USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

На Волині в інтернаті масово хворіють діти

4 Лютого 2018 19:57
Впродовж двох днів двадцять дітей із затурцівської школи-інтернат доправили в лікарню. У дітей фіксують підвищену температуру тіла, нежить, болі в горлі.

Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини, масово хворіти діти почали з вчорашнього дня.

Впродовж 3-4 лютого у Затурцівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» захворіло 20 дітей.

Поки точний діагноз невідомий, згідно з попередніми висновками є підозра на ГРВІ.

Згодом інформацію спростувала директор інтернату Лариса Лопухович. З її слів, за згодою батьків госпіталізовано 9 дітей, ситуація із захворюванням контрольована.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Мама Показати IP 4 Лютого 2018 20:22
Вже давно потрібно перевірити цей інтернат, перед новим роком дитина захворіла на енцефаліт, але за грошові дари керівництву області вдалось закрити очі та роти і тут знову діти масово захворіли на невідому інфекційну хворобу... Має бути карантин і прозора перевірка СЕС, ДФС, МВС!
Тьотя до Мама Показати IP 4 Лютого 2018 22:36
Мама повинна турбуватися про тата і написати йому конспекта. І слідкувати,щоб він з алкогольним енцифалітом не прийшов на роботу.
анонім до Мама Показати IP 5 Лютого 2018 10:46
невже в повноваження служб ДФС та МВС входить перевірка інфекційних хвороб???
11 до Мама Показати IP 5 Лютого 2018 11:35
А чим пані не вгодили саме в цій школі? Маєте конкретні факти - вперед з заявою в правоохоронні органи, тим більше, що мова іде про ДІТЕЙ!!! А так тільки дулі крутимо за спиною.
Анонім Показати IP 4 Лютого 2018 20:34
При такій погоді діти і дома постійно хворіють ....інфекційні хвороби поширюються а профілактики немає
Мама Показати IP 4 Лютого 2018 22:41
Думаю , що не правда не чула такого , мої діти теж хворіли , їх відправили в дікарню і все було нормально , в цьому немає нічого особливого, вони роблять по закону
Мама до Мама Показати IP 4 Лютого 2018 23:32
20 дітей з невстановленим діагнозом!!! Щось тут приховується керівництвом школи((
Ольга Показати IP 4 Лютого 2018 22:55
Це звичайний грип! У звичайних школах теж дітки хворііють.