USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У луцькому військкоматі не вистачає транспорту для розвезення повісток

11 Квітня 2014 08:12
Велосипедистів та автомобілістів, які б розвозили повістки для сильної половини Луцька, не вистачає у міському військовому комісаріаті.

Про це повідомили, власне, в установі. І закликали небайдужих долучитися до процесу доставки документу до адресатів.

«Луцький міський військкомат потребує негайної підтримки велосипедистів та автомобілістів для розвезення повісток у межах обласного центру», - ідеться уповідомленні. «Просимо звертатися у кабінет № 407 (4-й поверх) у приміщенні Луцького міського військкомату (місто Луцьк, вулиця Теремнівська, 75.). Контактний тел. (0332) 75-14-31».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Zerx Показати IP 11 Квітня 2014 08:24
Воювати збираєтесь з українцями сходу?Поки цих сц...нів Гузя,Пирожика,Данильчука и Григоренко не заберуть в армію я туди точно не піду.Людей відривають від сімей щоб вбивати своїх же,а ці недоноски косять відкупаються від армії.
ок до Zerx Показати IP 11 Квітня 2014 08:30
Правильно ніхто не піде воювати проти своїх на сході і Росія не буде до нас вторгатися,то повний брєд.Ми Росії не потрібні.І вбивати своїх східняків волиняни не будуть,якби цій неадекватній і нелегітимній владі це не хотілося.
Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 08:27
Нехай вас підтримує хунта а ні то розносьте повістки пішки.Волиняни не підуть за вас дебілів Яценюків,Тимошенків і т.д воювати чи мучитися типу на навчаннях в забитих військових частинах-без їжі,грошей і всього.Досить нам вішати лапшу і вимагати з простих людей гроші-хай олігархи вам скинуться.
Юра Показати IP 11 Квітня 2014 08:33
Хай вам допомагають ті,хто заварив цей переворот,в результаті якого скоро простим людям їсти нічого буде.І згоден що жоден нормальний волинянин не піде воювати і сходом України і Росії ми не потрібні-наші шакали майдауни і так скоро розвалять самі без війни державу і перегризуть один одного.
Яна Показати IP 11 Квітня 2014 08:46
Дурень-продажні ЗМІ-стадо-майдан-погроми-анархія-розвал держави.Питання до всіх волинян,який з пунктів треба відняти щоб наша- держава жила в мирі і спокої???:)
Роман до Яна Показати IP 11 Квітня 2014 08:48
:))))Да,дурнів в нас багато,їх не подолати:)))Але колись ми це зробимо.
Анонім до Яна Показати IP 11 Квітня 2014 09:21
Всі пункти треба відняти.Але поки при владі ці придурки спокою не буде,а третій майдан буде але вже не проплачений а чесний без американських грошей.
Володимир Показати IP 11 Квітня 2014 09:01
Ці кавалери, що розносять повістки приходять пізно вночі. До мене 09.04. принесли близько 21.00 вечора. Мене з дружиною не було вдома (ввечері поклав Маму в лікарню з інсультом). Донька була просто налякана і вони просто чекали на нас під дверима. Вчора був в військоматі, там людей дуже багато. Була драка, простий люд немає "модних". Один чоловік говорив, що в частинах заставляють красити забори - відповідно їх посилають і просто п"ють. Мудаки. Буде ще третій майдан.
Коментар Показати IP 11 Квітня 2014 09:24
Коментатори - ви що бідненькі так злякались, що не маєте ,що писати і пишете всяку єрєсь..... Як варіант - залізьте під ліжко і кричіть звідти - нікого немає дома...... Навіть якщо таких мудаків,як ви , візьмуть в армію - з вас там толку ніякого, тільки харчі переводити, так що сидіть далі біля компів і коментуйте, ви потрібні один одному :-)
Анонім до Коментар Показати IP 11 Квітня 2014 09:30
Ні ми не боїмося-ми просто правду кажемо і не підемо воювати,а ти що ще тут-бігом йди і покажи свою силу,на сході тобі крильця обріжуть ввічливі люди,а не переглядаєш кометарі.
Роман Показати IP 11 Квітня 2014 09:27
Я і подумати не міг, що на Волині э зомбаки , які думають, що Майдан проплачений... жесть
ВІК до Роман Показати IP 11 Квітня 2014 09:32
Майдан 100% проплачений,може тобі і не давали грошей,бо прибацаним казали не давати,бо в них і своєї дурі хватає.
