USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Як у Самообороні Волині коментують стрілянину з Правим сектором

18 Грудня 2014 16:22
Активісти Правого сектора стріляли по автівці з самооборонівцями через помилку, - пояснюють у Самообороні Волині.

Про це йшлося під час прес-конференції Самооборони Волині 18 грудня у Луцьку.

Зі слів координатора Самооборони Волині Андрія Хведчака, представники Правого сектора говорять, що думали, що мікроавтобус везе помпу для незаконного видобутку бурштину. Вони розпочали стрілянину по бусу, проте виявилося, що у ньому їхало двоє активістів Самооборони. Дії активістів Правого сектора, на його думку, можна пояснити азартом, емоціями, проте він визнав, що так робити не можна. Він зауважив, що вже завтра планують організувати круглий стіл, у якому візьмуть участь учасники інциденту.

Окрім цього, Андрій Хведчак зауважив, що звільнення Павла Данильчука з посади очільника Правого сектора Волині не варто пов’язувати з видобутком бурштину. Він розповів, що збори районів Правого сектора відбулися 10-11 грудня і про рішення щодо відставки Павла Данильчука йому було відомо ще за добу до того, як інформація про це була оприлюднена.

Активіст наголосив, що дехто просто намагається посварити дві структури, які можуть щось змінити в країні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 51
Андрій Показати IP 18 Грудня 2014 16:29
І Самооборона і ПС замішані у видобутку бурштину. Просто не поділили сфери впливу, Зараз цим питанням займається Лапін зі своїм другом Шпигою. Але Шпига отримує копійки в порівнянні з Лапіним. В цю тему хотів вписатися Данильчук, але отримав по шиї... ось і вся історія
месник Показати IP 18 Грудня 2014 16:30
Чи ви відсталі вже зовсім!!! Хведчак так легко про це говорить!!! А нічого страшного що стріляють з вогнепалу? Сьогодні вони між собою стріляються, а завтра почнуть простих людей глушити!!!! Заборонити ці два угруповування!!! Всіх на..й на Ато!!! Під суд!
ІМХО до месник Показати IP 18 Грудня 2014 16:37
коментар було видалено
тактак до месник Показати IP 18 Грудня 2014 21:27
А служби Шпиги читають і мовчать, що у пацанчиків зброї по саме нехочу, Данильчук і Ко. понавозили, а міліція і СБУ і не помічають нічого? Країна ідіотів...:(
Анонім до месник Показати IP 22 Грудня 2014 15:47
90сті повернулись!))) слава майдану та хероям
ПС і СО Ху%%о Показати IP 18 Грудня 2014 16:43
Хведчак та говорить про огнєстрел як про рогатку. На емоціях були.!!!! Всі дураки, а вони розумні. Подавитесь ви всі тим бурштином і в тих ямах сдохните. Спустити жир з Хведчака на мило.
Андрей Воронов Показати IP 18 Грудня 2014 16:47
А почему никто не задался вопросом о стрельбе как таковой, откуда у быков из ПС и Самообороны вообще оружие? Оно зарегистрировано? Отстрел патронов в неположенном месте вообще то административно наказуем, а стрельба по человеках еще и криминал. Или теперь каждый орк может купить левый ствол и стрелять когда и где ему вздумается?
ІМХО до Андрей Воронов Показати IP 18 Грудня 2014 16:52
Вони не купують. На тиждень-два їдуть на схід, а потім повертаються з повними торбами всякої-всячини. Не читали хіба, як їх під Львовом міліція накрила, коли вони додому "трофеїв" цілий арсенал везли. Ехо війни, що уж...
Андрей Воронов до ІМХО Показати IP 18 Грудня 2014 16:57
Эй, какое эхо войны, что за бред вообще? Или мне пойти в УМВС и напомнить им где у нас офисы ПС и Срамообороны? Это делается за 15 минут, приезжают маски шоу и забирают всех до выяснения, находят левые стволы и БК и всех под суд за мародерство, хранение и сбыт!
