USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Військові луцького аеродрому звернулися до волинян за допомогою

10 Квітня 2014 09:09
Військове летовище у Луцьку приведено до вищих ступенів бойової готовності, однак армійці просять волинян про допомогу.

Про це розповів заступник командира луцького аеродрому по роботі з особовим складом майор Андрій Вдовіцин, - повідомляє IA ZIK.

За словами Вдовіцина, зараз луцький військовий аеродром перебуває у вищому ступені бойової готовності. Але для більш ефективної роботи потребуються додаткові матеріально-технічні засоби. «Зокрема акумуляторні батареї 6 СТ 90, 6 СТ 190 та 6 СТ 75. Також нам потрібні шини до автомобілів на базі КРАЗ-258 та «Урал-4320». Це – основна негайна потреба на даний час», – каже заступник командира летовища.

За його словами, громада активно допомагає військовій частині. Люди, привозять просто на КПП акумуляторні батареї, звертаються із запитаннями, що потрібно. Наприклад, першим до летовища на КПП акумуляторну батарею привіз Павло Клімчук, купивши її на власні кошти. «Ця людина – не олігарх, не крутий бізнесмен», – зазначив Вдовіцин.

На ще одному підприємстві керівник колишній військовий, а колектив – кілька дівчат. «То вони за власні кошти закупили десять вогнегасників нам на аеродром», – розповів Андрій Вдовіцин.

За його словами, переказали кошти і працівники Луцької міськради, окремих навчальних закладів.

Довідка.

За інформацією щодо надання допомоги військовим частинам на території Волинської області можна звертатися в координаційний центр за номерами телефонів: (063) 020 51 77, (066) 112 62 43

Кошти для допомоги можна переказувати на благодійний рахунок:

р/р 26006055500199 в ПАТ «ПриватБанк»

МФО 303440

Код 20129977

Отримувач: Волинська обласна організація Української спілки ветеранів Афганістану.

Зібрані гроші будуть використані на потреби забезпечення військових частин Збройних сили України, інших військових формувань України, дислокованих на території Волинської області.

Щодо потреб обласного військового комісаріату можна довідатися за номером телефону: (0332) 25-25-21.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
треба Показати IP 10 Квітня 2014 09:53
взяти з тих хто розпилював там де той пан родом з чорторийська-молоде дарування міськради?що завраз розвалює?які мегапроєкти в полішука?
))) Показати IP 10 Квітня 2014 10:20
В кожен банк Луцька по трохи.,починаючи з Приват. Люди і так скоро не будуть мати за що жити!
Бодан Показати IP 10 Квітня 2014 10:40
УРА! Революция! а за ней Голодомор. Что хотели, то и получили. УКРАИНУ всю разграбили и всю продали наши новые киевские власти....
Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 11:04
Жах-просіть в американців в гейропейців.Де там Польща,Ештон і не забудьте печево від Нуланд.Нехай хунта київська вам і допомогає.
товаріщ до Анонім Показати IP 10 Квітня 2014 11:07
сіржант.отдохнітє
титушко Показати IP 10 Квітня 2014 11:37
Немае зброi мамо... ни грошей, нi сала, Iжу шукаемо як пацюки в полях, Наш командир...всiм обiцяв - Героям Слава! А в понедiлок курва здався Москалям!
я Показати IP 10 Квітня 2014 12:26
http://www.utro.ua/ru/ekonomika/dlya_pravitelstvennyh_stolovyh_nakupili_yagnyatiny_po_380_grn_kg1397117896 Хай депутати, олігархі скинуться!!!!!!! Треба як в Росії, Путін общіпав своіх олігархів, хочаб на 10-20%
Аня Показати IP 10 Квітня 2014 12:27
Як ви вже дістали дай,дай,А,хто то нам дасть? У нас мізерні зарплати, а ще менші пенсії зап40 років стажу. Ви все розікрали, мільярдерами стали, і далі вам дай.А не вдавитесь.До Єремеєва,Івахіва до всіх бандитів, які сидять у кріслах чиновників, банкрів хай дають.Ми скоро на цю пенсію навіть пачки ліків не купимо,бо задушите нас не кажучи чи заплати мо за житло будемо жити на вулиці. Господи допоможи нам жити,а вони щоб подавилися вже ,що накрали і далі крадуть,бо не міняється нічого ці ж самі рвуться до крита,що були тільки перевертаються на іншу сторону.
Я Показати IP 10 Квітня 2014 14:56
Главная / ЭКОНОМИКА Для правительственных столовых накупили ягнятины по 380 грн/кг 10 апреля, 11:15 | Утро.UA 7 миллионов гривен выделят из бюджета страны на продукты питания для правительственных столовых №1 по ул. Банковая и №2 по ул. Шелковичная, 1. Издание "Наші гроші" ссылаясь на информацию Вестника госзакупок сообщает, что ГП Государственное управление делами («ДУСя») по обслуживанию официальных мероприятий «Гарант-сервис» по результатам тендеров заключило ряд соглашений на поставку продуктов питания на общую сумму 7 млн гривен. Так, например, мясо и мясопродукты обойдутся в 4,45 млн гривен. Ягнятина - 380 гривен за кг, свиная корейка на кости – 69 грн/кг, свиная корейка без кости - 72 грн/кг, свинина запеченная в черносливе - 81,59 грн/кг, говяжий язык в сале - 97,87 грн/кг, Дарницкий балык - 161,81 грн/кг. Еще 2,55 млн гривен будет потрачено на молочные продукты и сыры. Особого внимания заслуживают следующие сорта сыров: итальянский "Пармиджано Реджиани" - 351 грн/кг, итальянский "Грано Падано" - 264,6 грн/кг, французский "Мини Бейби Бель" - 218,75 грн/кг. Что касается тендеров на закупку фруктов, рыбы и других продуктов, то "Гарант-Сервис" пока их не объявлял. Многие пользователи соцсетей крайне негативно отреагировали на столь дорогие продукты для правительственных «общепитов». По мнению обычных украинцев, подобные затраты выглядят нелогичными на фоне экономического кризиса, урезании соцпрограмм и замораживании минимального прожиточного минимума.
Майор Показати IP 10 Квітня 2014 23:42
Нинішнє нагнітання ситуації із мобілізацією та допомогою армії дуже подібне до свинячого грипу в 2009 році. А на екранах телевізорів і шпальтах газет все ті ж обличчя "мобілізаторів", що й "борців" із свинячим грипом. А чи не допомагає народ України будівництву і оздобленню нових межигірь?
взгляд из-за Днепра Показати IP 10 Червня 2014 03:04
Вам что ни дай всё равно разворуете. НАТО вам и сухпайки и бронежилеты подарило, сухпайки продали гражданским, а бронежилеты своим же бойцам продавали. ПОЗОРИЩЕ. Вы торгаши а не бойцы. Правильно говорят: хохол родился, еврей заплакал. Это про хохлов, не надо путать с украинцами.