хаха до Роман Показати IP 11 Квітня 2014 18:09
а я не думаю що на Волині є ще те, хто вірять в світлу ідею революції
Ирина Показати IP 11 Квітня 2014 09:29
С кем воевать собираетесь, идиоты?! депутатов-то закон не позволяет призывать. вот они нас и посылают, пускай в армию валит весь правый сраный сектор в полном составе вместе с теми, кто их превозносит в герои хреновы. насрали в стране, а мы расхлебывать?! нет уж, сцу..
Ирина Показати IP 11 Квітня 2014 09:33
Роману- а майдан и был проплаченый, только не пешкам в большой игре. логистика, обмундирование и многое из того, что необходимо для жизнеобеспечения хаоса. а теперь мы дожидаемся зарплаты в 100 баксов, чтобы разницу вернуть америкосам и иже с ними. усекли? ждите доллар 20 грн, тогда все устаканится. яйценюковый же из своего кармана выплачивать долги им не будет, вы обязаны заплатить. вот и валят гривну.
оля Показати IP 11 Квітня 2014 09:35
Радує те ,що + біля коментарів багато-це свідчить про те,що люди нарешті прокинулись і все зрозуміли.Воювати за придурків в Києві ніхто не піде з розумних людей.Вітаю вас свідомі волиняни з тим,що ви зрозуміли істинну ціль і прихід до влади хунти.
Лучанин Показати IP 11 Квітня 2014 09:47
У військкоматі порядку немає ! 90 відсотків присутніх хлопців п'яні в драбадан ! Багатьох повертають додому прямо з частин через перенасичення !
Лучанин до Лучанин Показати IP 11 Квітня 2014 09:49
* через перенасичення особовим складом
Роман Показати IP 11 Квітня 2014 09:50
Цілком підтримую Коментар. А "знатокам" з логістики і політтехнологій типу Ірина раджу не переходити на особисті висловлювання, підтвкрджуючи цим самим сподівання рашистів, що ми тут всі пересремось і не буде кому захищатись. А До яциків і ін. ми ще доберемось за долар по 13.2.
Анжеліка до Роман Показати IP 11 Квітня 2014 10:23
Гузя і всіх сц....нів з нової влади в армію.Верещали що вони за народ,от нехай і покажуть народу які вони герої.Я коли з чоловіком була в військоматі не бачила там жодного мажора-синочка когось з нової влади.Люди кажуть що вони всі або з липовою грижею або з бабками забігають до воєнкома там шушукаються і з волчим квитком виходять.Ніхто своїх синочків з влади в військо не пошле.А ви якщо дурні йдіть.Я теж підтримую,що потрібен третій майдан і всіх Яценюків та баптистів Турчинових на нари.І ще ніколи не можна допустити в Україні що б брат пішов на брата.
Українка до Анжеліка Показати IP 11 Квітня 2014 18:25
Я піду на третій майдан, при умові що там не буде червоно-чорних прапорів, прапорів ЄС та Росії, правого сектору та сомооборони. Піду за для того, щоб таких як Тимошенко, Яценюка, Турчинова, Кличко, Порошенка, Яроша, Тягнибока, Фаріон - запрторити за грати. Піду за для того, щоб Україна була незалежною державою, незалежною від Європи, Америки, Росії.
Анонім до Українка Показати IP 11 Квітня 2014 18:48
Підтримую на 1000%!!!!!!!!!!!!!!!Нам не потрібна ні Росія ні Європа.
Лучанка Показати IP 11 Квітня 2014 10:18
В мене одне просте запитання. Жителів західних областей посилають воювати против східних областей . Люди, схаменіться. Як ми будемо після цього всього жити в межах однієї країни...Невже не зрозуміло, що київська хунта натравлює одну частину народу на іншу. Зі сходом ніхто не веде нормального діалогу. Країну поділили на європатріотів і сепаратистів.
Я Показати IP 11 Квітня 2014 10:22
А синки депутатів в Армії? Наприклад Гриценко?
Віктор Показати IP 11 Квітня 2014 11:04
Ще, хоч один раз,заявляться МУДАКИ -ШАКАЛИ,бо поодинці бояться ходити,до мами-пенсіоненрки/66р/ серед ночі/23,00,/ і шукати людей ,які там і близько не проживають,буду виловлювати і ...
Ага до Віктор Показати IP 11 Квітня 2014 12:52
ти спочатку з під столу вилізь, а тоді когось лякай, а то зі страху вказав мабуть у всіх можливих анкетах та інстанціях адресу мими-пенсіонерки, а не свою реальну, а сидіти з "клавою" під ліжкомчи чи ще десь подалі і строчити грізні коменти - всі герої.