ІМХО до Андрей Воронов Показати IP 18 Грудня 2014 17:00
У вас, як в громадянина України, є право написати звернення в прокуратуру з проханням про роз'яснення щодо того, на яких підставах: 1) Організації ПС і СОВ озброєні, 2) На яких підставах вони займаються видобутком бурштину, який є НАЦІОНАЛЬНИМ, НАРОДНИМ надбанням (як і ліси, річки і т.п.). А щодо того, чому немає збоку міліції реакції, то все очевидно - рука руку миє. Поки вони комусь вигідні, їх не чіпатимуть.
Андрей Воронов до ІМХО Показати IP 18 Грудня 2014 17:09
Дякую, піду і напишу
ПС до Андрей Воронов Показати IP 18 Грудня 2014 18:11
Шпигу призначав на посаду ПС і Самооборона. Так на кого і яку заяву ти напишеш????
Анонім до ПС Показати IP 18 Грудня 2014 21:08
до ГПУ, СБУ та МВСУ до Києва тоді тільки буде у мсцевій прокуратурі та в УМВС області реакція....перевірено...діє.
Лучанин Показати IP 18 Грудня 2014 16:50
На Волині, як і в Україні в цілому, фактичними господарями життч є банди з ріними назвами і провідниками, які гризуться між собою як павуки в банці.
ІМХО Показати IP 18 Грудня 2014 16:55
Адміни, харош коменти чистити? Ви в долі чи що?
цвях Показати IP 18 Грудня 2014 16:55
на АТО стрільців..Хведчака активіст пр**шний. ! марять тим що ПС й Самооборона щось да може змінити в Україні..я упевнений що ТАК може, але в гіршу сторону!! Самооборона стоїть на митниці, типу контролює митникіів, люди платять гроші, копає бурштин !! й це не одні факти здирництва грошей із людей ! й ці **ще говорять про те що вони та й щось контролюють, й за людей думають
Олег Показати IP 18 Грудня 2014 17:03
ПР і Самооборона це дві структури які складуть основу майбутьнього рекету в Україні. А так як Хведчак спокійного говорить про стрілянину то у мене враження що він хворий. Завтра ди-ли вийдуть на вулицб фури перестріляє бо думатимуть що там поппи.
ІМХО до Олег Показати IP 18 Грудня 2014 17:04
Це і минулі рекетири і майбутні і теперішні. Білий, думаєте, чим в 90-х займався? Сою вирощував?
віто Показати IP 18 Грудня 2014 17:37
Ні для кого не секрет, що до незаконного видобутку бурштина долучився Шпига. 900 баксів з помпи за ніч на дорозі не валяються. Хто пролоббіював його призначення? Так, Правий Сектор. Свого часу ПС оголошував Авакову війну після вбивства Білого. Потім все затихло. Чому? Домовились. Данильчук опинився між своїми побратимами з одного боку та Шпигою з Самообороною з іншого. Як тільки поліз, куди не треба, миттєво по дзвінку Яроша був знятий. Кінець історії. А може, лише початок.
макеевчанин Показати IP 18 Грудня 2014 18:03
тааак,основу Волынского патриотизма я понял ,теперь с другими областями надо разбираться. )))) Все просто,ищи кому выгодно .
караул Показати IP 18 Грудня 2014 18:17
ужасть! "везли помпу"!!! зразу під розстріл!!! без суда і слідства!!! вєрним путьом ідьом таваріщі
ку Показати IP 18 Грудня 2014 18:45
Ну шо там пацани я так думаю ще місяць два і можна відміняти шенгенські візи. Нарешті ми досягли рівня Європи, у міліції під носом незаконно добувають бурштин при цьому охорону здійснює громадська організація у якої вогнепальна зброя яку вона на нервах застосовує СУПЕР, пошсалять по машинам, викинути когось в сміттєвий бак і т.д.. Українці про яку Європу ви мрієте коли виж самі повернули дикі 90-і, у більшості з вас там навіть грошей обід не вистачить СХАМЕНІТЬСЯ. Ви тільки ВДУМАЙТЕСЬ в дану новину, вам не страшно, що далі буде?
