашим солдатам та погодилися віддати на бронежелети свій одноденний заробіток. Було зібрано більше ста тисяч гривень. От тільки зібрані гроші до сьогодні "зависли у повітрі". Не дивно, враховуючи те, що людина, яка займає керівну посаду на шахті, відкрито підтримує терористів. Звісно, що він зробить все можливе, аби ці гроші ніколи не потрапили до військових...

Чому такі люди продовжують займати керівні посади на державних підприємствах? Чому вони продовжують ганьбити Нововолинськ? Чому місцеві прокуратура та СБУ не реагують? Чи підтримка тероризму, державна зрада та посягання на територіальну цілісність України у нас вже не караються?

Цитата з коментаря користувача "НВІПу", який спонукав журналіста до написання цієї статті:

«... Прошу Вас наступне, допоможіть бо сили вже немає слухати щоранку в шахтному автобусі, як

мешканець нашого міста пан Філінюк паплюжить на своїй сторінці в однокласниках нашу армію, державу, підтримує російські ролики з висміюваннм українців. Так соромно і образливо, якщо хтось має можливість з вас в місті поставити його на місце і притягнути до ганебної громадської відповідальності яби вклонилась Вам в коліна і предала своєму сину. Що

вдома також є патріоти і бійці за Вас діти. Щиро дякую всім хто, як може робить добру справу для наших дітей які на Сході. Хай господь Вас благословить...»
Коментарів: 53
Лучанин Показати IP 26 Червня 2014 12:50
А чому ще до цього часу ніхто з "Правого сектора" до нього в гості не завітав???
Людмила до Лучанин Показати IP 26 Червня 2014 12:59
Невже в нас такі покидьки можуть вільно жити? Неподобство. ПС не спіть.
))) до Лучанин Показати IP 26 Червня 2014 20:24
потому что там они могут сдачи получить. и изрядно.
силуян поцэлуев до ))) Показати IP 28 Червня 2014 09:32
А поребриком да по ипальнику не желаешь?
Тінь до Лучанин Показати IP 27 Червня 2014 10:46
"правого сектору" не існує . даний проект закрито за минанням терміну необхідності.
Правий сектор Показати IP 26 Червня 2014 12:59
А де та гн*да живе? Хто знає адресу?
Людмила до Правий сектор Показати IP 26 Червня 2014 13:00
В Нововолинську, місто невелике, можна знайти.
титушко до Людмила Показати IP 27 Червня 2014 01:29
4 млн доносов при сталине -не чули?по конституции каждый человек имеет право на свобобу мысли-не чули?
ольга Показати IP 26 Червня 2014 13:32
Слава тим вiйськовим,якi вiдмовилися стрiляти у свiй народ.
))) до ольга Показати IP 26 Червня 2014 20:26
+++
путлеркапут до ольга Показати IP 30 Червня 2014 08:49
Свій народ з аквафрешними і колорадськими шматками не бігае і не горланить 'расеярасея' 'путінпамагі'
не всі Показати IP 26 Червня 2014 14:09
не всі ще на окраїні іпанулись, є ще достойні люди...
антиколорад до не всі Показати IP 28 Червня 2014 09:29
Ти то точно на расеї іпанувся з цим кацапоїдним олігофреном
гість до не всі Показати IP 1 Липня 2014 12:32
пнх, троле.
Юрко Залупельний Показати IP 26 Червня 2014 14:10
"також називає законно обрану владу у Києві "хунтою" та "фашистами".":)
титушко до Юрко Залупельний Показати IP 27 Червня 2014 01:40
+ хазарскою хунтою. знов жиды стравливают народы.Но меч Святослава Игоревича не зря поднят сДнепра под Хортицей.
123 Показати IP 26 Червня 2014 15:15
я його акаунт в ВК пробував блокувати.....треба банити цю гниду.....
титушко до 123 Показати IP 27 Червня 2014 01:35
Их очень много, они злые, грязные, бесстыдные и хотят только того, чтобы Народ Джунглей обратил на них внимание. Но он не замечает их, даже когда они бросают орехи и сыплют грязь всем на голову. Если бандерлогам попадался в руки больной волк, или раненый тигр, или медведь, они мучили слабых и забавы ради бросали в зверей палками и орехами, надеясь, что их заметят. Они поднимают вой, выкрикивая бессмысленные песни, зовут Народ Джунглей к себе на деревья драться, заводят из-за пустяков ссоры между собой и бросают мертвых бандерлогов где попало, напоказ всему Народу Джунглей. Они постоянно собирались завести и своего вожака, и свои законы и обычаи, но так и не завели, потому что память у них была короткая, не дальше вчерашнего дня. В конце концов они помирились на том, что придумали поговорку: "Все джунгли будут думать завтра так, как бандерлоги думают сегодня", и очень этим утешались. Мы велики! Мы свободны! Мы достойны восхищения!Достойны восхищения, как ни один народ в джунглях! Мы все так говорим -- значит, это правда! --кричат бандерлоги.(Киплинг ^маугли^)(C)
Макс Показати IP 26 Червня 2014 15:47
О, нормальний офіцер
віра до Макс Показати IP 27 Червня 2014 07:10
Г ...да продажна, а не офіцер. Офіцери гинуть в боротьбі з бандюками, терористами
антиколорад до Макс Показати IP 28 Червня 2014 09:25
З нього такий охфіцер, як з гімна куля
