USD 39.90 40.20
  • USD 39.90 40.20
  • EUR 39.90 40.25
  • PLN 9.90 10.00

Чому у Луцьку обірвалася тролейбусна лінія

10 Березня 2017 14:50
Основною причиною обриву контактної мережі у центрі Луцька назвали недбалість водія тролейбуса.

Про це йшлося під час брифінгу секретаря Луцької міськради та заступників Луцького міського голови 10 березня.

Заступник міського голови Сергій Григоренко повідомив, що після обриву контактної мережі на вулиці Богдана Хмельницького вчора ввечері провели службове розслідування.

В результаті розслідування встановили, що інцидент трапився через водія тролейбуса, який перевищив швидкість. Другим фактором стала зношеність мережі, але недбалість водія, мовляв, зіграла основну роль.

Водієві оголосили догану і у разі скоєння наступного порушення його звільнять.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Ололо Показати IP 10 Березня 2017 15:45
То він що, втік з місця?
Саша Показати IP 10 Березня 2017 15:49
Я їхав за ним від готелю Україна.так що можу сказати що швидкості він не перевищував їхав як і всі тролейбуси. По тим ямам швидко і непоїдеш. Кого цікавить 0913824891. Я ще його по тротуарі обїжджав. А коли вже того григоренка хто звільнить там скачеш як по пеньках на Богдана Хмельницького і ще він догани буде виносити чи людей звільняти.Григоренко Поремонтуй дорогу умник зроби хоч щось для Луцька.
Анонім до Саша Показати IP 10 Березня 2017 16:51
нема йому часу дурницями займатись. треба відкат перевізників за підвищення тарифу відпрацьовувати
Коля Показати IP 10 Березня 2017 15:53
Це недбалість міської влади а не водія. Тій контактній мережі років більше як Тому Григоренку. Григоренко краще себе звільни то толку більше буде.
З Луцька Показати IP 10 Березня 2017 16:20
Перевищив швидкість по тих ямах?? Ті тролейбуси і так, як равлики їздять, не смішіть. Але "винного" знайшли! Майже молодці!
Окс Показати IP 10 Березня 2017 17:06
Що ви пане Григоренко морозите? На тій ділянці того тролейбуса кидає в різні боки від стану дороги, а ще понаставляють машин з однієї і другої сторони. Там всі тролейбуси їздять дуже помало.
поставте знак Показати IP 10 Березня 2017 20:31
щоб тролейбуси там більше 240 не іхали.там дорога для формули 1 а не рогатим
слідчий ЛМР Показати IP 11 Березня 2017 09:36
В результаті РОЗСЛІДУВАННЯ встановлено, що Григоренко С.А. невиліковний БРЕХУН.