впевнений Показати IP 18 Грудня 2014 18:59
що всі ці публікації не тільки СБУ моніторить , а й зарубіжні служби ....
доповнення до впевнений Показати IP 18 Грудня 2014 19:08
можливо не всім Волинянам відомо , що у Грубешові уже подавно розміщена " радіоелектронна єдностка розпознавча " - розшифровувати думаю не треба , чим вони займаються......
Дончанин до впевнений Показати IP 18 Грудня 2014 19:09
В твоем посте две буквы лишние. А именно: "а й"
справедливий до впевнений Показати IP 18 Грудня 2014 19:18
Чому ті деб. їздять по лісах, хто їх туди пускає. Краще б товстопузів мочили та гроші людям що на сході дали на квартирі що забрали в товстопузів.
месник до впевнений Показати IP 18 Грудня 2014 21:43
Як що нас моніторить МАСАД, шалом Брати!!!! Прошу політичного притулку!!
растем до впевнений Показати IP 19 Грудня 2014 16:44
вн за вчера в топ блогах-http://varjag-2007.livejournal.com/7383894.html
ВЕЛИКЕ Показати IP 18 Грудня 2014 19:12
ЗАПИТАННЯ до ШПИГИ:" А хто тим придуркам дозволив мати і застосовувати зброю,хоча і між собою? І КОЛИ!!!?, міліція буде виконувати свої функціональні обов"язки? Міліції,яка протирає штани в кабінетних кріслах,"кришує" крутеликів,сама корумпована з вухами,вона нам і ви шпиго на..й не потрібні.
Анонім до ВЕЛИКЕ Показати IP 18 Грудня 2014 19:25
аналогічне питання до ПРОКУРОРА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ та ГОЛОВИ УСБУ Волинської обл.. Чи кипятком сцять під себе на кріслі з переляку їх тронути. Все так і починалось на Сході.
месник Показати IP 18 Грудня 2014 19:23
Я тепер і не розумію де безпечніше? На Донбасі чи на Волині? Купка ушльопків терористів, промишляэ і нема кому підсрачника дати! Скоро Путіна почнем просити ((((((( це звісно сарказм, але ситуація переходить всі кордони! То Айдарівці з самообороною митницю тероризують, знімають гроші за спокійний проїзд, бурштином почали активно займатися? Хлопці, ви своїх відморозків через біржу знаходите, чи прийомний пункт в Ліпінах зробили? Дивися Андрію, ще донедавна ти з Пашкою по всім програмам на тб ходив, такі друзі,побратими. Де твій побратим зараз? Так ось і тебе це чекаэ! хаменіться і саморозпустіться! Не нагнітайте людську озлобу!!!!
Всезнайко до месник Показати IP 18 Грудня 2014 22:33
Якби не Крим та війна на сході, то ці бандюгани тут вже б такий навели безпредел...
ольга Показати IP 18 Грудня 2014 20:04
Дуже прикро читати коменти,виходить що Самооборона бандити?А те скільки допомагають армії,учасникам АТО ніхто не пиши.Тисячі сухпайків,тонни одягу пересортовано і роздано.А ви тільки і можете брудом обливати.Сидите уроди нічого не робите,а тільки плітки збираєте.прийде час і диванщики зрозуміють що і як.от тільки все одно не вибачаться ,бо уроди!!!!
Анонім до ольга Показати IP 18 Грудня 2014 21:10
ото тебе торкнула. Поділись що нюхаєш, і де придбала?
