USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

«Будуть непопулярні рішення»: нардепка розповіла, в якому випадку мобілізують жінок

19 Грудня 2023 09:14
Нардепка Інна Совсун заявила, що до мобілізації жінок в Україні може дійти, якщо це потрібно для оборони.

Про це інформує УНІАН.

«Будуть непопулярні рішення. Я не заперечую, що до мобілізації жінок ми можемо дійти. Якщо це потрібно для оборони, значить це потрібно для оборони. Якщо є обґрунтування, інструмент і механізми – треба говорити. Основні питання – на яких посадах будуть жінки, чи є для них форма і забезпечення, чи будуть мобілізувати тих, у кого діти, або закриють для них виїзд за кордон. Ще важливе питання, а ТЦК зможуть потягнути?» – зазначила вона в коментарі українським ЗМІ.

Читати ще: У Раді готують великий законопроєкт про мобілізацію в Україні. Що відомо

Нардеп вважає, що тема чутлива і простих рішень не буде: «Має бути заява – друзі, ми або програємо війну, або потрібно приймати складне рішення про мобілізацію жінок».

Раніше народний депутат Мар’яна Безугла заявила, що Верховна Рада готує законопроект, згідно з яким зміниться мобілізація та її правила, перелік осіб, які мають право на відстрочку, механіка військового обліку, рекрутингу та звільнення зі служби.

Жінок пропонують мобілізувати, зокрема, на оборонні підприємства.

«Щодо служби жінок, то у проекті закону юридично виписано зараз так... Жінки, які перебувають на військовому обліку, можуть бути призвані на військову службу або залучені для виконання робіт із забезпечення оборони держави у воєнний час», – поділилася політик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анонім Показати IP 19 Грудня 2023 09:40
Добре, що хоч половину суспільства попередять
123 Показати IP 19 Грудня 2023 09:40
Остання лінія оборони. І форми їм не треба.
Корiнний лучанин Показати IP 19 Грудня 2023 10:31
А що,ранiше ви видавали"популярнi"рiшення. Клоуни.
232 Показати IP 19 Грудня 2023 11:01
Вони або безнадійні мрійники-теоретики, або дрімучі невігласи. Всі тверезо мислячі закордонні військові експерти закликають врешті залучати до війни ту категорію населення, яка здатна ефективно воювати - молодь. Це об'єктивно, бо фізичний стан молодших за віком дає можливість вести бойові дії достатньо ефективно. Так є у всьому світі і у всі часи. Але наша влада вперто намагається вигадати свій власний велосипед і виношує плани мобілізувати дідів по 60-70 років і жінок. От питання: вони живуть реальним життям чи "країною в телефоні"? Вони взагалі розуміють, яка ефективність таких "солдатів"? Чи просто потрібно винищити цю категорію населення?
До гниди до 232 Показати IP 19 Грудня 2023 11:53
Мають йти всі але не ти. Так? Молоді, старі, криві але не ти. Ти почекаєш.
232 до До гниди Показати IP 20 Грудня 2023 01:23
ти про мене нічого не знаєш, тому заткни свою пельку, істеричний боягузе
123 до 232 Показати IP 19 Грудня 2023 12:04
А молодь з вилами піде воювати на танки та літаки? Питання ж не лише у віковій категорії солдат, а й в зброї яку вони мають. Артилерія, літаки, танки, дрони, а у нас цього катастрофічно мало
232 до 123 Показати IP 20 Грудня 2023 01:27
А яке це має відношення до поновлення втрат особового складу?
123 до 232 Показати IP 19 Грудня 2023 12:19
то на твою думку краще винищити молодь?
232 до 123 Показати IP 20 Грудня 2023 01:24
на мою думку, краще забезпечити ефективність на полі бою
Не гой до 232 Показати IP 19 Грудня 2023 12:37
Ти зовсім не бачиш головної мети і піраміди світової мафії... обмежений в знаннях..
Годую троля до 232 Показати IP 19 Грудня 2023 13:16
А чому це покоління не виховувало інакше своїх умовно благополучних дітей? Зараз умовно благополучна молодь не спішить народжувати до 35-40 років, кар'єра, гроші, потім діти... Пропонуєте зробити сексуально і сімейно непривабливим (відсутність кінцівок, пошкоджений характер, набуті хронічні хвороби, гепатит Ц після переливання крові) значну кількість чоловіків? Благополучних дівчаток все ж те покоління не виховало в дусі прийняття мужчини, як безумовного авторитету, ще більше виїдуть і шукатимуть як вийти заміж за європейців. Це всього лише приведе до світу без українців ще більше, ніж зараз все йде до України без українців
?! до 232 Показати IP 20 Грудня 2023 09:40
Вони козачки заслані,- ОМАНСЬКІ!!!
до 232 Показати IP 19 Грудня 2023 12:52
Вони не мрійники. Вони закінчена мр.зота.
ОДІН. Показати IP 19 Грудня 2023 13:05
ПО САЛОНАХ КРАСИ ХАЙ ІДУТЬ ТЦК....
Семен Показати IP 19 Грудня 2023 13:49
Мабуть комусь це дуже порібно, розхитувати човен. Щодня одне і те, - мобілізація, мобілізація, мобілізація... і жодного посилання на якісь прийняті нормативні акти, рішення влади чи хоч якась конкретика. Ні. Якась жіночка сказала іншій жіночці десь у туалеті ВР, між засіданнями що можливо колись, десь, якщо, і т.д. Люди!!! Схаменіться!!! Ну навіщо ви гризете одне одного без причини?! На ворога краще свою енергію направте. Якщо буде така потреба, то всім доведеться братись за зброю. І ніхто нікуди не сховається. Ці всі намагання сіяти вражду між людьми, ділити на багатих і бідних, щирих і підлих, на 23% і 73% вигідні лише нашим ворогам. Свобода слова і свобода обливати одне одного помиями далеко не одне і те ж, а під час війни і поготів. Є лише ми і вони, захисники і вороги, іншого поділу бути не може.
БУЛЬДОЗЕР ЦИНІЗМУ. Показати IP 19 Грудня 2023 14:16
ТРОЄ ДІТЕЙ НАРОДИЛА-В АРМІЮ.
Питання Показати IP 19 Грудня 2023 15:46
Коханої своїх теж мобілізують?
Гіпотеза до Питання Показати IP 19 Грудня 2023 19:32
Трохи не так. Вони ж піастри і в них не коханки, а коханці, вони й так мобілізаційнозобов'язані))))
Вікторія Показати IP 19 Грудня 2023 21:24
На початку війни багато чоловіків пішли добровольцями для того, що б їх жінки та діти були в безпеці, щоб до них не добралися рускіє асвабадітєлі, щоб їх близькі були в безпеці. І так , що ми маємо, до жінок і дітей тих воїнів зараз добираються українські парламентарі, які так і хочуть знущатися з народу. Питання за, що воюють наші воїни.? За свої сім'ї, за вільну Україну чи за тих бюрократів, які ще недостатньо накрали , банально не набили свої кишені. Бо давайте не забувати війна дорівнює гроші, багато грошей.
Олександр до Вікторія Показати IP 21 Грудня 2023 11:21
А я із тексту статті зрозумів, що жінок у крайньому разі планують мобілізувати лише на стратегічні та оборонні підприємства, а не на фронт. Так що не дзюрте