• EUR 39.85 40.20
  • PLN 9.86 10.10

«Шахтар» розгромив «Волинь». ВІДЕО

9 Вересня 2011 22:04
У стартовому матчі 9-го туру підопічні Мірчі Луческу розгромили команду Віталія Кварцяного з рахунком 5:1.
«Гірники» оформили комфортну перевагу ще у першому таймі: забили до перерви чотири м'ячі, але й не реалізували ще 5-6 гострих моментів. Про це пише Проспорт.
На 18-й хвилині Фернандіньо підхопив м'яч в центрі поля, пройшов до штрафного майданчика і віддав ліворуч на хід Луїса Адріано. Останній увірвався в штрафний майданчик і пробив повз Віталія Неділька.
За дев'ять хвилин Ярослав Ракицький обіграв суперника на лівому фланзі і навісив на лінію воротарського майданчика. Ніким не прикритий Едуардо ударом головою відправив м'яч у сітку.
На 34-й хвилині Жадсон заробив штрафний удар і чудово його виконав, відправивши м'яча у «дев'ятку».
А за три хвилини Дмитро Чигринський зі своєї половини поля закинув м'яч за спини захисників на хід Адріано. Луїс вискочив один на один з Недільком, прокинув м'яч повз воротаря, відправивши його у порожні ворота.
Гол престижу лучани забили на 52-й хвилині. Після розіграшу кутового найкращий бомбардир чемпіонату Майкон проштовхнув м'яч у сітку.
Однак останнє слово було за господарями «Донбас Арени», які, упустивши чимало нагод у другому таймі, реалізували контратаку.
На 84-й хвилині Жадсон віддавав пас на Дугласа Косту, але м'яч рикошетом потрапив до Ракицького. Неділько кинувся на захисника «Шахтаря», але той встиг підсікти м'яч над воротарем. А Коста ударом в падінні через себе відправив сферу у порожні ворота.

Могли "гірники" забити ще 2-3 м'ячі, але не реалізували 100-відсоткові моменти на останніх хвилинах гри.

Отже, "Шахтар" як мінімум до неділі повернув собі лідерство в чемпіонаті. А якщо "Динамо" не обіграє "Іллічівець" з різницею у чотири м'ячі, то "гірники" залишаться на першому місці.

Для "Шахтаря" перемога над "Волинню" особлива ще й тим, що це 1100-та перемога цього футбольного клубу.