USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Обидві луцькі маршрутки, учасники резонансних ДТП, належать одному перевізнику

22 Червня 2016 11:44
Обидві маршрутки, які за місяць потрапили в резонансні ДТП, – належать одному й тому ж перевізнику.

Про це йшлося під час засідання комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури і благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту і енергозбереження вчора, 21 червня.

Нагадаємо, 21 травня поряд з гіпермаркетом «Там-Там» маршрутка №47 в’їхала в стовп зовнішньої реклами. А вже 19 червня на розі вулиць Гордіюк та Кравчука маршрутне таксі №31 потрапило в ДТП. Загалом, в обох аваріях постраждало понад двадцять пасажирів.

Начальник управління транспорту та зв’язку Луцької міськради Анатолій Миронюк розповів, що, дійсно, ці обидві маршрутки належать одному і тому ж перевізнику, а саме ПАТ «АТП Луцьк».

«Державний нагляд за контролем послуг по перевезенню здійснює управляння Укртрансінспекції. А управляння транспорту здійснює лише перевірки стосовно виконання договорів, тому ми не маємо повноважень розслідувати дану ситуацію», - заявляє Анатолій Миронюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Карина Показати IP 22 Червня 2016 11:46
Невезе ! Хтось наврочив є такі" добрі "людишки
Анонім Показати IP 22 Червня 2016 11:49
ще може обома кермував один і той же водій? ....хороших кадрів тримає «АТП Луцьк»
А до Анонім Показати IP 22 Червня 2016 13:02
Не той самий
Лучанка Показати IP 22 Червня 2016 12:23
До чого тут перевізник? Якщо водій не вміє акуратно їздити і не розуміє, що несе відповідальність за людей, то перевізник йому не допоможе.
Соленый Показати IP 22 Червня 2016 12:49
хороший контроль - государственный!
Іван Показати IP 22 Червня 2016 13:14
Голєва власниця?
advokat Показати IP 22 Червня 2016 13:22
Точно так же как и в один день попали в аварию две машины из магазина "Пит-Стоп" только по разным точкам Луцка. Бывает, если читаете этот комментария пускай водителя, люди вас хранит Бог, как говориться Береженого Бог Бережет. Будьте аккуратны прохожие и водителя.
Голєва Показати IP 22 Червня 2016 13:25
АТП позбавити ліцензії, а маршрути віддати мені
Олена Показати IP 22 Червня 2016 13:33
А хто сказав що водії автобусів винні в ДТП?
Анонім до Олена Показати IP 22 Червня 2016 14:29
винні що допустили травми людей, а не подряпали "БМВ яке підрізало" в першому випадку, і не пропустили жовтий бус на пререхресті - навіть якщо бус їхав на червоний. к*зли привикли ставитись до пасажирів як до дров!
кондуктор Показати IP 22 Червня 2016 14:52
Машрутки, які ходять в Боголюби. Як так співпало?
бе -е Показати IP 22 Червня 2016 15:24
водіі не винні! винна дорога))
Балда Показати IP 22 Червня 2016 15:48
Винен Путін !
Вован Показати IP 22 Червня 2016 17:46
Світлофори в нас дибільні, крім як на жовтий на тому перехресті не проскочишь. Ще така сама проблема на перехресті Соборності- В. Інтернаціолістів.
Анонім Показати IP 24 Червня 2016 08:01
І як накажуть усіх виних за постраждалих? Ніяк! Будуть шукати привида-бмв,який "підрізав", несправний світлофор або вибоїну на дорозі,яка спровокувала дтп. Треба не кишені збагатшувати, а приймати закони, які позбавлятимуть назавжди права водити транспорт, саджати від 10 років або позбавляти ліцензії перевізників.
Теж шофер до Анонім Показати IP 15 Липня 2016 19:48
За що саджати? За те, що вийшов на роботу? За те, що займаєшся професійно улюбленою справою? А дорога це така річ, яка не терпить поспіху, легковажності і неуважності. Але обставини є різні. А якщо почнуть саджати, то ходити пішки будете, продукти з заводів і складів руками носити і щебінь з піском з кар"єру тачкою на будівництво возити. Шофер --професія потрібна, але небезпечна. Я виїжджаю працювати. а 75% легковушок заднє місце власника прокатати коли треба й коли не треба. І пішоходи, безсмертні камікадзе. Кому легше зупинитись, двом ногам і дурній голові, чи 20 тоннам і 12 колесам? А мені через якогось нерозумного сидіти не хочеться, але й роботу свою люблю. Будьте обережні.