USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку судили атовця, який привіз із зони АТО гранати, патрони та два пістолети

12 Березня 2021 23:15
В обласному центрі Волині судили атовця, який у 2015 році привіз із зони АТО та зберігав вдома три гранати, патрони та два пістолети.

Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.

У квітні 2015 року, проходячи службу у Добровольчому батальйоні територіальної оборони Донецької області «Донбас» на посаді командира взводу спеціального призначення, лучанин знайшов у закинутому приміщені в селі Широкине в Донецькій області три гранати Ф-1 з уніфікованими запалами дистанційної дії УЗРГМ, 358 патронів та два пістолети.

Далі він перевіз зброю та боєприпаси до місця свого проживання, де незаконно зберігав до 26 листопада 2020 року, коли їх вилучили працівники поліції.

У суді атовець визнав свою вину, попросивши суворо його не карати. Суд призначив йому покарання у виді трьох років позбавлення волі, змінивши на два роки умовного.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Хоть Показати IP 13 Березня 2021 08:18
Нарешті показали хто вони є а то називали атошними тільки як їх в автобус не пускали чи землю не давали
Активіст Показати IP 13 Березня 2021 09:46
Зброю хоч віддали?
Пан Прапорщик до Активіст Показати IP 13 Березня 2021 11:03
За 5 років скільки встиг продати? , скільки людей загинули?
Анонім Показати IP 13 Березня 2021 12:44
Землю атошникам по закону все одно не дають, можна було б спробувати за допомогою гранат, може б це подіяло на місцевих хапуг-бариг, держава ж не створила механізму для реалізації свого закону, як завжди все по принципу: без лоха - жизнь плоха.
До аноніма Показати IP 13 Березня 2021 13:41
Землю дають але тормозять , не 2014 рік. Зато держава прекрасно запустила друкаський станок по видачі посвідчень учасника бойових дій як правило без участі в БОЯХ і станок по видачі посвідчень бойових травмп (поранеь) без травм і поранень як таких як таких
Валерій Показати IP 13 Березня 2021 15:30
Ще раз люди переконались,що закон в цій державі не один для всіх......
Володимир Показати IP 14 Березня 2021 10:32
Цікаво, а якщо він танк би привіз, то тоже два роки умовно???