USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

Тепло для населення з квітня подорожчає на 72%

3 Березня 2015 18:30
З квітня Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, збільшує середньозважений тариф на тепло для населення на 71,8% - до 537,2 грн/1 Гкал (без ПДВ). Про це інформує Українська правда.

Відповідне рішення регулятор прийняв на засіданні в Києві у вівторок, 3 березня.

Зі слів глави НКРЕКУ Дмитра Вовка, новий тариф на 100% покриває собівартість виробництва теплової енергії.

Як відомо, НКРЕКУ підвищила тариф на газ для теплокомуненерго до 2934,3 гривні за тисячу кубометрів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що тарифи на газ підвищать з квітня на 280%. Тепло подорожчає на 66%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Штефан, Луцьк Показати IP 3 Березня 2015 18:45
Нарешті! Сподіваюсь, що це не остання підвищення цін для нас!
дідо до Штефан, Луцьк Показати IP 3 Березня 2015 19:09
це не останнє, тому що згідно тимошєнківського кантракту 2009 року. ціна газу має бути сьогодні 11 грн за куб.
дідо Показати IP 3 Березня 2015 18:58
Волиняни нехай подякують кремлівській агентці Тімашєнці за газовий пакт з путлєром.
Деду до дідо Показати IP 3 Березня 2015 20:04
Так вже 2 раза буденоввки переовдягали.юуля ще не вступила,чекам наразi,.,.!?
Деду до дідо Показати IP 3 Березня 2015 20:04
Так вже 2 раза буденоввки переовдягали.юуля ще не вступила,чекам наразi,.,.!?
Анонім Показати IP 3 Березня 2015 19:47
Як жe прості люди при таких зарплатах будуть платити.
Гарик Показати IP 3 Березня 2015 20:12
А де людям і з чого платити? Пенсії держава платить такі то треба у них і запитати звідки ж гроші узяти щоб так платити? А де брати гроші на продукти першої необхідності і на ліки?! хто це пояснить з Уряду чи Президент України Порошенко?
Сергій Показати IP 3 Березня 2015 20:26
Коли збираємося на наступний МАЙДАН?
я до Сергій Показати IP 3 Березня 2015 20:41
організовуйте!
микола до Сергій Показати IP 4 Березня 2015 07:45
один амереканці проплатили щоб розвалити країну і зробити народ голим, босим і голодним, а інший нікому не вигідно проплачувати такий стан України їх всіх влаштовує, більше рабів для них буде.
ціновик (колишній) Показати IP 3 Березня 2015 20:40
Питання до влади: чому вартість газу для підприємств теплокомуненерго для виробництва тепла коштує 2934,3 гривні за тисячу кубометрів, а для індивідуального опалення - за 200куб.м в місяць - 3600грн. за тисячу кубів (в 1,23рази більше), а понад 200 кубів та в міжопалювальний період вже 7188грн. за тисячу кубів (в 2,45 рази більше). Невже це справедливо? Чи сьогодні про справедливість, а тим більше про фаховість владців теперішніх і говорити нема чого? Нехай пояснять нам простим людям, українцям економічну обгрунтованість таких тарифів, а простіше сказати жахливих цифр! Покажуть структуру тарифів - вартість закладеного газу (його теплоємність), заробітну плату працівників , накладні витрати, адміністративні витрати, витрати на збут, розмір прибутку тощо! На мій погляд , ці тарифи розраховані таким чином : скільки треба - стільки буде! А саме головне ріст тарифів не співрозмірний з зарплатами, пенсіями! А субсидії, які нам обіцяють швидше всього - фігня!
price до ціновик (колишній) Показати IP 3 Березня 2015 21:27
А про яку справедливість мова не поясните? :)
З малого поч.пр.пiсе до ціновик (колишній) Показати IP 3 Березня 2015 23:05
Змеиный-начало конца,
гуцул Показати IP 3 Березня 2015 21:28
Одним словом - життя налагоджується...
свідомит до гуцул Показати IP 3 Березня 2015 21:30
і все за рахунок пенсіонерів, малозабезпечених... це пісець повний...
вуглик Показати IP 3 Березня 2015 21:59
Гарне висловлювання: "Зі слів глави НКРЕКУ Дмитра Вовка, новий тариф на 100% покриває собівартість виробництва теплової енергії." Тепер очікуйте директорів теплоенерго і теплогенеруючих компаній на нових Rolls-Roycах!:)
читач Показати IP 3 Березня 2015 22:16
В меморандумах МВФ никогда не шла речь о поднятии пенсионного возраста или тарифов на газ. Об этом в прямом эфире "Свободы слова", в понедельник 3 марта сказал заместитель главы фракции "Батьківщина" Сергей Соболев. По его словам, в меморандуме говорится лишь о "сбалансировании бюджета". "Зачастую из МВФ делают страшилку. Говорят, что это не премьер, это не парламент голосовал... Что МВФ сказал, что делать - вот и все. Но посмотрите все меморандумы предыдущих лет, которые подписывались с МВФ. Только я их помню шесть. И нигде вы там не найдете требований о повышении пенсионного возраста. Везде сказано: сбалансируйте бюджет Пенсионного фонда. И думайте, как это сделать", - отметил Соболев. "Нигде не сказано, что вы должны поднять тарифы на столько-то на нефть, газ и т.д. Там сказано: сбалансируйте бюджет НАК "Нафтогаз". А в бюджете НАК "Нафтогаз" находят за предыдущий период неподтвержденных платежей примерно на 14 млрд гривен, сейчас - 3,5 млрд объявляет прокурор с трибуны Верховной Рады. Возможно, здесь надо искать, где эти вещи, которые не используются?" - добавил он.
Анонім Показати IP 3 Березня 2015 22:19
куля в лоба вже геть людей рахуе ні защо. хочеться послати його на ...самі не бійсь не бідують як крали так і крадуть п**ари
Павло Показати IP 3 Березня 2015 22:24
Як прожити простим громадянам які живуть на зарплату яка в більшості мінімальна ?Це ж багатим нічого а простим які і так ледве кінці з кінями зводять то зараз тільки в борги?
Чикгун до Павло Показати IP 3 Березня 2015 23:33
Просто, засту чи соседа, и все ништяки тебе,пока не застучать тебя ,власть поменяется,
ВОНО Показати IP 4 Березня 2015 07:43
Україна впевнено крокує вперд. Від одної перемоги майдану до наступної перемоги. А скільки перемог, для нас, ще заплановано урядом і президентом !!!!!!!
Ляля Показати IP 4 Березня 2015 08:17
Ніхто не буде платити за ті кумунальні, люди вже ледь виживають. Не хай би ще зарплати попіднімали, то можливо такі ціни були реальними. а так долар падає, а ціни дальше ростуть.
Леся до Ляля Показати IP 4 Березня 2015 09:30
На це і розраховане! А потім за непроплату почнуть квартири відбирати і т.д. і т.п. ... а люди мовчать...