USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

Біля «Променя» у Луцьку знищили дерево

11 Травня 2017 15:29
Велику ялину порізали на частини в зеленій зоні за кінотеатром. Будівельники запевняють, що дерево впало саме, втім, у міській раді кажуть, що дерево здорове і його повалили. На місці працює муніципальна поліція.

Нагадаємо, ТзОВ «ПРОМІНЬПАРКСЕРВІС», засновником якого та кінцевим бенефіціаром є депутат Луцької міської ради, відомий бізнесмен Андрій Покровський, хоче облаштувати парковку поруч з міським басейном для спільного користування. Відповідно, масово дерева почали зрізувати ще торік, аби ціною зелених насаджень звільнити місце для машин майбутніх відвідувачів кінотеатру.

ЧИТАТИ ЩЕ: У ЛУЦЬКУ ПАЙОВУ ЧАСТКУ ЗМЕНШИЛИ ДЕПУТАТУ-МІЛЬЙОНЕРУ

Цього року в зеленій зоні теж загуділи бензопили. Заговороли про те, що дерева аварійні. Та після останніх рубок працівники ТзОВ «ПРОМІНЬПАРКСЕРВІС», запевнили, що подальшої вирубки не планують, адже усі насадження залишаться як зелена зона, а поряд буде дитячий майданчик.

Втім, вже сьогодні, 11-го травня, в редакцію Інформаційного агентства Волинські Новини зателефонували мешканці проспекту Грушевського, які висловили обурення, що дерева вкотре взялися різати.

«Вони знову нищать зелену зону. Ці дерева цілком здорові, вже не придумують відмовки, що хворі, а просто беруть їх і зносять. Лишилося ще два дерева поряд, вочевидь, і їх планують звалити, адже дерева не облагороджені. Якби їх хотіли лишити, то обсипали б землею та обклали б навколо бруківкою. А так, їх теж хочуть підкопати та з допомогою техніки повалити», - розповіла лучанка Інна.

Із цього приводу відповідальний за будівництво Василь Ящук запевнив, буцімто, дерево впало саме.

«Сьогодні був сильний порив вітру й близько 12 години дерево саме впало. Слава Богу, що ні кого з людей не травмувало, тому довелося його порізати та прибрати звідси», - говорить будівельник. Та продемонстрував фото.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ЛУЦЬКИЙ КІНОТЕАТР СТАВ «ПРОМЕНЕМ»

На місце оперативно приїхав заступник Луцького міського голови Костянтин Петрочук. Із його слів, дерево незаконно повалили.

«Я був на місці й побачив, що там дійсно поклали одну ялинку. Це - незаконно, вони не мали на це підстав. Даючи пояснення, мені сказали, що воно саме впало, але ж реально видно, що дерево свіже, здорове. Тому зараз на місці працюють муніципали, складають протокол, аби винних притягнути до відповідальності», - прокоментував Петрочук.