Андрій Показати IP 26 Червня 2014 16:23
Така особа повинна бути негайно притягнута до відповідальності,або депортована в рашу.
Антитерор Показати IP 27 Червня 2014 01:03
Відома в Нововолинську особа ! З КГБістським минулим,комуняцьким світоглядом.На сторінці в соцмережі VK сепаратистських і комуняцьких ідей у цього типа повно.Прослідковуються звязки з ГРУ та російськими комуністами.Під маскою ветерана-антифашиста - справжній ворог України .
че Показати IP 27 Червня 2014 01:12
Не чіпайте його. Юродиві теж мають право на існування, допоки не почне шкодити реально. Дурак одним словом.
титушко до че Показати IP 27 Червня 2014 01:44
в липинах пациенты принимают врача за полного дурика
Анонім до титушко Показати IP 27 Червня 2014 07:11
Ганьба тобі, запродснцю
психіатр до титушко Показати IP 30 Червня 2014 08:53
коментар було видалено
Анонім Показати IP 27 Червня 2014 07:19
Зловити і від...дити так, щоб в.....ся
Анонім Показати IP 27 Червня 2014 09:28
Гарний, розумний Чоловік!!! Війна іде між украінським народом!!! С інакомислящіми, питання за що? Відповідь-щоб олігархи не втратили свое майно та надалі були біля кормушки!!!!!!! Хтож позволит націоналізацію?
Всім придуркам до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 14:49
де ви бачите війну між українським народом? український народ не виступає під російськими прапорами і не хоче від"єднання від України, а те що так робить, то не український народ, взагалі не народ, а бидлостадо, яке потрібно або перегнати через кордон на парашистські пасовища, але ж воно с..ка не хоче туди, або зачистити, щоб воно й далі тут не гадило.
/віра до Всім придуркам Показати IP 28 Червня 2014 14:20
Дуже правильно!!! 100% !!!
антиколорад до Анонім Показати IP 28 Червня 2014 09:21
Звичайний колорадовський д*біл
пр Показати IP 27 Червня 2014 13:48
Це є справжній патріот України!!! Браво Олег Володиирович!!!
Анонім до пр Показати IP 27 Червня 2014 17:13
цілком згідний!! на 100 %!!
антиколорад до пр Показати IP 28 Червня 2014 09:22
Цей клоун ще догавкаеться
Вася Показати IP 27 Червня 2014 15:56
Дебіл він і все. Бандит опущений, хлопці не знаєте що зробити в шахті з ним, щоб на поверхню не піднявся?
воно вам було треба? Показати IP 27 Червня 2014 19:11
Пропіарили товариша. він про такий піар навіть не мріяв.
Шок до всіх Показати IP 27 Червня 2014 20:31
Растрєлять! Думає не так як всі. Нова влада йому бачте не подобається! Як насмілився?!
антиколорад до Шок до всіх Показати IP 28 Червня 2014 09:18
О Боже, скільки тут прокацаплених тролей-виродків повилазило! І саме головне, що ВН не видаляе і не банить всю ту словесну діарею, направлену проти України і її цілосності. Покидьки, які закликають рашистських найманців до війни і тим паче, які воюють з справжніми українцями мають бути знищені.
опа до антиколорад Показати IP 28 Червня 2014 12:27
Кількість тролів на ВН вражає!
віра до антиколорад Показати IP 28 Червня 2014 14:22
100% підтримую!!!
Депутатка Показати IP 28 Червня 2014 14:02
Правий сектор направити до нього негайно. Щоб депортували в расєю- матушку. І ще після того, як такі україноненависницькі уроди, як цей комуніст і запроданець розгортають таку діяльність. у деяких людей вистачає совісті говорити, що правосекторівці бандюки. Ось хто бандюки - такі як на фото під статтею.І їх багато - а найбільше в державних структурах. Правий Сектор - виганяйте їх всіх копняком під зад, незважаючи ні нащо.
когда же свидомитов до Депутатка Показати IP 28 Червня 2014 20:29
коментар було видалено
человек Показати IP 29 Червня 2014 01:26
свидомиты, успокойтесь!
свідомий до человек Показати IP 30 Червня 2014 06:15
Заспокоїмось тоді, коли вороги України здохнуть.
дарвініст до человек Показати IP 30 Червня 2014 07:14
коментар було видалено
свідомий Показати IP 29 Червня 2014 04:28
коментар було видалено
гiсть до свідомий Показати IP 29 Червня 2014 06:57
Не бажай того,чого собi не бажаэш.
Нос Показати IP 29 Червня 2014 11:11
Ви..бу краснопузого
носом до Нос Показати IP 29 Червня 2014 14:34
носом...
Анонім до носом Показати IP 29 Червня 2014 16:58
I смiх ,i грiх.
jeger Показати IP 1 Липня 2014 10:47
Людина плює у вічі своїм сусідам, сини яких воюють а де в кого навіть загинули за Україну... Це типово для комуністів - зневажати всіх крім самих себе. Чому ж тут дивуватись? напевне, співає пісень про те як на Волині гноблять "русскоязичних", сидячи в теплому крісельці керівника.... ненавидіти всіх навколо, уявляєте яке в нього життя? ходити, їздити вулицями Нововолинська і ненавидіти всіх навколо себе.....
порада до jeger Показати IP 1 Липня 2014 16:33
Нововолинцям зробити життя цього виродка і запроданця України нестерпним. Гнати цього гниду підсрачникам через всю Україну до кацапського кордону.