USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Під Офісом президента мітингує Нацкорпус: запалили димові шашки, поліція застосувала сльозогінний газ

14 Серпня 2021 15:42
Між представниками «Національного корпусу», які прийшли мітингувати під Офіс президента, та представниками Національної поліції сталися сутички.

Про це повідомив директор Департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко у Facebook і сайт Нацкорпусу, пише Українська правда.

«Учасники акцій протесту на Банковій не захотіли пройти перевірку на вміст небезпечних предметів перед допуском до ОПУ і спровокували сутички із силами правопорядку. Вони змушені були застосувати поліцейські заходи примусу.

МВС України наголошує: кожен, хто пройде перевірку на відсутність небезпечних предметів буде вільно пропущений на площу перед ОПУ», – написав Шевченко.

На місці подій запалили димові шашки.
Як видно з відео, оприлюднених націоналістами, вони намагалися прорватися крізь стіну правоохоронців.
Правоохоронці розпилюють сльозогінний газ, заявляють у Нацкорпусі.

Нацкорпус зібрався на Майдані Незалежності і пройшов колоною до Банкової, аби на мітингу вимагати відмовитися від імплементації т.зв. «формули Штайнмайера» в українське законодавство і від відновлення подачі води в Крим.
Продовжувати акцію представники Нацкорпусу планують під будинком Зеленського.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
українець Показати IP 14 Серпня 2021 16:09
Цікаве і потрібне вже починається.
Народна прокуратура до українець Показати IP 14 Серпня 2021 16:59
Що ж таке цікаве починається? Чому ці клоуни прийшли до офісу Президента не тоді, коли він працює і, теоретично, може з ними зустрітись, а у вихідний?Н апевне, в інші дні не мають часу за рекетом забудовників і ритуальників? І до чого пікет під будинком, в якому Зеленський не проживає в даний час, адже знаходиться у Кончі-Заспі? І ще одне: провести нормальний мітинг, без мордобою, не можна? Розуму вистачає тільки на те, щоб кинути димову шашку і написатии на стіні слово з трьох знайомих їм букв, бо більше не змогли осягнути у школі?
Степан (Крымчанин) Показати IP 14 Серпня 2021 16:18
Что?-опять?
Анонім Показати IP 14 Серпня 2021 16:40
хочу нагадати, що цим агресивним націоналістам майже нічого боятися в ОП для них створено цілий відділ, який їх виправдає після будь якого рішення суду "она же мать" "вони ж воювали"
ще не зовсім свідоми Показати IP 14 Серпня 2021 17:05
Помилка влади, що на початках так званий рух (збіговисько нациків) не заперли в дурку
Вау Показати IP 14 Серпня 2021 17:13
Просто виродки. Їдьте туди де сонце сходить і там мітингуйте
Євросоюз Показати IP 14 Серпня 2021 17:57
В нормальній країні цих моральних виродків поставили б поза законом і заборонили раз і назавжди.
Ігор луцький до Євросоюз Показати IP 14 Серпня 2021 19:48
Через таку владу у нас країна не ,,нормальна".
Арафат Показати IP 14 Серпня 2021 19:38
Правильно роблять!
Клава Показати IP 14 Серпня 2021 19:49
Мля !!! Нема на них Лукашенка - за 24 години усі б були на нарах !!!
Почали б Показати IP 14 Серпня 2021 20:24
з тебе, бо ти клава)))
123 Показати IP 14 Серпня 2021 20:33
Як може робити це поліція, вони ж не міліція і не беркут. Вони не такі. Ну де крикуни 2014 року, чому сховались, мовчите. Давайте кричати ганьба, чому мовчимо. Нацкорпус заслуговує підтримку, її представники були в перших рядах на фронті.
Коля Показати IP 14 Серпня 2021 20:35
Зараз пукіну вигідно, щоб Меркель в Україну не приїхала через громадські протести, наприклад. І легко це організовує.
Лесник Показати IP 15 Серпня 2021 08:35
В Европе, все тусовки под дверью президента, разгоняют броневиками с водомётами...хладнокровно и независимо от того, кто там скачет... резиновые пули и слезоточивый газ. Молча и настойчиво. А тут одно соплежуйство со стороны силовиков...их просто нет.
??? до Лесник Показати IP 15 Серпня 2021 09:28
да неужели? особенно во Франции! или для тебя єто не Европа?
987 Показати IP 15 Серпня 2021 10:37
Яка б не була влада, підтримуємо її дії, чи ні, це влада, це держава. Тому, ставлячи в рамки тих, хто переступає закон, влада цілком і повністю виконує покладені на не функції.Давно пора припинити закон вулиць, хто більше покричить, того і слухають. Хватить анархії.