USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.80 9.95

На Волині капличку УПЦ МП розмалювали буквами Z і V

20 Січня 2024 16:32
Уночі в Ківерцях невідомі розмалювали капличку УПЦ московського патріархату буквами Z і V.

Про це повідомили в соцмережах.

Відомо, що капличка належить Свято-Миколаївській релігійній громаді УПЦ МП. Вона розташована біля озера Молодіжного.

Нагадаємо, в селі Піща Шацької громади, що неподалік кордону з Білоруссю та Польщею, люди не можуть потрапити до церкви, бо прихильники УПЦ МП не віддають ключі. Останні ж повідомляють про вибиті двері у старовинному храмі й захоплення святині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Корiнний лучанин Показати IP 20 Січня 2024 17:25
Так як у нас правова держава вже завели справку за вандалiзм,мабуть.
123 Показати IP 20 Січня 2024 20:28
Хто з ким може з тими і воює. Все повторяється що було 100 років тому. Але життя швидко минає. Все що ми робим чи добре , чи зле робим тільки для себе.
Емма Показати IP 20 Січня 2024 22:13
Було би класно якби у кожного прихожанина цього москальського зброду на лобі ці букви були.Люди ,хто це зробив,знайте ви- круті!!!
Питання до Емма Показати IP 21 Січня 2024 13:47
Ви пропонуєте воїнам ЗСУ на лоб ці літери наносити? Чи воюють виключно прихожани ПЦУ? У вас реально бачок потік?
Здоровий глузд до Питання Показати IP 21 Січня 2024 21:51
Верховна рада ще пару років тому постановила, що має бути чітка ідентифікація УПЦ . А саме- ' Масковский Патріархат. УкрАИнская православная церковь'. Закон був прийнятий? Був. Чого Ви його не виконуєте? Ось вандали вимушені таким чином вас ідентифікувати.
Олександр до Емма Показати IP 21 Січня 2024 20:09
Держава або правова, або ні... Запам'ятайте це. А інакше не скигли, що твого чоловіка чи кого там взяли у кайнданки і завтра - на полігон. У жодній цивілізованій країні жодна цивілізована людина не вважатиме "крутими" тих, хто робить такі речі і хто пропонує комусь на лобі щось позначати. Вже одні позначали кілька десятиліть тому. Досі відмитися не можуть
145 Показати IP 20 Січня 2024 23:15
Розмалювали безбожники , сатаністи.