Та додав, що екологам дав вказівку, аби ті контролювали ситуацію, щоб поряд не «впали» ще дві ялинки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
cаня Показати IP 11 Травня 2017 15:41
Покровський - гн*да ще та. Як таке ... земля носить?
Анонім до cаня Показати IP 11 Травня 2017 23:16
В БПП всі такі
а ти ... до cаня Показати IP 12 Травня 2017 10:58
...що для міста зробив, крім образ людей
? Показати IP 11 Травня 2017 15:44
То що там вирізали біля 40 дерев,то мовчали...с тут галас підняли.Пізно сквера вже немає.
Народна довіра Показати IP 11 Травня 2017 16:27
Хай теперь посадить 50 шт . як в Европе та заплатить 200 000 грн в бюджет міста
Народна довіра Показати IP 11 Травня 2017 16:29
Хай посадить 50 нових дерев та заплатить 200 000 грн в бюджет міста
ДО ? Показати IP 11 Травня 2017 16:35
Мешканці Грушевського № 3, 1, Срілецької не мовчали , а зібрали підписи . переконували депутатів на виконкомі міської ради, зверталися до можновладців і батьки дітей , які відвідують басейн....Все робиться з дозволу Покровського.Зрізали сьогодні на очах у людей високу , пишну , ялинку ,ріжуть кожного тижня по одній , залишилося вісім ,а переконували громадян , що всі ялини залишаться і там буде дитячий майданчик А а ще на плані були молоді дерева, які мали висадити тут все обман і шкурні інтереси. Погано почали , погано закінчать, а хтось же їх виховував , ростив , Сміливий ,ріже живі дерева ,посилає сигнал у Всесвіт
... Показати IP 11 Травня 2017 16:39
ой ой ой деревце...нічого страшного в цьому не бачу (ні я не власник трц )))
Покровському Показати IP 11 Травня 2017 16:50
Можна обманути кого завгодно , але СЕБЕ і БОГА не обманеш.
Феміда Показати IP 11 Травня 2017 16:57
Де сиситема штрафів за такий.вандалізм? Де організація парки та сквери ? Де прокуратура ? Де ви , депутати міського та обласного рівнів?
Українець до Феміда Показати IP 11 Травня 2017 17:34
О! А Ви звідки пишете? Щось я вас в країнін вже роки зо три не бачив.
Лучанин Показати IP 11 Травня 2017 17:17
коментар було видалено
1312 Показати IP 11 Травня 2017 17:22
Ну шо лохі ВАМ СКОРО на голову будуть какать в вашій хаті а ви і далі будете вити про путіна!!!
Путін до 1312 Показати IP 11 Травня 2017 22:55
По моєму про Путіна ти тут перший згадав. А Путін за своє ще відповість - те, що він ялинки не зрізав, не означає що він кльовий чувак. Зараз мова про Покровського.
дідо Показати IP 11 Травня 2017 17:48
добре хоч горілкою не торгує)))
Луцьк Показати IP 11 Травня 2017 18:34
пкрвск пдл
Лом Показати IP 11 Травня 2017 20:40
Прикро те що ніхто не понесе відповідальності. В владі і ін. держ. установах все прлгнило не залишилось людей честі, одне гі...о. Нах така країна що хто шо хоче те робить
Лучанин Показати IP 12 Травня 2017 07:10
Дивлячись на фото, складається враження, що дерево дійсно саме впало - коріння вивернуте
Андрій до Лучанин Показати IP 12 Травня 2017 10:23
Може допомогли?
память Показати IP 12 Травня 2017 10:41
ура що зрізали не придавить нікого..
Василь Показати IP 12 Травня 2017 12:16
Коли зроблять дитячий майданчик і дерево привалить дитину - о тоді буде вереск... Якщо йде реконструкція, то нехай зріжуть реально старі дерева і висадять молоді... В чому проблема????
Лом до Василь Показати IP 12 Травня 2017 13:00
Проблема в тім що ти баран полішуцький. Вмій читати і бачити.
Василь до Лом Показати IP 12 Травня 2017 13:20
Бачити що? Перш ніж ображати прочитай текст і проаналізуй ситуацію
Галя до Василь Показати IP 13 Травня 2017 15:01
Я живу навпроти, ті нелюди вночі коріння підрубували, потім землею притрамбували. Як чоловік вийшов сваритися, то вони сказали, щоб забирався, потім під'їхав джип і йогов виштовхали звідти та сказали: ти знаєш шо це Покровського, він все рішає, вали, поки не побили й хату тобі не спалили. А що, в нас малі діти, то й пішов додому. От і правда тобі(((
Ігнатій Показати IP 13 Травня 2017 15:04
А на крупному фото дійсно видно, що коріння праворуч відрубане, я так в селі робив, що пень не викорчовувати, то підрубав корінь з однієї сторони й трактором попхнув
Очевидець Показати IP 14 Травня 2017 11:29
То всьо Путін винен. Я сам бачив, як він вночі валив ті дерева.