USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

Мільйони у валізах, елітні авто, ділянки й коштовності: на незаконному збагаченні викрили депутата Рівненської облради

25 Листопада 2023 13:17
У незаконному збагаченні на мільйони доларів викрито депутата Рівненської облради – заступника директора регіонального лісового офісу ДП «Ліси України». Його затримали.

Про це повідомляє Офіс Генпрокурора.

За даними джерела УП, йдеться про Віталія Суховича. До лютого 2023 року він обіймав посаду начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства. Потім перейшов на одну з керівних посад в створеному на його базі Поліському лісовому офісі ДСГП «Ліси України».
Читати ще: У ДП «Ліси України» анонсували жорсткі кадрові чистки

Правоохоронці провели обшуки за місцем його проживання та роботи, а також у близьких родичів і наближених осіб. Виявлено та вилучено гроші в національній та іноземній валюті на загальну суму майже 150 млн грн, ювелірні вироби, золоті злитки, зброю, три елітні автомобілі та інше майно.
Також посадовець володіє земельними ділянками у Рівному, зареєстрованими на наближених до нього осіб, на яких організував будівництво котеджів.
Наразі затриманому вручено письмове повідомлення про підозру, яке підписав заступник Генерального прокурора.

Розглядають питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

У ДП «Ліси України» заявили, що ще пів року тому було ухвалено рішення усунути Суховича з посади та звільнити з підприємства. Проте він тривалий час перебував на лікарняному, використовував інші приводи та перешкоджав звільненню.

«ДП «Ліси України» сприяє розслідуванню, сподівається на доведення справи до завершення та притягнення винних до відповідальності. Ми також наголошуємо, що резонансна історія з Суховичем не остання. Зібрано великий масив фактів, за яким проведено роботу, тож очікуємо ще більше гарних новини від ДБР та інших силовиків», – йдеться у повідомленні.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Василь Показати IP 25 Листопада 2023 13:44
Вже було багато різних затримань-і який результат?Він що,один крав?Скаже,що в дивані кошти друзів. І друзі його виручать.
Анонім до Василь Показати IP 25 Листопада 2023 14:52
Василь, тебе можна призначати на посаду криміналіста. Тільки освіта бідненька - багато помилок в простих реченнях.
Анонім до Василь Показати IP 25 Листопада 2023 15:47
як того митника, що пакети з кешем віз на Київ
Фіма до Василь Показати IP 25 Листопада 2023 16:33
Цікаво, коли відпустять під заставу, і як швидко побачимо його в Монако.... ще ні одного такого не посадили.....
Андерсон до Василь Показати IP 25 Листопада 2023 17:22
І шо зараз відпустити? з чогось треба починати? як хочеш результат, йди перший здай свої права на автотранспорт, яки ти купив. а ще краще йди в поліцію, покажи приклад. Таке враження, що крадіїї в владі з Нібіру прилитіли, а не вийшли з таких самих Василів
Андрій Показати IP 25 Листопада 2023 14:26
Ну справді демонстрація коштів це що ? ну людина будувала котетжі отримувала кошти і що? де папери і факти того що він крав на посаді? а то з таким підходом можна і до пенсіонера після отримання пенсії прийти з обшуком і гроші хай в меншій кількості пофоткати....
ветфельдшер до Андрій Показати IP 25 Листопада 2023 18:14
Тобі важко щось відповісти, тому що ти - рафінований ідіот. І розкидаєш по сайтах свій послід лише тому, що маєш акаунт і знаєш літери алфавіту. Можливо, навіть не усі.
Андрій до ветфельдшер Показати IP 25 Листопада 2023 22:37
Ваша мама певно з КПСС тільки вони так ненастиво не любили багатих.... заспокойтесь зараз не 33 рік і не рік розкуркулення наявність коштів це не завжди злочин ... проте спадковість певно тягне.....
Аут до ветфельдшер Показати IP 26 Листопада 2023 10:39
Щось по суті скажете, окрім як пролетарське обурення висловлювати? По суті, то якісь факти, докази і їм подібне... Але то навряд, ваше діло від свиней гній відкидати і на тому все.
33 квартал Показати IP 25 Листопада 2023 14:34
не правда..все это нажито непосильным трудом и на крови украинцев!!
ABC Показати IP 25 Листопада 2023 15:03
Скільки то нашого українського лісу лежить у тих пакетах із євро...
Сергій Показати IP 25 Листопада 2023 15:21
І як завжди нічого йому не буде,просто забув поділитись!
Зелений Показати IP 25 Листопада 2023 17:01
Бідує.. у нас трохи більше
Ірина Показати IP 25 Листопада 2023 17:05
Це на цих фото частина лісів України, ще частина десь на Волині. Ліс,бурштин, і т.д. Крадуть безбожно.
Ще не зовсім свідоми Показати IP 25 Листопада 2023 17:07
Голова Нацбанку - в розшуку, Голова Верховного Суду - в СІЗО, бувший член Ставки Головнокомандувача щойно з СІЗО вийшов під заставу. То що від бідного лісника хочете?
А Показати IP 25 Листопада 2023 17:10
Може на користь ЗСУ конфіскують??? Не вірю ,вийде по заставі...
Хах Показати IP 25 Листопада 2023 17:17
Бо вміє і може... Не те що ви, писаки диванні!
ОДІН. Показати IP 25 Листопада 2023 17:39
НЕПОДІЛИВСЯ.....
Ще не зовсім свідоми до ОДІН. Показати IP 25 Листопада 2023 20:00
Ти таке грамотне...
Луцик Показати IP 25 Листопада 2023 20:26
Забрати останнє, це наруга. Він же у вільний від основної роботи хмиз збирав і нужденним за безцінь продавав. А ви ех ви.
Mmm Показати IP 25 Листопада 2023 22:14
І так у всіх посадовців.... а ви ло.....хи воюйте
Клава Показати IP 26 Листопада 2023 04:19
заступником він у кого був ? - не у волинянина ?..
?! до Клава Показати IP 26 Листопада 2023 10:41
А ти на кого працюєш, на ваньків ізза порєбріка?