USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

Порошенка чекали в Ковелі на холоді півтори години, тітушки виривають плакати з питаннями. Відео

14 Березня 2019 19:24
Петро Порошенко о 19:20 нарешті дістався Ковеля, де його чекали понад півтори години.

Зауважимо, до сцени пропустили лише людей, яких спеціально звезли автобусами, за списками. Решту ж відтіснили металевим парканом.

Волиняни на зустрічі принесли банери з питаннями «Свинарчуків за ґрати», «Хто покриває бізнес на крові?». Та коли гарант з'явився, тітушки повиривали плакати та агресивно відтіснили усіх, хто вигукував гасла на плакатах та що Порошенко нічого доброго для українців не зробив.

З натовпу спитали, чому він переслідує блогера Анатолія Шарія, президент проігнорував питання.

Коротко виступивши перед волинянами, Порошенко поспішно поїхав. Його виступ тривав менш, як півгодини.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПОРОШЕНКО З ПЕРЕДВИБОРЧИМ ВІЗИТОМ – НА ВОЛИНІ. ТРАНСЛЯЦІЯ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
253 Показати IP 14 Березня 2019 19:37
Кому ваші плакати здалися!!!
Ощасливлена Волинь Показати IP 14 Березня 2019 20:01
Появився КонЧенИй!
Бандерівець до Ощасливлена Волинь Показати IP 14 Березня 2019 21:23
Ти про себе? Самокритично.
дідо Показати IP 14 Березня 2019 20:14
Волинь вітає свого Президента.
серж Показати IP 14 Березня 2019 20:54
порох красавчик
Луч до серж Показати IP 14 Березня 2019 23:00
Чим?
Ковель Показати IP 14 Березня 2019 21:02
Брехун, брехун, ще раз брехун. Людей звозили для ціїєї зустрічі таких, яких треба. Чув інструктаж правоохоронцям - "наші люди в перших рядах", " не чіпайте тих, хто виводить провокаторів з плакатами - то наші люди", "Петро Олексійович болісно реагує на провокацції", " хто скаже кодове слово "атлант" - не чіпати - наші люди" і т.д. Брехун і ще раз брехун. Плакати дійсно виривали тітушки з рук людей.Хоча, думаю, що це ні тітушки, а працівники органів....
факт Показати IP 14 Березня 2019 21:47
Немає вже чим крити і тому чим скоріше втікає від людей.Пробрехався з потрохами.Ні встиду,ні совісті. Народ не вірить.І______________НЕ ПРОГОЛОСУЄ!!!!!
Елен Показати IP 14 Березня 2019 22:27
в Днепре тоже людей сгоняли принудительно на встречу с Порошенко
Ігор Демчук Показати IP 14 Березня 2019 22:40
Ви подаєте не об'єктивні новини!!! Люди не вірте всьому, що написано у цій статті, жителі Ковеля дуже тепло сприйняли виступ нашого ПРЕЗИДЕНТА !!!
лучанка до Ігор Демчук Показати IP 15 Березня 2019 00:05
Ви маєте на увазі , так тепло, що аж би задушили в обіймах, якби дорвалися до тіла? У іншому разі, Ковель- місто мазохістів.
Волиняка до Ігор Демчук Показати IP 15 Березня 2019 00:30
Лизнув! Зачьот! Копійчину заробив!
ВОЛИНЬ до Волиняка Показати IP 15 Березня 2019 09:18
Його дуже в Луцьку чекали. Як би він пояснивши біля стели "Небесної сотні". За що люди віддали своє життя? Я вважаю присутні люди і АТОВЦІ йому б пояснили.
Волиняка до ВОЛИНЬ Показати IP 15 Березня 2019 10:57
Звичайно пояснили б! Через те і не приїхав!
babaika Показати IP 14 Березня 2019 23:33
І смішно,і грішно...Як висвітлюють приїзд президента в Ковель(аплодують,обнімають,цілують)...Фу-аж бридко!!!!!!А починалось так:близько 16.00 комфортабельні автобуси під"їжджали до ДЮСШ,спочатку виходили "керівники" зі списками,а потім прості люди.Люди групами прямували в центр міста,а автобуси з"їзджали на прилеглі вулиці(О.Пчілки,Драгоманова).Президента чекали на 17.30,він не з"явився.Люди почали розходитись по магазинах,кафе(було дуже холодно!!!!!).До нас в магазин заходило кілька груп людей.Казали,що приїхали примусово(дорожать роботою,працівники бюджетної сфери) з Рожищенського р-ну,Вол.-Волинського,Ратного.Були і пенсіонери,вони за гроші.Не назвали суми,але повідомили,що "керівникам" -1000грн. Ось так "ШОКОЛАДНИЙ" преться на другий тур.А десь іде ВІЙНА,гинуть ПРОСТІ МОЛОДІ ХЛОПЦІ......ГАНЬБА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Микола до бабайки до babaika Показати IP 15 Березня 2019 02:57
Вже дітей не лякаеш?
Однозначно! до Микола до бабайки Показати IP 15 Березня 2019 09:57
Якби ж ті хлопці знали, за що гинуть, за корупціонерів та брехунів офшорних ,а так ..їх мають і далі іматимуть заради своїх товстих кишень.Розум й совість понад усе!
123 Показати IP 15 Березня 2019 10:47
Цікаво, яка ІТ компанія, створила стільки ботів в інтернеті. Жодної людини особисто не знаю, яка готова голосувати за цього д%%іла.
Віджай Показати IP 15 Березня 2019 11:58
Дивує з яким ентузіазмом і завзятістю працює вся прогнивша так звана правоохоронна система на свого "царя"...Невже у них немає почуття власної гідності і хоч трішки людяності?Народ викине на смітник цю "шоколадну" начинку.Залишилось недовго.......