USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку хлопчаки побилися серед білого дня

28 Січня 2016 08:44
У Луцьку хлопчаки влаштували бійку серед білого дня.

Фото з місця події у редакцію Інформаційного агентства Волинські Новини надіслав читач.

Що стало причиною такої поведінки молодиків, наразі, невідомо. Але спостерігати за тим, як двоє хлопців міряються силами, зійшлося чимало зівак.

«27 січня о 14:30, проїжджаючи вулицею Липинського-Карпенка-Карого, на стадіоні біля будинку №9 на вулиці Карпенка-Карого побачив велику юрбу хлопців 30-35 чоловік віком 14-16 років. Призупинився глянути - між кількома хлопцями була жорстока бійка, інші знімали на телефони. Почав сигналити - нуль, вийшов з машини - хлопаки дуже круто відгавкувались, - пише читач.

- Почав робити фото і попередив, що зараз приїде патруль, трохи почали розбігатись, але кілька з них сказали, що поки патруль приїде, то встигнуть ще побитися.

Їх цікаво буде оглянути батькам і вчителям - бійки продовжаться і до добра не доведуть. Одного піймав - казав ніби зі школи № 2. Викладіть фото - нехай пізнають, кого по обличчю, кого по одежі», - пише читач.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
лучани Показати IP 28 Січня 2016 09:02
Чому не заявили у поліцію? Може потім чимось страшним закінчилось?
Анонім Показати IP 28 Січня 2016 09:07
Новость века.
Анонім Показати IP 28 Січня 2016 09:13
Бум-бум. Тук-тук
БК Показати IP 28 Січня 2016 09:19
Ото то новина! А скільки бійок відбувається в самих школах? Будем всі бійки знімати і викладати в інет?
тиць-здиць Показати IP 28 Січня 2016 09:42
бійка хдопчаків. нечуваний випадок.
пацанчик Показати IP 28 Січня 2016 09:49
ну й шо тут такого
серж Показати IP 28 Січня 2016 10:04
доколе
Fun Показати IP 28 Січня 2016 10:15
всіх в військомат, і на передову.
рим до Fun Показати IP 28 Січня 2016 11:59
сексот?
Юлія Показати IP 28 Січня 2016 10:22
До чого докотилось суспільство, всі вважають, що це норма. Жодного адекватного коментаря. Згідна з першим коментарем, треба було викликати поліцію. Зловили б одного, батьки сплатили б штраф, можливо задумалися б.
Анонім до Юлія Показати IP 28 Січня 2016 13:36
А батьки тут до чого? Хіба мати винувата шо дитина дурнувата? Треба карати тих малолєток виправними громадськими роботами.
Каган до Юлія Показати IP 29 Січня 2016 10:56
До чого тут батьки? І штраф за що платити?
33-й Показати IP 28 Січня 2016 10:42
Ходять о-ті малолетки стадами як вівці і шукають пригод собі на одне місце!
ехо Показати IP 28 Січня 2016 10:47
Але ж ти прочитав?
Мирон Показати IP 28 Січня 2016 10:50
Кароче, здесь пацан засветился - Кулык, он всегда эти драки устраивает, мне кажется, или нужно взять этого паренька в переулке.
Давідка кіця Показати IP 28 Січня 2016 10:56
Мдааааааа
Опозиція Показати IP 28 Січня 2016 11:11
Брєд Автор фото напевно сам у дитинстві був обділеним Тому так бурхливо відреагував на це Побились хлопці,на те вони й хлопці,що такого Головне щоб за комп'ютерами не сиділи
аяяй Показати IP 28 Січня 2016 11:25
треба подякувати за небайдужість цій людині!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ТОлык Показати IP 28 Січня 2016 11:29
Які батьки такі й діти!!!!!!!!!!!
Ярик ярий Показати IP 28 Січня 2016 11:38
Ну бувааааааає
Опозиція Показати IP 28 Січня 2016 11:39
Всі такі святі Ніби ви ніколи не бились у дитинстві Чесне слово,дорослі люди тут сидять,а таке враження ніби в кубрику виросли
Зашкваааааар Показати IP 28 Січня 2016 11:49
Гав гав гааааав
77777777777 Показати IP 28 Січня 2016 12:16
Поліцію викликали!!! Це норма- бити всім одного.........
Умда Показати IP 28 Січня 2016 13:24
Там бились один на один
Вам Показати IP 28 Січня 2016 13:43
Спасибі, Вам, добра людино, що відреагували, а не вдали що нічого не бачите, як зробила б більшість. Можливо врятували комусь з цих дурнів малолітніх здоров"я, а то й життя. А ті хто тут розпинається за те що бійки це нормально і самі уроди і таких же уродів понаплоджували і понавиховували.
Все поправимо Показати IP 28 Січня 2016 17:17
крім зла . Зло породжує зло !!! Помиріться хлопці і подайте один одному руки !!! Ми всі можемо необережне слово один одному сказати ! Життя і так складне на Україні ! Любіть один одного і все буде добре ! А якщо чиясь вина , тоді можна вибачитись ...чи задуматись над своїм вчинком, хто прав, а хто ні ! Ну молоді ...
Ку доВН Показати IP 28 Січня 2016 23:19
ВН отоновина ДЯКУЮ !!!!! У вас що криза?????
Правда Показати IP 29 Січня 2016 18:38
Якби побились до смерті, от тоді б шукали свідка, а зараз їм не новина. Новина щоб батьки звернули увагу чим діти бавляться, може біду відвернуть. Свідку події дякую за небайдужість