сусід до ольга Показати IP 18 Грудня 2014 21:11
коментар було видалено
месник до ольга Показати IP 18 Грудня 2014 21:33
В тому і справа, що допоки люди воюють їхні побратими грабують!!!! Шановна!!! Будь яка революція починаэться з пошуку эдинодумців ( що ми саме і робим) а не з пошуку братків рецидивістів ( що і робить ПС та самооборона!!!!)) Подруге ніхто не маэ права заборонити говорити істину!!!!! Чи Ви з шайкою лэйкою, прийшли до влади і думаэте що заткнете Голос Народу???? Х.р Вам і Вашій довбаній владі!!!! Не ображайтеся за грубість Ольга! Ну невже Ви сліпі і не бачите що ми домайданились до жо.и??? Чи вже коли з Вас почнуть знімати золото на вулиці бійці оборони чи ПС, тоді зійде просвітлення??? Але вибачте, но Ви мені нагадуэте пенсіонерок, які кричали '''Юлі Волю''. Вже вродэ випустили, а ті ще досі кричать, так як нічого більш розумнішого не знають!!!!
Месниця до месник Показати IP 19 Грудня 2014 15:07
От чого регіонали-месники так не люблять Юлю? Яценюка люблять, Пороха люблять, Гройсмана люблять, а Юлю ні!
дiагноз до Месниця Показати IP 19 Грудня 2014 16:35
ТП
не пацик Показати IP 18 Грудня 2014 20:04
вже напевно назріло питання -журналістам прийти і під камери запитати Шпигу - чи він знае закон про міліцію : Чомусь дивно що до цього часу немае жодной рекціі - люди зрозумійте якщо так буде дальше діяти міліція то ваші діти скоро і в школу непідуть : Я просто зовсім нерозумію реакцію аж цілого начальника умвс- ? вибачте я нехочу говорити образливих слів навіть при тому що мені відомо
вася Показати IP 18 Грудня 2014 22:56
хлопци треба всим людям зибротысь одын раз як на ривенщыни перекрыты там вси дороги и выгнаты з каландайки всих и ментив и правых и ливых инакше мы будем скитатысь по свиту щоб заробыты копийку а якесь чмо прыйде и буде мыты заробляты милионы а нас даже и влис непустять
КУЗЬМА до вася Показати IP 18 Грудня 2014 23:03
Думаю шо скоро так и буде бо вже досталы
Лучанин Показати IP 19 Грудня 2014 00:27
Я часто захищаю тут у коментах хлопців із пс і самооборони, але щось мені здається, що хлопці починають втрачати контакт із реальністю через вседозволеність... Дивіться, аби ви не стали тими, проти кого боретеся...
Радник Показати IP 19 Грудня 2014 00:40
Зібрати з'їзд сектору і самооборони на стадіоні "локомотив" у Ковелі і з "думкою",що вони приїхали з помпами - зах..ти ,як у Чілі. А потім починати розбиратися,яка була повістка денна!
ВОНО Показати IP 19 Грудня 2014 07:54
коментар було видалено
Олесь Показати IP 19 Грудня 2014 08:57
"Активісти правого сектора стріляли по машині ( самооборони)- ключові слова... Стріляли по машині- І ЩО? Слідство, арешти"активістів"??? Панове- це типова розбірка ( стрелка) "дахів" що кришують напівкримінальний бізнес.. у силі буремних 90- (заля, стукан, потап, харченко...- тепер ПС, самооборона...)..- нажаль менти =теж одна з "криш". Але думаю, павуки домовляться полюбовно... Стрілу наб"ють та "розрулять" Шматок великий, вистарчить всім... А тим часом на сході патріоти гинуть ЗА УКРАЇНУ. Немає слів-ПАДЛЮКИ!!!!
Саша Долар Показати IP 19 Грудня 2014 15:09
Ви собі стріляйтеся між собою, а Лапін лише руки потирає, бо не пустив своїх конкурентів
ЛОЛА Показати IP 19 Грудня 2014 15:47
ЛАПІН КРАСАВА,КУДИ ПРОБИВСЯ.ЖАХ!!!