USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.86 10.10

Мер Луцька оштрафував двох чиновників на 40 тис. гривень за неналежне прибирання снігу

24 Грудня 2021 09:28
Директорів «Луцькспецкомунтранс» та департаменту ЖКГ оштрафували за неякісне прибирання снігу.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці міський голова Луцька Ігор Поліщук.

«Оштрафував за неналежне прибирання снігу та неякісну очистку доріг на 25 000 грн директора КП «Луцькспецкомунтранс» Володимира Марценюка та на 15 000 грн директора департаменту ЖКГ Миколу Осіюка», – йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Анонім Показати IP 24 Грудня 2021 10:28
Таки ці кошти вони заплятять не і своєї кишені. Хіба собі премії на ті суми випишуть і перерахують.
До Анонім до Анонім Показати IP 24 Грудня 2021 10:46
Що пропонуєте?
Ноно Показати IP 24 Грудня 2021 11:08
А хто відшкодує, тим мешканцям та гостям, яки через бездіяльність влади отримали травми, переломи через неприбраний сніг?
Кучма Показати IP 24 Грудня 2021 11:17
Це ж було вже!!!
Це як? Показати IP 24 Грудня 2021 11:20
Кожен рік одне й те саме: звітують, що готові до прибирання снігу, а по факту - пшик
К.лучанин Показати IP 24 Грудня 2021 11:23
Істинно так є і буде. Поліщук просто грає на публіку. Покійний Романюк М.Я. розбирався в причинах а потім вже наказував. Наскільки я розумію та бачу цю ситуацію, то в Луцьку просто не вистачає техніки. Я живу на околиці міста і техніки для розчистки та посипання не видно. 10 машин для Луцька - це сміх.
жлл Показати IP 24 Грудня 2021 12:28
Як можна друга оштрафувати?
ЖЗЛ до жлл Показати IP 25 Грудня 2021 09:43
Ну як? Понарошку, по іншому ніяк. Тим більш що для плєбса, цього місцевого шоу і так хватить.
Всім Показати IP 24 Грудня 2021 12:40
Повторюю всім вкотре. В Луцьку панує система, яка дозволяє обіцяти і не виконувати обіцяне, а "недоліки" пояснювати погодними умовами. Потрібно створити систему, яка тримається не на штрафах, а на грошових компенсаціях в рамках закону та контракту. Фінансові санкції мають лишати робітників підприємства зарплати, а ті, в свою чергу, лишати керівників посади. Зараз, як при соціалізмі. Робітники халтурять, де можна крадуть, а керівництво це все відмазує чим може.
До Всім до Всім Показати IP 24 Грудня 2021 16:02
Негативна реакція читачів на коментар свідчить про чисельність осіб із совком в голові. Тому все правильно. Настав час прийняти рішення сесії, яким встановити порядок підготовки та укладення договорів з підрядниками. В доповнення до норм щодо проведення конкурсу.
Народна прокуратура Показати IP 24 Грудня 2021 13:11
Дивлюсь, Осіюку потроху плетуть лапті. Спочатку мер видрав його за тяганину з ремонтов проспекту Волі, зараз штрафонув за прибирання снігу. Мабуть, будуть прощатись з таким цінним працівником
Андерсон до Народна прокуратура Показати IP 24 Грудня 2021 15:24
Кадр - то як раз цінний, начальник в нього недолугий
Vasik Показати IP 24 Грудня 2021 13:13
поліщук має повноваження штрафувати? багато гне пальці
Шарій до Vasik Показати IP 24 Грудня 2021 15:16
Тільки в фейсбуці
Є слова Показати IP 24 Грудня 2021 13:43
Він вже сам штрафує?Ото мер!
Шо найшов Показати IP 24 Грудня 2021 15:20
то ще 2017р., вже традиція: https://m.youtube.com/watch?v=ag7bqUHLwI0
Степан Показати IP 24 Грудня 2021 16:32
Сорок пять років живу в Луцьку а на дорогах міста іприлеглих вулицьях такого бардака з прибиранням снігу ще не бачив
Олена Показати IP 24 Грудня 2021 21:56
Чи не хоче хто із вище сказаних експертів хоч декілька днів побути на місці тих, хто прибирає сніг? Подавайте кандидатури. Є вакансія. Чи ви тільки бачите те, що хочете бачити.
луцьк до Олена Показати IP 24 Грудня 2021 23:22
А ти що бачиш? Прибраний сніг, чистота на проїзній частині та відсутність аварій? Га, посіпако?
Олена Показати IP 25 Грудня 2021 09:27
До початку зими не було аварій, ніхто в травмпункт не звертався? Бачите, життя показує: хто більше працює - того ще й підганяють. А бачити чиїсь недоліки - це простіше простого.
73% до Олена Показати IP 25 Грудня 2021 09:45
Лєнка вспокойся. Чи ти не Лєнка?
Олені Показати IP 25 Грудня 2021 12:46
Насправді. Вспокойся. Якщо ти з прибиральників, то вас ніхто туди проти вашої волі не влаштовував. Якщо обрали такий спосіб заробляти на життя, то чесно відпрацьовуйте зарплатню. Якщо вважаєте, що вам мало платять, то ставте питання перед міської владою, а не помщайтесь всім лучанам своєю халтурою. Коли вже з вас вийде цей совок?
Олена Показати IP 25 Грудня 2021 17:44
Я тільки "за"! Кожен хай виконує свою (наголошую - свою) роботу. А диванні експерти, далекі від справ, не можуть давати оцінку тому, чого не знають. Ви не можете всього знати: можливостей, умов - то і не судіть. Бо як судите ви - так судитимуть і вас. Якщо тут дописують працюючі, то озирніться і подивіться, чи все ви зробили так, як вимагає ваша інструкція щодо праці.
претендентка в членк до Олена Показати IP 26 Грудня 2021 03:41
Ти не потякай, а свою роботу роби. не місто, а суцільне болото. Ще й другий рік підряд